Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PC Chip

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 24.11.2003 22:03    Post subject: PC Chip Add user to your forum ignore list Reply with quote

U PC Chipu broj 102 je intervju sa Joshuom Davisom pa ako netko ima molim da posalje scan intervjua.
Fala !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 24.11.2003 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam ja ...


...ali nemam skener Sad

pitaj borju, on ti sigurno ima pdf

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 24.11.2003 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima i u novoj mrezi..
ak nadjem skaner negdje uplodam negdje Smile

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 25.11.2003 01:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajd nadji skener negdje, upload nije problem.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 25.11.2003 17:48    Post subject: Re: PC Chip Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
U PC Chipu broj 102 je intervju sa Joshuom Davisom pa ako netko ima molim da posalje scan intervjua.
Fala !


u sljedecem intervju:
Gnu GPL Girls Ereniah&Lina
poklon dvd (sa super zakon dysne:bolic feat egoboo.bits, 450 MB muzikeee...)

&

best of hr net.

and more...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 25.11.2003 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
imam ja ...


pitaj borju, on ti sigurno ima pdf


imaima, ali bi vise volio kad bi taj pc chip kupili. ima moja slika unutra Cool

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.11.2003 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

posalji mu i sliku s pdf-om Wink

btw: kad izlazi chip?

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 25.11.2003 18:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
posalji mu i sliku s pdf-om Wink

btw: kad izlazi chip?


e nije losa ideja Very Happy chip novi zavrsavamo bas, tak da mislim da bi mozda vec krajem tjedna mogao biti na svim boljim kioscima.

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 25.11.2003 20:22    Post subject: Re: PC Chip Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja wrote:
dag wrote:
U PC Chipu broj 102 je intervju sa Joshuom Davisom pa ako netko ima molim da posalje scan intervjua.
Fala !


u sljedecem intervju:
Gnu GPL Girls Ereniah&Lina
poklon dvd (sa super zakon dysne:bolic feat egoboo.bits, 450 MB muzikeee...)

&

best of hr net.

and more...


mozete ubuduce ubiti nes rock/alt mjuze na cd-e ?
That is ak mozete..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.11.2003 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo kad sam vec u prilici kontaktirati s novinarom najboljeg it magazina Applause , jedan savjet: muziku ne mijenjajte jer je zakon, ali biste zato klasiku trebali stvarno promijeniti (mislim da su ove stare mamutsko-glomazne programe vec poprilicno pregazili mnogi novi,bolji i besplatni programi (example: acdsee vs irfanview), ali bi i ostatak programa mogao biti malo atraktivniji Rolling Eyes (mogli bi se ubaciti i novi driveri, pogotovo na dvd) a posto ste od svih nekako najvise orijentirani na dizajn i mjuzu, ne bi na odmet bili ni neki radovi (tipa mi3 Wink , i promo video materijali), naravno tu bi bilo i mjesta za razne plug-inove (ps 7,winamp....), ali to je ipak sve na vama. ovo je bio samo vapaj fanaticnog citatelja koji misli da i najbolji mogu bolje Dancing

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 26.11.2003 11:46    Post subject: Re: PC Chip Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:

mozete ubuduce ubiti nes rock/alt mjuze na cd-e ?
That is ak mozete..


to ovisi ili o nasim zeljama odnosno onome sto mi volimo ili o onome sto nam da neka diskografska kuca. ja stavljam uglavnom elektronsku glazbu Cool vidjet cemo sto ce dati diskografi za sljedeci broj...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 26.11.2003 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja wrote:

