Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dojmovi sa Importane Flashmoba!!??
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
temujin



Joined: 22 May 2004
Posts: 4

PostPosted: 29.05.2004 21:52    Post subject: Dojmovi sa Importane Flashmoba!!?? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Question Dajte da cujemo dojmove. Mi sa Croatia-flashmob smo primjetili da se ovdje vrlo aktivno raspravljalo o FM-u i da su neki ekšli sudjelovali...mnogo hvala na podršci!"!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.05.2004 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozes malo uputit o cem se radi?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.05.2004 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je ono što je phil bija kada su s knjigama ispod kišobrana bili na trgu..
vidija sam danas na TV-u da je neki novi skup bija.. u Importaneu.. neki tip je ima majcu follow me.. Smile
http://www.cf4u.de/cro/index.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.05.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Apsolutno nikakav kontakt između sudionika CRO-SKUPA prije i tokom nije poželjan (da ne kažemo dopušten).

wtf?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 29.05.2004 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Quote:
Apsolutno nikakav kontakt između sudionika CRO-SKUPA prije i tokom nije poželjan (da ne kažemo dopušten).

wtf?


IRL kontakt Smile Preko neta se može... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
temujin



Joined: 22 May 2004
Posts: 4

PostPosted: 29.05.2004 23:11    Post subject: Eto Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pise da to nisu pravila nego vise natuknice...to je stoga sto bi se svi mogli pocet zekat previse pa da se upropasti planirano itd...no danas smo se svi manje vise zekali...ono puno opustenije nego na trgu!
A i bilo je puno vise sudionika!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
flashmob



Joined: 12 Jun 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 12.06.2005 14:13    Post subject: 3. FLASHmob u Zagrebu 25.6. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dragi mobberi

3. FLASHmob odrzat ce se u ZAGREBU na Trgu bana J.Jelacica u 14:00h Exclamation

Vecina vas je upoznata s time sto je FLASHmob za sve druge objasnjenje:
To je sastajanje veće grupe ljudi obavještene putem mass-medija na određenoj lokaciji i u određeno vrijeme. Cijeli događaj je pomno isplaniran no očima javnosti izgleda misteriozno ali i spontano. Uglavnom je popraćeno medijima (o prošlom je govorila NovaTV u svom informativnom programu 24sata )

Prošli flash-mob meetinzi bili su veoma uspješni, sudeći po našem više-manje konzervativnom društvu.


Vise o FLASHmobu, pa i o onome kakav je PLAN&PROGRAM pogledajte na nasim web stranicama http://flashmobcro.bravehost.com/ ili http://flashmobcro.blog.hr/

VIDIMO SE?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 12.06.2005 14:37    Post subject: Reply with quote

umjesto da za svaki svoj post ovdje radiš kopi pejst mogo bi nam malo pojasnit šta se desilo u importaneu. Znamo šta je flešmob al neznamo točan događaj. A zanima nassss
Back to top
flashmob



Joined: 12 Jun 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 12.06.2005 16:35    Post subject: vise na nasem site-u Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
umjesto da za svaki svoj post ovdje radiš kopi pejst mogo bi nam malo pojasnit šta se desilo u importaneu. Znamo šta je flešmob al neznamo točan događaj. A zanima nassss


ne znam tocno mislis li na mene ali ja nisam iso C&P nego sam napisao sto sam htio i reffo na nas website.
Flash mob i o njemu mozes saznat upravo na nasem siteu kao i ono sto se dogodilo na 2. FLASHmobu u Importaneu..

ukratko FLASHmob je kada skupina ljudi dogovori preko interneta sastanak na javnome mjestu, na kojem će raditi nešto bezazleno i besmisleno, a samo kako bi zbunili i ostavili u čudu treću stranu, tj. slučajne prolaznike. Besmisleno i zabavno.

sve ce ti biti jasnije na http://flashmobcro.bravehost.com/
Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 12.06.2005 20:47    Post subject: Reply with quote

ffs opet sam dobio ISTI ISCATI ODGOVOR. Pitam tocno šta se desilo u importane centru, ZNAM šta je flashmob ali nepiše nigdje TOČNO događaj danas... eb0te... ma whatever... Smile
Back to top
inosense



