Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vogon? crko?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.04.2005 19:07    Post subject: vogon? crko? Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec dva dana mi ne radi stranica http://www.abeja.org/ Hosting je od vogona, vjerojatno je nesto crklo..ali tako dugo? jel zna netko mozda?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 06.04.2005 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Navodno su svi korisnici dobili mail, ima nešto o tome na webmajstorima.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.04.2005 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Navodno su svi korisnici dobili mail, ima nešto o tome na webmajstorima.


mislim da nisam dobila....tnx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.04.2005 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ne otvaram novi topic - Plus.hr je udvostručio prostor za svoje pakete + ovo mi je 200ti post Very Happy juhuu!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 06.04.2005 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je i vrijeme, sad su im cijene ipak nesto razumnije

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
creep



Joined: 28 Feb 2005
Posts: 45
Location: zagreb

PostPosted: 06.04.2005 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da crklo bilo

Mene bili nazvali pa samo su rekli da ce biti brzo rijeseno mislim stvarno vec 2 dana nista ...
a to sam zakupil preko logita na vagonu a lik iz logita mi javil da nije uspil ih navest da mu recu u cemu je razlog rusenja
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
doxikus



Joined: 05 Jan 2005
Posts: 11
Location: Nigdjezemska

PostPosted: 06.04.2005 23:39    Post subject: Logon to Vogon Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i ja sam hostao na Vogonu pa dva dana čekam da proradi,da da bilo kakve znakove života ako ništa drugo da skninem baze i da nestanem što prija sa njihovih servera.A ja kontam da svoje klijente prebacim kod njih.Zamisli sada akako je onima koji su zakupili kod njih paket i još dali lovu za shop ili tako nešto UŽAS !!!Totalno neprofesionalno...ccccc

_________________
Samo VESELO!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
doxikus



Joined: 05 Jan 2005
Posts: 11
Location: Nigdjezemska

PostPosted: 07.04.2005 00:15    Post subject: vogon Add user to your forum ignore list Reply with quote

no dobro kad bolje razmislim kako je tek administratorima i tehničkoj službi,čupanje kose i par kutija pljugi litre kave.Mislim da je ok da se pruži još jedna prilika Rolling Eyes

_________________
Samo VESELO!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 07.04.2005 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sigurno rade sve sta mogu da srede stvar, jer nije i njima svejedno sto im hosting ne radi vec vise od 2 dana, rekli su kako ce se svim korisnicima oduziti za strpljenje

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
doxikus



Joined: 05 Jan 2005
Posts: 11
Location: Nigdjezemska

PostPosted: 07.04.2005 17:37    Post subject: VOGON Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja sam kao njihov korisnik dobio e-mail sa podrobnijim obavijestima kako stvari stoje...

_________________
Samo VESELO!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a dobila sam i ja...posto imam hosting besplatno necu nista reci...ali ipak ovo predugo traje
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sljaker



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 2
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi, stvarno sorry...

Greška na sustavu je bila takva da smo napravili sve što možemo i mi i ljudi iz Microsofta i Veria, ali ništa. Greška se provlačila i kroz zadnjih 30 backupa system statea.

U svakom slučaju, zadnji put sam spavao prije 62 sata (kao i moji kolege), ali upravo krećemo s dizanjem korisnika jedan po jedan po abecednom redu.

Još jednom isprike, ali odužit ćemo se svima koji su imali strpljenja...

_________________
========================
Vogon Internet solutions
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 07.04.2005 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

it`s ok , svima se dešava Cool
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sljaker wrote:
Ljudi, stvarno sorry...

Greška na sustavu je bila takva da smo napravili sve što možemo i mi i ljudi iz Microsofta i Veria, ali ništa. Greška se provlačila i kroz zadnjih 30 backupa system statea.

U svakom slučaju, zadnji put sam spavao prije 62 sata (kao i moji kolege), ali upravo krećemo s dizanjem korisnika jedan po jedan po abecednom redu.

Još jednom isprike, ali odužit ćemo se svima koji su imali strpljenja...


ma da...vjerujem da nije lako..sretno!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 07.04.2005 22:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sljaker wrote:
ali upravo krećemo s dizanjem korisnika jedan po jedan po abecednom redu.


fino..ja sam ABeja Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group