imaima, ali bi vise volio kad bi taj pc chip kupili. ima moja slika unutra Cool

car Laughing

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 26.11.2003 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
evo kad sam vec u prilici kontaktirati s novinarom najboljeg it magazina Applause , jedan savjet: muziku ne mijenjajte jer je zakon, ali biste zato klasiku trebali stvarno promijeniti (mislim da su ove stare mamutsko-glomazne programe vec poprilicno pregazili mnogi novi,bolji i besplatni programi (example: acdsee vs irfanview), ali bi i ostatak programa mogao biti malo atraktivniji Rolling Eyes (mogli bi se ubaciti i novi driveri, pogotovo na dvd) a posto ste od svih nekako najvise orijentirani na dizajn i mjuzu, ne bi na odmet bili ni neki radovi (tipa mi3 Wink , i promo video materijali), naravno tu bi bilo i mjesta za razne plug-inove (ps 7,winamp....), ali to je ipak sve na vama. ovo je bio samo vapaj fanaticnog citatelja koji misli da i najbolji mogu bolje Dancing


slazem se da se neke stvari mogu mijenjati, zato smo i otvorili poziv citaocima da kazu sto zele na dvdu pa cemo to i staviti. pisi mi na mail ako hoces i imas neke konkretne ideje.

sto se mi3 radova tice, za 100 kuna Smile a sta da ti kazem, zicao sam ereniah da mi je VJ nasi neke demoe svoje sloze..ne znam, mogu za sljedeci dvd proci sve mi3 autore i odabrati najbolje od toga pa staviti na sljedeci dvd, meni je to kul a vjerojatno nece zauzeti mnogo...

pa ajde ako ima jos netko kakav pametan prijedlog...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 26.11.2003 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

definitivno mozete drivere staviti Smile to bi bilo dobro za nas gamere. (prestao sam kupovati PCPlay, sada kupujem samo vas (mozda zvuci otrcano))..
I sušer je sto ste prosirili (malo) Linux rubriku, mozda ne bi bilo loše da dobije stranicu vise ( i mb na cd-u vise Smile) ).
mozes ovo slobodno forwardati kapetanu Wink.
Pozdrav !

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 26.11.2003 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
definitivno mozete drivere staviti Smile to bi bilo dobro za nas gamere. (prestao sam kupovati PCPlay, sada kupujem samo vas (mozda zvuci otrcano))..


mislis SVE drivere? ikad napisane Smile

_butch wrote:

I sušer je sto ste prosirili (malo) Linux rubriku, mozda ne bi bilo loše da dobije stranicu vise ( i mb na cd-u vise Smile) ).


urednici te rubrike smo marcell mars i ja Cool za koju stranicu vise - to ovisi od broja do broja, nismo fiksni tu ako nam je nesto napeto stavit cemo. sto se cd/dvda tice na sljedecm ima skoro 1 gb linuxa, mislim da je to dovoljno. ta linux egobolic distribucija je kul, ima glazbe dosta, multimedijalno i bootabilno...a marcell je napisao ipaq na linuxu, malo cemo se sad raspisati o linuxu za pda, nokiu na linuxu...

ffdano picardu Very Happy

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 27.11.2003 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja wrote:
_butch wrote:
definitivno mozete drivere staviti Smile to bi bilo dobro za nas gamere. (prestao sam kupovati PCPlay, sada kupujem samo vas (mozda zvuci otrcano))..


mislis SVE drivere? ikad napisane Smile

naravno, ako ikada si odlucim kupiti PI sa tnt2 m64 da imam sve drivere na jednom cd (tj. dvd-u Smile Very Happy Twisted Evil).

borja wrote:

urednici te rubrike smo marcell mars i ja Cool za koju stranicu vise - to ovisi od broja do broja, nismo fiksni tu ako nam je nesto napeto stavit cemo. sto se cd/dvda tice na sljedecm ima skoro 1 gb linuxa, mislim da je to dovoljno. ta linux egobolic distribucija je kul, ima glazbe dosta, multimedijalno i bootabilno...a marcell je napisao ipaq na linuxu, malo cemo se sad raspisati o linuxu za pda, nokiu na linuxu...


najs, cim skupim pare kupujem i ostavljam dojmove ovdje Very Happy Very Happy

borja wrote:
ffdano picardu Very Happy

thanks ! Twisted Evil Very Happy
/_butch out Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group