Joined: 19 May 2005
Posts: 13
Location: ZG

PostPosted: 12.06.2005 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde evo sto se dogodilo. Ja sam jedan od dvojice organizatora citavog cuda. Ne ovoga sad nego onoga prije. Za ovo novo sam se ugodno iznenadio. Lik je u Importaneu furao majicu Follow me i ekipa ga je pratila tempom koji je morao biti upadljiv ostalim setacima. Ekipa s Nove TV je "zaboravila" trazit dozvolu za snimanje pa su ih sibnuli van zastitari. Onda nas je Nova ganjala za interview po importaneu i tak. Bilo dost ljudi - prema mojoj procjeni barem 20-25-30 tak nesto. Bilo je skroz ok svi su se neupuceni pitali wtf?

nadam se da ce ovo novo sto su decki sastavili biti jos bolje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 12.06.2005 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ludnica. imam mrak ideju, ajmo se svi na mojoj vikendici nać i onda kao nabacit fasadu i presložit crijepove, a prolaznici će u čudu gledat kak puno ljudi to radi i tak... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
inosense



Joined: 19 May 2005
Posts: 13
Location: ZG

PostPosted: 12.06.2005 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
ludnica. imam mrak ideju, ajmo se svi na mojoj vikendici nać i onda kao nabacit fasadu i presložit crijepove, a prolaznici će u čudu gledat kak puno ljudi to radi i tak... Very Happy


looooool!! El imas vina dobrog? El vikendica na moru?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
flashmob



Joined: 12 Jun 2005
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: 13.06.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
ffs opet sam dobio ISTI ISCATI ODGOVOR. Pitam tocno šta se desilo u importane centru, ZNAM šta je flashmob ali nepiše nigdje TOČNO događaj danas... eb0te... ma whatever... Smile


fakat se ispricavam tvojoj malenkosti sto opet nije razumiila da ono kaj se TOCNO desilo Na IMPRORANEU mozes procitati na nasoj stranici, ne samo o novom nego i o proslom FM.u, no ocito ti je tesko kliknut na link pa ti se eto ipak pruzila prilika da ti inosense kaze kak je bilo
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.06.2005 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nešto poput lomografije Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.06.2005 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
nešto poput lomografije Twisted Evil



hehehe...Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 16.06.2005 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
ludnica. imam mrak ideju, ajmo se svi na mojoj vikendici nać i onda kao nabacit fasadu i presložit crijepove, a prolaznici će u čudu gledat kak puno ljudi to radi i tak... Very Happy


odlicno Laughing
da nisi napisao ovaj komentar bilo bi mi zao sto sam otvorio ovaj topic.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2009 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ejj, pozz!

samo htjela sam rec da postoji vec ONLINE flashmob!
ako zelite, mozete pripremiti svoju hopsalicu i na "velik dan" (tajna je kada) sve hopsalice ce skakat zajedno u jednoj velikoj web sranici Very Happy
Pridruzite se na invaziji!
www.hopperinvasion.com

imam svoj hopper, mogu poslati sliku Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 06.11.2009 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hello svima,
Ja vec imam svoju hopsalicu..Smile
Fala za link bananice.. Exclamation Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 06.11.2009 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cool Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2009 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

postoji puno videa
live verzija je najbolje mislim :
http://www.youtube.com/watch?v=3wbfw5iSgPc

ali ako hocete znati sta ce bit na kraju, preporucam ovo:

http://http://www.youtube.com/watch?v=o0_lZ0oanVI
Back to top
View user's profile Send private message
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 06.11.2009 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xyxjasilixyx wrote:
cool Laughing


Pa fala Bogu da je cool:)
Back to top
View user's profile Send private message
krile



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 4

PostPosted: 06.11.2009 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile super fora, trazio sam na netu hopsalice i naletim na vas
pa sam hteo da cujem neke nove informacije... bas je super ona fora sa yahoo-om
samo me zanima dal se to vise puta pojavljuje tako ili samo jedamput?

bok bok
Back to top
View user's profile Send private message
treniro_ko_DeNiro



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 15

PostPosted: 06.11.2009 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

krile wrote:
Smile super fora, trazio sam na netu hopsalice i naletim na vas
pa sam hteo da cujem neke nove informacije... bas je super ona fora sa yahoo-om
samo me zanima dal se to vise puta pojavljuje tako ili samo jedamput?

bok bok


Pa ne znam bas,kolko smo rada i truda ulozili..nadam se da nece kratko trajati..Smile
Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
bananica



Joined: 06 Nov 2009
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2009 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na stranici mozes vidjet da globalno ima 140 tisuce broj posetilaca. to nije nista!
ali mislim de ima vise hopsalice jer ako ulazis mozes napravit vise skakaca, ne samo jednu..
Laughing
ne znam koliko jih ima samo iz hr-e!
nadam se da 'velik dan' je blizu >)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group