Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Brat mi radi "rusfraj" po kompu...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 26.12.2004 16:49    Post subject: Brat mi radi "rusfraj" po kompu... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hello! E, dugo tu nisam pisao Very Happy

Imam nekakvih problema tu...pa me zanima kako bi vi riješili to...
Naime, instaliram burazu (7 god.) neku igru u D:\Igre\Neka igra i stavim mu shortcut na desktop. Al on obriše taj shortcut i odvuče .exe file od igre na desk. znači cut-paste u neki totalno drugi folder.

Ili - kad mu se više ne igra, obriše folder od igre, zatim isprazni recycle bin, a ja kad dođem doma nek onda plačem što je ostalo svakakvih čuda i u regystriju i po disku, uglavnom, ne mogu ju deinstalirati...

Ili - u folderu D:\Mp3 si je našao par pjesama koje se njemu sviđaju. i on njih mora cut-paste na desktop. Al ne na moj desktop, neg na njegov, na njegovom accountu. A onda ja moram to prebacivat nazad sve...
I još jedan problem - naišao sam na dost igrica koje kad ih ja instaliram na svom accountu (jer je admin...) ne rade na njegovom (koji je ono, oslabljen), zašto?
E, pa mene sad zanima kak to riješit? Da sve radi, al da on ima neko ograničenje oko fileova i foldera, tak da ne može ništ zeznut...
Naravno, osim da radim image diska svaki put kad idem u Dom...

Hvala unaprijed!

Nadam se da kužite u čem je problem...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.12.2004 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

limitiraj mu da prcka po odredjenim djelovima diska..
stavi mu da moze pristupit igrama na njegovom accountu i bok.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 26.12.2004 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da ... ja imam slican problem
Buraz mi se nedavno poceo zanimat za Hackerske shemice i programe i napravio je totalno sranje Smile (trojani, virusi, adware ...)
Eh sad ja sam brijo dignut dual boot win Xp jedne za mene i druge za njega ali problem je to sto on svejedno vidi moj dio diska i moze radit sranja po njemu Smile
Zna li netko kako da "sakrijem" sve diskove sem njegovog i da im on ne moze pristupit?
Ono da svako ima zasebno win core i da jedan ne utjece na drugog .... tzv separacija naroda Smile

ih da znam da bi to bilo lakse na linuxu jer mozes mountat odredjeni dio diska za jednog i odredjeni dio za drugog ali linuxi su mi totalna nepoznanica!

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 26.12.2004 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zahvalite braći ..
kaj mislite kak je zyt postao ovak pametan , moro` je mene trpit Wink

napravi dva hardware profila i u njegovom pokazi mu samo neku malu bjedu od diska sa igricama i njegovim OS-om ..
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 26.12.2004 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa imate osnovne opcije u widozima, pogotovo ako koristite odvojene accounte..
ako želite nešto naprednije, www.google.com
deepfreeze - čini mi se da se tako zove jedan prog, ili je to ona mast za zglobove Confused
Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 26.12.2004 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:

deepfreeze - čini mi se da se tako zove jedan prog, ili je to ona mast za zglobove Confused
Smile

da nije dip rilif ?
Back to top
View user's profile Send private message
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 26.12.2004 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
mile wrote:

deepfreeze - čini mi se da se tako zove jedan prog, ili je to ona mast za zglobove Confused
Smile

da nije dip rilif ?


nije deep heat se zove , dobro dodje nakon cjele veceri headbanganja pa znam Smile))

pogledat chu Smile))
zyt ti je buraz Smile)) reci da ga pozdravlja drugar iz q3 dana Smile

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 26.12.2004 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[ch3wie] wrote:

Ono da svako ima zasebno win core i da jedan ne utjece na drugog .... tzv separacija naroda Smile
!


Nabavi neki pošteni boot manager, mislim da u system commander-u možeš odabrati koje particije su vidljive/skrivene ovisno o bootanom OS-u...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.12.2004 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

kaj mislite kak je zyt postao ovak pametan , moro` je mene trpit ;)


:)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 27.12.2004 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bolje da ti brat radi rusvaj po kompu nego po tulumu LeaveMeBe

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 27.12.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marac wrote:
Bolje da ti brat radi rusvaj po kompu nego po tulumu LeaveMeBe


bar brat zna kaj je tulum :p
kvejkeri Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 27.12.2004 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
marac wrote:
Bolje da ti brat radi rusvaj po kompu nego po tulumu LeaveMeBe


bar brat zna kaj je tulum :p
kvejkeri Evil or Very Mad


moj radi sranja i u RealLife-u i na tulumu , i online i offline ...
jednostavno je takav ... zato treba napravit tampon zonu Smile)) za sobu lako ja sredim al za komp mi treba pomoch ... usefull utillities and so...

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 27.12.2004 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e al kad SESTRA pocne muljat po kompu pa po sedamtisucitiput stavi neki cosmo mejkovr koji pak vuce prastari acrobat reader na njemackom (koji naglo postane defaultan), pa tonu britney skrinsejvera koji se uvuku u bespuca registrya i jos si skine limited access..tada pozelim brata kojeg bi rjesavala antivirusom (i pokojom ucjenom Wink)
Back to top
View user's profile Send private message
ghosap



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 79

PostPosted: 31.12.2004 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam problem svoje sestre i prčkanja po kompu jednostavno riješio :
Šta ju je zanimalo, pokazao sam joj ispravan način ( čitaj "svoj način" ), a ako je prekršila svoje granice, upoznao sam ju sa delete i uninstall opcijama, ona meni nekaj prcka, ja njoj polako brisao mjuzu, igre, slike a da ne govorim na kog sam svalio krivnju oko računa za net Twisted Evil
Neznam ali meni se čini ispravno da umjesto da zabranjujete sa nekim "cheep" finticama radije ih naučite kako stvari pravilno koristit i sve pet . . .
P.S. samo treba pazit što ih smijete naučit a što ne . . . Laughing

_________________
. . . and when the balance is lost all that is left is the reckening . . .
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 02.01.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam to rijesio norton system worksom 2005... ima unutra guba stvar i mozes limitirat gotovo sve Smile pa cak i CUT naredbu... idem sad u toplice na 3 tjedna i napravit cu account za ukucane sve fino sredit time i nemaju kaj zaje*at...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 02.01.2005 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam sestri kupio neku kramu od kompa pa nek izvoli!

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group