Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
oh my f*cking god!!!11
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.11.2004 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjeroatno mu je kum piso taj clanak

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 09.11.2004 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
jebote ono ako mc_poseidon moze okupit vise ljudi na hrpu nego bilo ko drugi ode, zasto onda ne bi prica i za novine.



bš to. čovjek je došo do novina i reko svoje. iskreno (po onome kaj sam pročitao) ne vidm NIŠTA loše u onome kaj je reko. i zakaj ga sad razapinjat?....
možda je svima nama učinio uslugu....


evo moj glas da mu se skine ban.......ono kaj sam pročitao je sasvim u redu i realno i dečko je rekao kaj misli. možda je tu htio previše...možda....ne znam....
ali mislim da je ovim zaslužio da mu se da druga šansa.....naravno, malo popuštanja treba i s njegov strane, ali nisam vidio nijedan komentar da je ono kaj je rekao KRIVO.
možda je startao na mi3 krivo...desi se.....

možda je vrijeme da mu damo drugu šansu.......za treću ne znam......ali ja se iskreno slažem s onim kaj je reko u novinama......


ajmo vidit.......sve ima svoje zašto i svoje zato...

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 09.11.2004 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no fucking comment ...

nije samo baniran s koote-a nego smo mu banirali tri (3) nicka.. a u zadnjem mu je prvi post bio da se želi prikljucit koote druzenjima... taj tip ocajno treba komunikaciju, nije ni cudo da su mu se novine smilovale.


Nego, možda to zapravo nije taj MC.. možda je MC kojeg mi znamo zapravo kopirao i ime i nick i ime studija i slike sve od pravog MC-a koji je neka faca u industriji dizajna i brandinga... Very Happy lol .... a možda nas je svih zapravo lijepo zajebo Very Happy

Last edited by edgar on 09.11.2004 23:43; edited 1 time in total

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 09.11.2004 23:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

isprichavam se na izrazu, ali sve shto mogu rechi na ovo : "Jebate! E!" Shocked

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 09.11.2004 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

otrovat cu se Laughing

a mi smo uzalud raspravljali o vizualnom identitetu i simbolima, logoima...itd. umjesto da smo lijepo pitali mc-ja:) Wink

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Cube



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 5
Location: Južno od raja

PostPosted: 10.11.2004 00:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wft?
http://www.mc.mcposeidon.com Shocked

_________________
click to view my signature.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 10.11.2004 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
možda je vrijeme da mu damo drugu šansu.......za treću ne znam..


imao je dvije sanse. za trecu ne znamo ni mi.

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 10.11.2004 00:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mcposeidon.com/mc/old.html

nije mi jasno jel ijedan novinar pogledao link?!

nego, nista to nije cudno kad mup.hr izgleda kako izgleda Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.11.2004 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hesus Smile Sorry, ali kakav sugovornik, takav i novinar. Članak je katastrofa. Ko' da su se kumice na placu našle i razglabaju o fizici čestica, ciklotronima i crnim rupama i to sam zato jer je Bara jučer kad je zamatala jajca u novine da joj se ne razbiju slučajno naišla na "Modern Physics"

A možda je posrijedi i pomahnitali alter ego genijalnog umjetnika koji samo traži medij u kojem će izbacit svu tu silnu genijalnost koja se nakupljala godinama......al' ga serem..... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 10.11.2004 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
nego, nista to nije cudno kad mup.hr izgleda kako izgleda :D


hm... kad si vec spomenuo mup :) marac, phoenix i ja smo bili na jednom 1337 hakerskom forumu gdje je covjek imo za avatar one rotirke sta ima mup na svom sajtu.... i sad ocemo mi otic na mup.... a kad ono.... pazite - kliknite na oba :)

http://mup.hr vs. http://www.mup.hr

sweet :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 10.11.2004 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nisam vidio nijedan komentar da je ono kaj je rekao KRIVO.


naravno da nije rekao ništa krivo, ali nije rekao niti ništa previše pametnog. izmišljanje tople vode, pričanje o stvarima koje se podrazumjevaju same po sebi, stvari koje znaš i ti i koje zna svako ovdje.. ali očito ne znaju kumice s placa i ruralno stanovništvo čiji opseg posla ne obuhvaća tu tematiku i kojima su te novine namijenjene, pa eto, imaju kaj čitat. ajd dobro, sad sam pretjero malo, ali to je kao da netko počne mlatit slamu kako svaka firma koja drži do sebe mora biti prisutna na net-u i slične rečenice-frazetine. prožvakano milju puta. get the point?

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2004 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MC, (treba smisliti text dalje Smile
Bar je Che nasao ova dva sajta ako nista drugo dobro od sve panike!
Kako MUP tako I MC!
Uzmes masu pred sebe pa pricas , pa tko slusa slusa, tko ne, jebi ga....propadne!
Od sad mjenjam shvatanja o idealizmu i dizajnu, od sad se druzim sa MCjem!
I o Panku i Rokenrolu su mislili da je los, pa ispalo dobro, mozda i MC napravi cudo Smile)

pak, kako svaki dan neko sranje sjebe realnost, neki ljudi kao MC i onaj sin od one novinarke neke televizije, koji je otisao u Ameriku pa pisao svasta po internetu, uvesele dan.
Sloboda govora, i to ti je to!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2004 00:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh, zaboravih, sad sam pogledao jednu americku seriju, popularnu u nas, i podjelio bih sa vama jednu zen recenicu iz iste:
"Hej momci, hvala vam na svemu. Pogotovo na muvi!"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2004 05:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svima koji su rekli bilo što pozitivno za notorious M.M.-P. ... dakle..

odsurfajte na mc pos designE studio i kopirajte prvik 9 riječi u google.. sajt koj smo komentirali zbog templateova prije na mi3 će bit jedan od prva 2 ponuđena..da citirao je (dao sam par linkova na koote)

Nebih se čudio ni da je kopiro nečiji tuđi interview za večernji.

