Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
banana :(

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 11.01.2005 00:39    Post subject: banana :( Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ej ljudi da li se vama dogadja da vas pere neka polu-nostalgija kada se vratite u Zagreb (ili od kud ste) nakon nekog izleta (duzeg) s ekipom/curom i fakat vam se cini kako je zapravo zivot pravi trulez...

Znate onaj trenutak kada trebate podijeliti kako je zivot jadan s drugima, e ovo je to.

Ne znam zasto me to tak sora al je fakat debilana. Imam neki feeling da je ovakav zivot (u koji sam se vratio) totalna banana, bash kao da je trivijalan - nekakvo razocaranje koje se javlja nakon dobrih stvari koje ste (vjerojatno) tamo dozivjeli.

Znam da ovo traje samo dan-dva ali mi je svejedno cudna ta pojava... jel ima itko slicnih dozivljaja?
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 11.01.2005 00:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to ti cesto dodje ako si s mora.... :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 11.01.2005 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Totalno. Mnogo puta. Nazalost. Tog se uvijek sjetim kad mi ovo sve skupa dosadi i onda me to sve jos vise pocne ubijat u pojam. I onda se molis da ces se jednog jutra zbudit i da ces zaboravit sve to.
I onda se zbudis i zaboravis sve to i onda ti je zao sto vise nemas taj osjecaj i onda opet zelis sve skupa zaboravit...
Mislim, tako je bar meni...ponekad Neutral
Dodje i prodje i tako u nedogled. Sta ces...

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
aristrah



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 74
Location: zagreb

PostPosted: 11.01.2005 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj zivjet negdje drugdje jedno 6 mjeseci, tipa london, onda se vratis i mislis da nemre bit gore al onda tek krene Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 11.01.2005 03:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To ti se desi kada imas frei (praznike) i onda to tako brzo prodje i vidis da moras natrag na posao / skolu votevr... a bilo ti je lijepo Smile

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.01.2005 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al dobro kaj ako je jedan, dva, tri dana neka debilana pa ne moze bit debilana zauvijek..
sve nekak ovisi o tome kaj radis, s cim se zabavljas i sl.. druga je stvar ako sad netko masta o nekoj lokaciji koja je daleko kao npr. dom.. tu nema pomoci nego manje-vise selidba.
Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 11.01.2005 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se to uvijek događa kada se vratim iz Zagreba u Sl. Brod Sad
Za novu godinu sam bio u Zg-u s frendovima i stvarno sam bio u bedu sljedećih par dana kada sam došao kući.. a najviše su mi falili tramvaji.. Mr. Green

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 11.01.2005 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene to dere svaki put kad se iz istre vratim u pariz.
onda skuzim da u istri ljudi rade do 16-17 sati, polako voze aute, nitko ne trci, ne trubi, njima je stresan dan ono sto je meni laganica, sve je blizu, nitko ne gubi sate u metrou tri puta na dan (jedina dobra strana je sto mozes citati na miru).

jesus, tek sam se vratila a vec sam u stresu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.01.2005 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

jesus, tek sam se vratila a vec sam u stresu Laughing

welcome back. Very Happy Very Happy
a to sto kazes za metro.. u ZG-u su tramvaji i autobusi i sl.. ja kad ne moram ic sa tramvajem onda idem pjesice, ono, izgubim pola sata ili nesto ali barem chillam i hodam normalno.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 11.01.2005 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam...meni uvijek super kad se vratim u zg...bas onak me povratak razveseli...

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 11.01.2005 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
ne znam...meni uvijek super kad se vratim u zg...bas onak me povratak razveseli...

same here
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 11.01.2005 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se volim vratit doma.. meni je doma nalipše.. obožavam putovat i bit svugdi, ali kad se vratim doma onda mi je nekako lipo.. ne znam.. znaj taj teritorij i imam dobar filing...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Zelda



Joined: 10 Jan 2005
Posts: 1
Location: ZGB-Vrapče

PostPosted: 11.01.2005 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je tak bilo kad sam se pocetkom 2005 vratila sa godisnjeg iz svice, nisam mogla doci k sebi 3-4 dana, koma. meni je tam super, sister mi tamo zivi i svaki put pozelim ostati...ali...
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.01.2005 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm,....je nemam nostalgije. jer ne mogu definirati gdje mi se tocno nalazi dom. tj. znam gdje bi trebao biti,....ali on je tamo samo fizicki,...ne i emotivno.
najbolje se osjecam na dva mjesta gdje odem dvaput godisnje,...gradic u istri i jedan otok.
hotwo kill the nostalgie...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 11.01.2005 18:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto najviše nedostaju tramvaji kada se vratim u zg to je obično prvo što primijetim, naravno lijepo ih je samo gledati ne volim se baš i voziti Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 11.01.2005 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zamisli akk je kad te pere tek yugo nostalgija Smile

meni je sve isto ... bar sto se tice ovih prostora a izvan njih vise manje nisam bio ... uvjek se imas necem veselit Smile

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.01.2005 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam se znao trest od srece kad bi doso doma nakon tri mjeseca turneje po jadranu... ja volim putovat i lijepo mi je tamo di sam....ne pere me neka nostalgija dok sam tamo ali kad dodjem doma onda bi se plako od srece....obozavam vg, zg ne bas toliko ali to je najvise zbog sranja od buseva kojima se vozim do njega

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 12.01.2005 01:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ja sam se znao trest od srece kad bi doso doma nakon tri mjeseca turneje po jadranu... ja volim putovat i lijepo mi je tamo di sam....ne pere me neka nostalgija dok sam tamo ali kad dodjem doma onda bi se plako od srece....obozavam vg, zg ne bas toliko ali to je najvise zbog sranja od buseva kojima se vozim do njega


Meni drito suprotno, fakat volim Špansko i Zg al me pere nostalgija, brijem da nije to vezano za lokaciju nego taj osjecaj koji imas...

Ista stvar, vidis da se ljudi drukcije ponasaju kada su doma (mislim na grad, sredinu) nego vani... to mi tak nekak licemjerno a cini mi se da i ja to radim -> znash kak su na moru/izletu/negdje kad je ekipa super svi opusteni i iskreni i bas kak trebaju bit i onda kad se vrate u nativnu sredinu odmah se promijene, vec lagana ukocenost, nesigurnost, igranje na sigurno i takve spike (you know what I mean)...

Jel to itko primjecuje, jel toga ima uopce ili su samo moji takvi Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group