Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Insomnia
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 22.02.2006 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
pijem, ne spavam. life is good.

al mamu mu zadnjih tjedan dana mi glava bezobrazna ko da nije moja, cak ni pio nisam(mozda to cak i je uzrok) Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.02.2006 05:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

negdje oko tri sata me uhvati kriza, kao, moram ić spavat, ali poslije toga ako ostanem budan mogu slobodno raditi cijeli sljedeći dan..
sada idem odspavati dva sata i ujutro neću znati kako se zovem negdje do podne..

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2006 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, probudio se prije pola sata --- radio sam do 5 ujutro u Photoshopu, jel se itko osim mene tako navuče nakon ponoći i zatim se ne može skinut? Shocked

Meni se to najviše sa PS događa Confused valjda jer mi to najviše kul
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 27.02.2006 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da Smile

freehand, uvijek

10do5
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.03.2006 04:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vi spavate, jel?! LeaveMeBe

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 02.03.2006 05:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slabo. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Siki



Joined: 13 Feb 2006
Posts: 10
Location: Zagreb / Pesca // Zelina

PostPosted: 02.03.2006 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad se sramim, skroz sam drugačiji od vas Smile

Meni recimo već oko 22-23 totalno padne koncentracija i ne mogu raditi ništa "normalno" ili barem malo kreativno nego mi se onda sve svodi na surfanje po forumima (i to dosta letimično, par postova pročitam, par ne).
I kad mi je konačno i toga dosta, odem u krevet i zaspim ko bebica, bez ikakvih problema Smile

_________________
"The death of one man is a tragedy. The death of millions is a statistic."
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.03.2006 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nomad wrote:
Slabo. Smile

TZAR!!1

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 03.03.2006 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sleep?

mission impossible...
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 06.04.2006 03:40    Post subject: Reply with quote

Tum tum, tu tum tum tu tu tum tum, I just can't get no sleep... Ništa, idem radit resumé i portfolio za distype da maknem ono...
Back to top
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 10.04.2006 04:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm..

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 29.04.2006 08:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zaspem oko 12, probudim se u 2, zaspem u 3, probudim se u 4, zaspem u 5, dijete me probudi u 6 i reko jebo sve, necu vise ni ici spavati.

Sve si razmisljam da je najbolje da nisam ni isao spavati Shame on you

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.04.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh da da, sjecam se dana kad sam kasnila na predavanja u podne jer sam visila cijelu noc nad kompom Very Happy

zato ako patite od nesanice.. svima po jedno dijete i na posao ujutro, da vidis koja milina i zahvalnost kad bar jednu noc prospavas u komadu a nitko te ne probudi Laughing

moj savjet: uzivajte u toj nesanici dok god mozete Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 29.04.2006 10:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
svima po jedno dijete i na posao ujutro, da vidis koja milina i zahvalnost kad bar jednu noc prospavas u komadu a nitko te ne probudi Laughing


Bas, a s obzirom da ovo moje ima 8 dana, mogu se oprostiti s corkom narednih godinu dana Shocked Confused

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 29.04.2006 11:56    Post subject: Insomnia Add user to your forum ignore list Reply with quote

Insomnia je moja svakodnevica Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 30.04.2006 05:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo bi vrijeme da počnem ić u krevet barem prije 5... evo sad ću gledat svitanje ubrzo...kao i svaki dan...totalno sam zamjenila dan za noć. katastrofa...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 30.05.2006 02:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

popio sam previše kave. sada sam se predomislio i htio bih spavati.
ali popio sam previše kave pa ne mogu zaspati.

jebote, haiku Surprised Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 30.05.2006 04:32    Post subject: Reply with quote

ali ja fakat vec dugo imam ins problem, tim gore sto imam jos jednog druga koji tipuje na slican zivot, nađemo se tek oko 2 -3 to (pauza), popricamo koji sat, kuci sam oko 5.ice, a onda ego oce svoje i kao najveceg sumskog majmuna skoro uvijek me prenese da jos malo pogledam tekuci rad te noci, ali samo pogledam, ... eh tu dolazi sunce, a meni se tek tada nespava, onda normalno doruckujem kada i sav normalan narod, onda se jos 2-3 sata razmisljam dali da legnem, i na kraju obicno legnem oko podne, kada ustanem oko 6-7PM logicno je da se krug mora nastaviti . . .

ali caka je sto kakarinko veli da kada radis kod drugoga nema zezanja
eh kada bi to jos samo mogli gurati kada radimo i sami za sebe zivot bi bio ljepsi, ali sigurno, jer jedno vrijem tako sam bio odlucio da zaista zelim osjetiti odmorna jutra, ono kao sa reklame, i gledaj, desilo se cudo, fakar sam se osjecao super tadasnji radovi su mi bili super, sve je bilo super, ali vec nakon 7 dana popustih drugaru mom i opet izletih eto samo da zapalimo jednu i od tada proslo je 6 mjeseci usranog zivota, necu vise ovako, jest da je evo sada 4:30 AM, ali odok sada leci i ustati u 7 jedan dan malo down, ali zato i have dream . . .

ipak ove noci desilo se cudo, otvoriste mi oci kakvi smo mi pušioničari, upisat cu ekonomiju, jebo arhitekturu i dizajn, web dizajn ma nije to dobro za moj organizam

a mozda upisem i elektrotehniku

a mozda i ne legnem prije podne
Smile

Last edited by ON AIR on 30.05.2006 08:37; edited 1 time in total
Back to top
ON AIR
Guest





PostPosted: 30.05.2006 06:30    Post subject: Reply with quote

eto vec e pola sedam, sunce je vec stara prica

znao sam
pih
Back to top
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 30.05.2006 06:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

In Air wrote:
eto vec e pola sedam, sunce je vec stara prica

znao sam
pih


Ja zadnjih dana ne mogu da legnem bilo kad, a da se ne dignem oko 5 ipo..danasnji dan je iznimka...probudio se prije par minuta, jeeej.

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
ON AIR
Guest





PostPosted: 30.05.2006 08:36    Post subject: Reply with quote

breakfast is back !
Back to top
ON AIR
Guest





PostPosted: 30.05.2006 13:39    Post subject: Reply with quote

Shocked još uvijek sam budan
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group