+

Ne očekujem puno od redakcije večernjeg lista. Ali ovo sam totalno mogo očekivat.. Smile pusa


o autoru i tome kolko provjerava činjenice Very Happy :

http://kvaliteta.inet.hr/e-quality/prethodni/9/oslic.htm

P.S. meni je super kak su napisali da u MCPos design(bez e!) studiju objašnjavajU lol

možda im je mali prodo da je direktor s neznam kolko zaposlenih Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 10.11.2004 08:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cube wrote:
wft?
http://www.mc.mcposeidon.com Shocked


Hrvatska slova ne rade...barem meni.
pogledo sam mu cjenik i ako ga IKADA sretnem brijem da će se dobro upoznat s mojom baseball palicom.....

kad ovakav debil i idiot ruši cijene na takav način ne da ga treba ubit, nego poslje oživit i onda ubit još par puta.....to je sve kaj imam reći + ono o trećoj šansi??????....NEVER,NIKADA....
koji debil....jebemumater.....pa ja ne dam web ispod 1000 kuna samo za dizajn....
uostalom, prema cjeniku se vidi kolko ko ima posla i kako ga radi.....neki su očajnici, neki dogovaraju poslove od kojih se pristojno živi.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.11.2004 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne ma to smrdi. Cijeli text mi je nekako napuhan kao da je napisan isforsirano, nije mi nekako PRAVI text u smislu kao ozbiljan. eto jednostavno ne znam sto da kazem.
bravo. Shocked

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.11.2004 10:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda mu je taktika gnjaviti klijenta, a ovaj nema načina da ga banira već uzima njegov paket Smile Smile

kolko postova za jednu baniranu osobu Twisted Evil
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.11.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Ne ma to smrdi. Cijeli text mi je nekako napuhan kao da je napisan isforsirano, nije mi nekako PRAVI text u smislu kao ozbiljan. eto jednostavno ne znam sto da kazem.
bravo. Shocked


kako mozes biti takav prema nekome... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.11.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma daj koji paket, koji klijenti, svaki supak moze sjest za pc, kupit domenu i rec da ima design team!
gdje je impressum, gdje je firma? (onaj zeljko erceg bar je registrirana firma), gdje su uopce radovi i portfolio te firme koja ne postoji??? a rusi cijene ljudima koji zive od toga i jos mu preko vecernjaka daju kredibilitet u ocima ljudi!!

e to meni ide na k... u cijeloj ovoj prici! pa bio to mc posejdon ili bilo tko drugi!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.11.2004 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u našem slučaju je to on. jer ima dosta likova tu sa site-a u linkovima i slicno, tako da netko drugi bi tesko to znao a da nije tu krocio i vidio tko je aktivan tko nije.

malo sam bacio oko na clusterov stie i tamo mu je isto napunio message board sa suvisnim pitanjeima da ga uvrsti u konakte Smile

slazem se sa keye, takvih uvijek mora biti Sad
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Cube



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 5
Location: Južno od raja

PostPosted: 10.11.2004 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmk-hmk (kašljem) ..
..There is only one MC_Poseidon
(pod ovim se podrazumjeva:MC_Poseidon,Poseidon Design Studio,MMP,Marko Mihelčić Polovina,...)
----------
Ima članak u tisku :vecernji list>prilog poslovni svijet>strana 55. Wink Laughing

_________________
click to view my signature.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.11.2004 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eeee jel to članak možda za BUG.zločestu stranicu?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.11.2004 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cube wrote:
hmk-hmk (kašljem) ..
..There is only one MC_Poseidon
(pod ovim se podrazumjeva:MC_Poseidon,Poseidon Design Studio,MMP,Marko Mihelčić Polovina,...)
:


od svih tih imena zaboravio si dodati jedno
...Cube?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.11.2004 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
Philatz wrote:
Ne ma to smrdi. Cijeli text mi je nekako napuhan kao da je napisan isforsirano, nije mi nekako PRAVI text u smislu kao ozbiljan. eto jednostavno ne znam sto da kazem.
bravo. Shocked

kako mozes biti takav prema nekome... Wink


I don't kiss ass to anyone to accomplish anything.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 10.11.2004 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
jebote ono ako mc_poseidon moze okupit vise ljudi na hrpu nego bilo ko drugi ode, zasto onda ne bi prica i za novine.

amerikanci imaju arnolda koji je guverner i b(r)usha koji je predsjednik, zasto mi ne bi imali mc-a koji je dizajner?


Tocno to. Mislim... vecina ekipe ovdje na mi3-ju meni je virtualno poznata, ali i dalje ne znam tocno kakvi ste u svom poslu, gdje radite i kakve su vase poslovne reference. MC je lik koji je zapravo najpopularniji (i negativna promocija je promocija) na mi3-ju i sire. I naravno da se neki novinar prvo nega sjetio. Ne bih se cudio da danas sutra dodjem na neki seminar, a predavac mi je - MS POSEIDON, najaktivniji dizajner u RH.

Hough!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group