Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dilema oko magazina

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

Dali da nastavim sa Coastal Disturbance magazinom?
Da
70%
 70%  [ 7 ]
Ne, napravi si blog/folio
30%
 30%  [ 3 ]
Total Votes : 10

Author Message
sime
Guest





PostPosted: 19.06.2005 19:53    Post subject: Dilema oko magazina Reply with quote

Poštovanje,

Evo molia bi malu pomoć. Dali mislite da nastavim sa Coastal Dsiturbance magazinom ili ne? U procesu stvaranja bilo je dosta zainteresiranih i dosta ih se javilo na email. Sada kad je sve gotovo, više nikoga ne zanima.

Ukoliko nastavim, moram napraviti kompletno sve iznova jer se meni osobno ne sviđa.

Ne znam dali da tu domenu pretvorim u svoj osobni blog/freelance portfolio ili da ostavim ovako za sada... Jer mogućnosti mi rastu iz dana u dan, a ne želim bezveze gubiti vrijeme. Let's face it.
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 19.06.2005 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa buduci da je domena skroz kul, mogao bi, ako ti je manjak ljudi jednostavno pretvoriti u blog koji ce imati i tu tematiku... ako dobijes i veliku posjecenost, onda samo nadjes partnere i nastavis sa blog shemama...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 19.06.2005 20:18    Post subject: Reply with quote

burne wrote:
pa buduci da je domena skroz kul, mogao bi, ako ti je manjak ljudi jednostavno pretvoriti u blog koji ce imati i tu tematiku... ako dobijes i veliku posjecenost, onda samo nadjes partnere i nastavis sa blog shemama...

I to mi je bilo palo na pamet, da napravim sve novo from scratch, a da nastavim sa blogom koji bi između ostalog pokrivao i takve tematike. Ali više me privlači da se ovoga skinem sa vrata i napravim u potpunosti svoj site/blog/folio koji ne ovisi o ničemu i nikome.

Stvarno sam u velikoj dilemi. Neam pojma, zato i otvori ovaj pool. Sunce me satralo danas btw.

Ja osobno nekako navijam za "Ne". Jebi ga.
Back to top
prst



Joined: 05 Apr 2004
Posts: 22
Location: zagreb

PostPosted: 19.06.2005 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa jesi ti to dovoljno izreklamirao okolo...sta ja znam ak trazis ljude probaj otici na forum Filozofskog fakulteta i lijepo napisi kako je site zamisljen- linkaj-
-ma sigurno ce ti se netko javiti...vole oni takve aktivnost http://forum.ffzg.hr
imas forume razne al postaj u Birtiju- tam su svi, Obavijesti i na odsijek Povijesnicara umjetnosti i Sociologije (oni bi mogl bit zainteresirani za te teme
)... pa mozda ulovis koga[/url]
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 19.06.2005 21:29    Post subject: Reply with quote

ha gledaj, ja sam da bude. Kul je ideja, ali izvedba je slabija malo. Hebesh ga, malo treba to dotjerat. Nije da je losh, ali nekak mu fali magazinskog štiha. Napravi novo, vjeruj mi, ljudi će se naći...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group