Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ICQ 5

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 22.02.2005 05:21    Post subject: ICQ 5 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dali se netko koristio sa ovime zanima me zbog onog ICQ live video...

Kako radi vas dojam???
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.02.2005 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fora je, al ono.. po meni je to sve bezveze.. samo su natrpali hrpu featurea koje ce iskreno, malo tko iskoristiti. jedino sto koristim u novom je onaj "Pool" i "Rock, Paper Scissors Online" kad se igram s nekim.. iz zajebancije.. A od ostalog u icq-u sto mi treba su poruke i to je to. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 22.02.2005 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nema do mirande. Dancing Dancing Wink

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 22.02.2005 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema do Gaima Smile
legendaran programcic Smile

lajk it veri mac

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.02.2005 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma koja miranda, koji gaim... uzmes trillian i svi sretni. Em sto ima enkripciju chata, em sto podrzava i aim, msn, yahoo i irc... em sto ima masu skripti za sve to... em sto je dobar...
al dobro... cuo da su i ona dva dobra... al ovi mi je lega srcu... Laughing Laughing

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.02.2005 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj netko pitao za mirandu ili neki drugi software.. ??
Hrvoje je pitao misljenja o icq5...

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.02.2005 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK, evo misljenje o ICQ5:

ICQ5 me se nije dojmio, osim dopisivanja, nije mi potriba nista vise od njegovih silnih i dodatnih funkcija. Dobro, ima igrice, dobro ima nove feature, dobro, natrpan je mnogim stvarima. Ne koristim ih. Ima voice chat, al koja mi korist od toga, nisam u zivotu chata s mikrofonom, a video chat mi je nekoristan jer nemam webcam.

Jesam napmenuo kako mrzim bannere? Think

Iako sam uvik preferirao ICQ, kad mi je prika donija Trillian, odma sam se za njega zakacija, i to samo zato sto: ima enkripciju, podrzava i msn i irc (jer cemu mi potriba imat deset chat programa upaljenih, kad mogu samo jedan), free verzija nema bannere.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 22.02.2005 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma od verzije 3 icq je postao prenatrpan featurima koji su nepotrebni i hardverski prezahtjevan za slabije strojeve, a pogledaj samo mirandu ima tocno ono sta ti treba a dodatne feature stavljas sa pluginovima. Smile Smile enivej, klik na link da vidis mirandu Laughing Laughing

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.02.2005 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, miranda je super. imao sam ju neko vrijeme, kasnije sam reinstalirao windowse i stavio opet icq ko defaultu.. al ono za sto mi treba icq me fakat sluzi. miranda je vise za iskusnije MSG brijace. Very Happy

jeste vidjeli da sad kao feature icq nudi uslugu preko koje im mozete poslati svoju fotku i oni ju za neku cifru pretvore u ilustraciju koju mozete koristiti kao sliku u profilu!!!!!!!
Laughing


_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
temptation



Joined: 21 Feb 2005
Posts: 13

PostPosted: 22.02.2005 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar je , sviđa mi se opcija Status manager ,a i "Push to talk" je zakon, kao walkie-talkie Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 22.02.2005 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

temptation wrote:
Dobar je , sviđa mi se opcija Status manager ,a i "Push to talk" je zakon, kao walkie-talkie Very Happy


ma fantastican je taj push to talk, pogotovo kad ga reklamiraju... gledam neki dan family guya i otvoren mi jedan prozor za chat na icq-u dok je family guy bio na pauzi. odjednom neki vrag veli "hello" nekim creepy glasom. stiltam se i pogledam bsplayer i vidim da je i dalje na pauzi. otvorim taj icq prozorcic kad dole reklama tipa "relax, you're not insane, it's push to talk bla bla...". grrr... Rolling Eyes

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 22.02.2005 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je icq odlican, ali sto se tice voice chata i videa...
Nisam nikada probao komunicirati na taj nacin....

Nemam nikoga na listi tko ima web kameru Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.02.2005 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakaj je miranda za iskusnije? ono, skroz je simpl, uklopi se u koristeni windows stil, nema djidjimidjija, nema reklama, minimalisticka je skroz. miranda rulz!!!1
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 22.02.2005 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
zakaj je miranda za iskusnije? ono, skroz je simpl, uklopi se u koristeni windows stil, nema djidjimidjija, nema reklama, minimalisticka je skroz. miranda rulz!!!1

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 22.02.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima li netko da bi se htjeo spojiti na icq zbog tog live videa... naravno i web kamera je u pitanju???

Moj broj: 300097916
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 22.02.2005 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
blackduke wrote:
zakaj je miranda za iskusnije? ono, skroz je simpl, uklopi se u koristeni windows stil, nema djidjimidjija, nema reklama, minimalisticka je skroz. miranda rulz!!!1

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.02.2005 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje wrote:
Ima li netko da bi se htjeo spojiti na icq zbog tog live videa... naravno i web kamera je u pitanju???

Moj broj: 300097916


i smell cybersex!!111 :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2005 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
Hrvoje wrote:
Ima li netko da bi se htjeo spojiti na icq zbog tog live videa... naravno i web kamera je u pitanju???
Moj broj: 300097916

i smell cybersex!!111 Smile

Very Happy
I can smell you!!! Very Happy DUUUDE!!!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 23.02.2005 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ala šita...a.evo ja vidija vas i ka instalira novi ICQ5 al ono kad ga pokrenia nema nikoga u contact listama ..watta fak... sta mislite u čemu je probljem Question

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2005 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
ala šita...a.evo ja vidija vas i ka instalira novi ICQ5 al ono kad ga pokrenia nema nikoga u contact listama ..watta fak... sta mislite u čemu je probljem Question

hmm.. meni se odmah contact lista loadala.. tj. ne. cekaj.. mislim da sam morao klikat nesto gore po onim SHOW/HIDE ONLINE USERS, SHOW/HIDE GROUPS ili tako nesto.. ali ne mora biti..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 23.02.2005 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a eo nakon nekoliko spajanja na net..proradilo je Razz

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 24.02.2005 00:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
che.UP wrote:
Hrvoje wrote:
Ima li netko da bi se htjeo spojiti na icq zbog tog live videa... naravno i web kamera je u pitanju???
Moj broj: 300097916

i smell cybersex!!111 Smile

Very Happy
I can smell you!!! Very Happy DUUUDE!!!


Mislio sam samo za probu da vidim kako to dela, a vi odmah na cybersex... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 24.02.2005 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je 5ica super.. instalira je danas.. Smile) smiley-i su zakon.. nema onih retardiranig iz v.4.. jedino sam onog s kapicom vratija u folder od 5ice.. bez njega ne mogu.. Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 24.02.2005 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
meni je 5ica super.. instalira je danas.. Smile) smiley-i su zakon.. nema onih retardiranig iz v.4.. jedino sam onog s kapicom vratija u folder od 5ice.. bez njega ne mogu.. Smile)


onaj koji se koristi kad podjebaješ nekog? hmh da, ni ja nebi mogla bez njega ako mislimo na istog...a evo meni se upravo izbrisala cila particija windowsa pa ga ionako moram skinit iako mi je četvorka bila just fine...
we'll see..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group