Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
homepage

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 08.01.2004 21:00    Post subject: homepage Add user to your forum ignore list Reply with quote

Surfajuci netom sam izgleda nesto skinuo i sad mi stalno sama postavlja pocetna stranica.
Ja ju promijenim i cim ugasim browser opet je ta.

Url vodi na neku stranicu sa querystringom i onda me ona prebaci na neku trazilicu(random valjda)

Pa ako se netko susreo sa slicnim problemom ili zna rijesenje bio bih mu zahvalan

I da napomenem da sam pogleda ima li ikakvih novih cudnih programa i nisam nista nasao .
Hvala

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 08.01.2004 21:19    Post subject: Re: homepage Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
Surfajuci netom sam izgleda nesto skinuo i sad mi stalno sama postavlja pocetna stranica.
Ja ju promijenim i cim ugasim browser opet je ta.

Url vodi na neku stranicu sa querystringom i onda me ona prebaci na neku trazilicu(random valjda)

Pa ako se netko susreo sa slicnim problemom ili zna rijesenje bio bih mu zahvalan

I da napomenem da sam pogleda ima li ikakvih novih cudnih programa i nisam nista nasao .
Hvala


imam isti problem.
pobrisao stringove iz registrya, cak mi i neki program podize sa windowsima, sve pobrisao i opet mi se stvori..
mislim da ce biti reinstall windoza

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 08.01.2004 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjerojatno ne treba reinstall.
prvo skini search and destroy: http://www.safer-networking.org/index.php?page=download

ako to ne pomogne onda guglaj taj url koji ti digne po defaultu, vrlo vjerojatno postoji fix vec...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 08.01.2004 22:39    Post subject: Re: homepage Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:


imam isti problem.
pobrisao stringove iz registrya, cak mi i neki program podize sa windowsima, sve pobrisao i opet mi se stvori..
mislim da ce biti reinstall windoza


Neznam na koji tebe url "baca" ali meni je bio : http://81.211.105.9/index.php
i na jednom forumu su mi rekli rijesenje.
naime trebalo je kliknuti na kontakt stranicu i tamo je bio program za downloadat koji to makne. Very Happy

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 09.01.2004 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam imao neki Internet-optimizer , koji se pojaviljivao u obliku starog page errora od IEa, i nikako da vidis pravi error, i probao sam taj adware, nasao je 100 nekih sranja i u reGistriju i svugdje, nasao sam taj Internet-opt i bacio ga u karantenu, sada sve radi normalno. probaj s tim.

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 10.01.2004 13:51    Post subject: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo i ja imam taj problem, i isto sr već neko vrijeme
Kao home page mi se pojavljuje ova tražilica http://www.idgsearch.com/ jako je glupa

Probao sam već svašta da je maknem, ali baš mi nejde Sad Osim toga stvore mi se dva linka na desktopu svaki puta kad pokrenem browser u obliku nekih ikona (obično default icons).
Reinstall win-a baš i ne pomaže jer izgleda da stvar stiže mejlom, pa se komp "zarazi " već nakon par tjedana imanja novih win-a. Najzanimljivije je to što ne pali na 98-icu već naravno na XP.

Jel ima ko kakav savjet... Možda bi trebalo kontaktirati neke admine za taj site ili nešto... fakat ne znam, možda doć BillyBoy-u doma na vrata i malo porazgovarat s njim... Jednostavno sam naučio živjeti i nositi se s tim problemom. Smile

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 10.01.2004 14:34    Post subject: Re: ... Add user to your forum ignore list Reply with quote

0viking0 wrote:
Evo i ja imam taj problem, i isto sr već neko vrijeme
Kao home page mi se pojavljuje ova tražilica http://www.idgsearch.com/ jako je glupa

Probao sam već svašta da je maknem, ali baš mi nejde Sad Osim toga stvore mi se dva linka na desktopu svaki puta kad pokrenem browser u obliku nekih ikona (obično default icons).
Reinstall win-a baš i ne pomaže jer izgleda da stvar stiže mejlom, pa se komp "zarazi " već nakon par tjedana imanja novih win-a. Najzanimljivije je to što ne pali na 98-icu već naravno na XP.

Jel ima ko kakav savjet... Možda bi trebalo kontaktirati neke admine za taj site ili nešto... fakat ne znam, možda doć BillyBoy-u doma na vrata i malo porazgovarat s njim... Jednostavno sam naučio živjeti i nositi se s tim problemom. Smile


Odi ovdje http://www.idgsearch.com/contact.html
i imas tu za skinuti program koji ce deinstalirati "to"

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.01.2004 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Reinstall win-a baš i ne pomaže jer izgleda da stvar stiže mejlom, pa se komp "zarazi " već nakon par tjedana imanja novih win-a. Najzanimljivije je to što ne pali na 98-icu već naravno na XP.

nemre stvar samo doc emailom, moras otvorit attachment kolko ja znam? nemre se komp inficirat kad samo primis email. jebiga, nabavi norton antivirus, formatiraj. sta ja znam.
lijeka ima ziher :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
0viking0



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 214
Location: Zagreb - Croatia

PostPosted: 10.01.2004 19:58    Post subject: THNX Add user to your forum ignore list Reply with quote

..I did it, nadam se da je to to

Dobro CrniĐuka, nema uzbuđivanja, fala na savjetu, ali znam ti ja to. ...i imam Norton instaliran, formatirao prije mjesec-dva; nije baš pomoglo. Za čas opet došlo ne znam kak.

THNX you guys

_________________
AND REMEMBER, KGB STILL WATCHING YOU
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.01.2004 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

nemre stvar samo doc emailom, moras otvorit attachment kolko ja znam? nemre se komp inficirat kad samo primis email.


jasno da moze.
ocito je da ne znas dobro.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group