Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pozdrav
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

Jel vam treba pomoć
Da
90%
 90%  [ 20 ]
Ne, naporan si
9%
 9%  [ 2 ]
Total Votes : 22

Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.09.2005 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:

počni pisat na papir sve riječi vezane uz staklenik Smile vidjet ćeš kolko ih ima, optimizacija na nekoliko glavnih ključnih riječi donjest će ti slavu Rolling Eyes , optimizacija na veliki broj relevantnih riječi unique posjetitelje


to stoji, ali klijent mora _ZAHTJEVAT_ SEO da bi mu ja to išo radit od početka.
kad se poslje javi da mu baš i nije stranica posjećena... e onda dobije račun.
SEO nije zajebancija.... i imaš kaj radit na tome.....

ja baš imam klijenta koji je tražio optimizaciju na jednu kombinaciju od dvije riječi.... mi mu predlažemo nekih 10 kombinacija jer mu to jedino može pomoć....
nije problem uć u mozak klijenta, problem je uć u mozak kretena koji traži to kaj klijent nudi...
kaj taj kreten može napista umjesto te jedne kombinacije koju je klijent odabrao....

zato.... po meni... napravit web maksimalno profesionalno, ali SEO _SAMO_ i _ISKLJUČIVO_ na zahtjev klijenta.....

to je moje mišljenje....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.09.2005 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BS wrote:


počni pisat na papir sve riječi vezane uz staklenik Smile vidjet ćeš kolko ih ima, optimizacija na nekoliko glavnih ključnih riječi donjest će ti slavu Rolling Eyes , optimizacija na veliki broj relevantnih riječi unique posjetitelje


on je platio za 8 kljucnih rijeci Very Happy

stvar je u tome da mi referenciranje naplacujemo od 2k do 10k eura.
dakle kad netko pukne 10k eura onda cu mu nabavit brdo unique posjetitelja.

a relevantne rijeci idu same po sebi ako je tekst dobar i stranica pravilno strukturirana Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BS
Guest





PostPosted: 07.09.2005 22:18    Post subject: Reply with quote

<snip>

Last edited by BS on 31.12.2005 14:59; edited 1 time in total
Back to top
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 07.09.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:


on je platio za 8 kljucnih rijeci Very Happy

stvar je u tome da mi referenciranje naplacujemo od 2k do 10k eura.
dakle kad netko pukne 10k eura onda cu mu nabavit brdo unique posjetitelja.

a relevantne rijeci idu same po sebi ako je tekst dobar i stranica pravilno strukturirana Smile


selim se.... daj nemoj to postat..... Wink
oćeš da me infarkt? Laughing

10k eura?..... ma no comment...za to dobije takav SEO da padne u nesvijest.....
morat ćemo mi na PM još malo...samo da i sjednu neki projekti.... Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group