Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
CARD VERIFICATION NUMBER

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 20.10.2004 01:08    Post subject: CARD VERIFICATION NUMBER Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto je to? zasto ga ja nemam i dali mogu s tom kartico kupovati preko neta?
pbz, maestro.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 20.10.2004 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da ne mozes. al ne znam detalje, to ce neko drugi :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 20.10.2004 01:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

card verificitation number je troznamenkasti broj sa ledjne strane kartice. ako kartica ima isprintan cijeli njen broj sa ledjne strane, onda su to tri broja nakon toga. ako ne, onda bi taj broj trebao biti sam. taj broj postoji zbog sprecavanje kupnje preko net-a sa piratskim karticama. jeli, jedini nacin provere da ti stvarno drzis tu karticu u rukama dok kupujes...

ja uglavnom kupujem na 3 web stranice (US) i sve tri mi traze taj broj. imam visu i maestro (domace, makedonske). Visa ima ali Maestro nema CVN. Mislim da je maestro samo debitna (cash) kartica i nije za kupnju na net-u. treba ti master ili visa. Then again, i visa koju imam je debitna ali ipak se moze koristiti za onlajn kupnju (provereno)....
ne znam ne znam,,,,,,,


cheers

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 20.10.2004 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
Mislim da je maestro samo debitna (cash) kartica i nije za kupnju na net-u.


na ovom situ stoji koje kartice su podrzane, i medu njima je maestro. zbunjem sam. zvat cu banku.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 20.10.2004 02:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flame wrote:
koskar wrote:
Mislim da je maestro samo debitna (cash) kartica i nije za kupnju na net-u.


na ovom situ stoji koje kartice su podrzane, i medu njima je maestro. zbunjem sam. zvat cu banku.


ako su banke u HR upola od onih u MK, good luck! Twisted Evil

ali ako nemas taj kod, onda ta kartica nije za net sigurno....

mozda dobijes drugu, who knows...

znam da se bankarski cinovnici u MK smrznu kad im se pomene internet, kao da je to ultimate evil, koje ce ih ostaviti besposlenima i oni nece moci hraniti svoju cheljad....
strasno....

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

cheers

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.10.2004 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
card verificitation number je troznamenkasti broj sa ledjne strane kartice. ako kartica ima isprintan cijeli njen broj sa ledjne strane, onda su to tri broja nakon toga. ako ne, onda bi taj broj trebao biti sam. taj broj postoji zbog sprecavanje kupnje preko net-a sa piratskim karticama. jeli, jedini nacin provere da ti stvarno drzis tu karticu u rukama dok kupujes...

ja uglavnom kupujem na 3 web stranice (US) i sve tri mi traze taj broj. imam visu i maestro (domace, makedonske). Visa ima ali Maestro nema CVN. Mislim da je maestro samo debitna (cash) kartica i nije za kupnju na net-u. treba ti master ili visa. Then again, i visa koju imam je debitna ali ipak se moze koristiti za onlajn kupnju (provereno)....
ne znam ne znam,,,,,,,


cheers


Kod Americana je četveroznamenkasti samo da nadodam i na prednjoj strani Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 20.10.2004 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam americku visu i americki diners i gle....!

troznamenkasti su! Cool Cool Cool

i na zadnjoj su strani.....
mir

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.10.2004 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja imam američki American Express i četveroznamenkasti je... Tj. moja stara ima ali thats not the point... Wink

Peace Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 20.10.2004 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Ja imam američki American Express i četveroznamenkasti je... Tj. moja stara ima ali thats not the point... Wink

Peace Very Happy


mislim da smo obojica u pravu... AE ima 4, visa i diners 3. za master ne znam, nemam ga.

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 20.10.2004 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fajnali, ako nema CVN, ne mozes kupovati sa net-a (vecina siteova). di se nalazi i koliko znamenki ima, sam ti site kaze, t.j. da ti link koji ti pokaze kako bi, na tvojoj kartici , izgledao i di bi bio CVN SmileSmileSmileSmileSmileSmile

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 21.10.2004 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja otvorio racun samo da mogu kupovati s neta (:
thanx za info.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 21.10.2004 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flame wrote:
a ja otvorio racun samo da mogu kupovati s neta (:
thanx za info.


jesi li pitao banku?

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 21.10.2004 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

poslao mejl pa cekam odgovor.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 21.10.2004 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AMEX is better Wink))). Eh da savjet za one kojim slučajno AMEX kaže da trebaju autorizaciju tražiti za određene "nepouzdane" servise (osjetljive na malverzacije) kao što je 2checkout.com (jer je najrašireniji ipak jel) pazite koga dobite na helpdesku amexa jer sam se namučio dok sam dobio osobu koja je plain and simple sve objasnila i dala pravi broj, ergo nadajte se da dobite lika. Nisam seksist i nemam ništa protiv tech knowhow žena ali na helpdesku želim geekove i nerdove, ne šminkerice koje su nabubale info za 20 min. Smile Znam da sam malo OT-ao... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 21.10.2004 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Maestro Cirrus kartica ne podržava kupovinu roba i usluga putem interneta.
Umjesto klasicnih bankovnih kartica kojima kupovina putem interneta nije sigurna predlažemo Blue American Express karticu.
PBZ American express nudi platežnu karticu s ugradenim elektronskim cipom "Blue American Express karticu".To je kartica kojom su pretraživanja i kupnja putem interneta višestruko sigurna.Za dodatne informacije možete nazvati besplatni telefon 0800-3775-54.
Srdacan pozdrav,

Vaša PBZ


eto (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 21.10.2004 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flame wrote:
Quote:
Maestro Cirrus kartica ne podržava kupovinu roba i usluga putem interneta.
Umjesto klasicnih bankovnih kartica kojima kupovina putem interneta nije sigurna predlažemo Blue American Express karticu.
PBZ American express nudi platežnu karticu s ugradenim elektronskim cipom "Blue American Express karticu".To je kartica kojom su pretraživanja i kupnja putem interneta višestruko sigurna.Za dodatne informacije možete nazvati besplatni telefon 0800-3775-54.
Srdacan pozdrav,

Vaša PBZ


eto (:

flame,
potrazi si debitnu visu (sto je u biti isto kao maestro), ona bi trebala raditi

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 21.10.2004 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ima visu electron
mogu s tim kupovat*! nemrem nac taj broj bas :/

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.10.2004 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic984 wrote:
ja ima visu electron
mogu s tim kupovat*! nemrem nac taj broj bas :/


mozes kupovat mozda na nekima jer je taj verification broja poceo masovno obavljati tek od prosle godine Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 21.10.2004 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic984 wrote:
ja ima visu electron
mogu s tim kupovat*! nemrem nac taj broj bas :/


visa electron= no internet for you!

Da napravim paralelu:

visa electron je ekvivalent maestro kartici i obe "ne idu" na net.
visa je ekvivalent master kartici i obe "idu"

grubo receno.....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 21.10.2004 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok tnx keye i koskar Smile
idem american radit Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group