Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Šibenčani na "Route Kanal"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 14.06.2006 01:28    Post subject: Šibenčani na "Route Kanal" Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo na niti jednom forumu i na niti jednoj news grupi nisam dozivio. Na 3-4 foruma vezano uz Half Life i na CG talk postam route kanal i sad ljudi u hrpi tih komentara kao stalno pitaju "di, sta i kako ?" i ja napravim "the making of". I sad letaju kritike, dobre/lose, i ono pazi postam na news grupu grada sibenika
hr.soc.grad.sibenik
i prvo me optuze za spam, pa da je offtopic, pa da ih ja navodno vrijedjam i na kraju im neuspijem dokazat da se radi o tehnickom radu i sl. Odite i smijte se, jer ovo STVAAAARNO nisam nigdje vidio. Al najjaca je prica sto se to nadovezuje na to sto sam odselio u ZG da bih mogao napredovati i na portal za edukaciju koji bih napravio www.sibenik-online.com Jedino sto me tjera da napravim high-tech portal su oni "ostali" koji su zainteresirani.

radi se o ovim stvarima
http://www.mi3dot.org/gallery/work/14839/
http://sibenik-online.com/kike/makingof/route/

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 14.06.2006 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja i da postam 10 puta dnevno istu stvar ja uopce nemam nikakve a kamoli financijske koristi od toga jer upravo zato sto to znam napraviti nisam u Šibeniku

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 14.06.2006 02:40    Post subject: Reply with quote

e i?

A ja nisan doživija da neko takvog kalibra u 3d-u poput tebe i očito s već određenom dozom iskustva u poslu može ostat "omg woot" zapanjen tom reakcijom... stari, moga si ti njima (a vjerojatno i jesi) postat onaj cijeli making of, moga si im snimat video od tog mjeseca dana koliko ti je trebalo da to napraviš, moga si dovest eksperte i divove iz 3d industrije da ti to procjene, i oni bi te opet posra*i. Pa šta ti je tu nejasno u tome da neki ljudi koji se ne bave dizajnom/3d-om ne znaju cijenit ni prepoznat trud, talenat i kvalitetu u radu? Bar se o tome svako malo raspravlja u temama tipa "koja je dobra cijena logoa, prostituiranje dizajna u nas" i ostalima, kad se uvik komparira neki afirmirani dizajner sa "malim od šime iz susjedstva". To je i ovde slučaj. Ja iako san totalno noob u 3d-u prvi put kad san vidija rad odma sam osta Shocked jer kužim od čega se sastoji i mogu prepoznat većinu dijelova od kojih je složen i ja onda automatski cijenim rad i prepoznajem trud i sve. A to šta si otiša u zg je možda "njih"-uopće ne znan ko su oni ali već po sajtu, ako sam uletija na pravi (nisi dao link), se vidi koliko su angažirani za izgled sajta, a time i upoznati s dizajnom i grafikom općenito. Nije ni čudo šta praviš šibenik-online, koji je btw fenomenalan, jedva čekan vidit gotovi sajt. Nego da se vratin na temu- ako si bija već afirmiran/ili bar manje više poznat u šibeniku dok si tamo živija, moguće da je njima skočija živac šta te zagreb..."otea" Smile , i sad si ko fol razmetni sin koji se vraća kući pa ti daju laganini od*eb. Istina, čin se pokušan stavit u poziciju tih ljudi i ja odma vidin tvoj rad ka čisto vrijeđanje grada. Ali to je s njihove pozicije i mentalnog sklopa, oni ne vide da se ne radi o pokušaju vrijeđanja grada, ali aj ti to objasni- nemoguće.
Zato se nemaš šta nervirat, voli hrvatsku i neka tvoje srce kuca za nju, i živili zatucani ljudi zbog kojih se čini da se uopće kod radova ne trudiš! Evalaaa! Very Happy Very Happy
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group