Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Beogradski Sindikat
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
HDtilon



Joined: 05 Dec 2004
Posts: 46
Location: zgb

PostPosted: 30.01.2005 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Paladin wrote:
HDtilon wrote:
s smatram da se premalo paznje posvecuje hrvatskoj hiphop demo sceni, koja po meni ima jako puno kvalitetnih izvodjacha... Confused

Hrvatska ni nema hiphop scenu, mi smo prejadni, a glupost bi bila ići ih uopće uspoređivati sa srpskim reperima koji su IMO među najjačim svjetskim



Bah!! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 30.01.2005 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uf, slabo kamassy, imam sve osim Strukinog albuma... ja mislio da imaš više toga. Da mi je nabavit nešto od La Hainea (imam samo 2 pjesme), MCM-a, KS Maestra...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 11.02.2005 03:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HDtilon wrote:
Paladin wrote:
HDtilon wrote:
s smatram da se premalo paznje posvecuje hrvatskoj hiphop demo sceni, koja po meni ima jako puno kvalitetnih izvodjacha... Confused

Hrvatska ni nema hiphop scenu, mi smo prejadni, a glupost bi bila ići ih uopće uspoređivati sa srpskim reperima koji su IMO među najjačim svjetskim



Bah!! Laughing


hehehe...ova zadnja izjava da su srpski među najjačim svjetskim je malo klimava al ajd dobro... mene nikad nije previše zanimao domaći rap, tek u zadnje vrime sam počela neš nabavljat al ne volim baš slušat bosance i srbe (bosance pogotovo jer mi svi jebeno isto zvuče. ko da imaju neku šemu - jedan flow, jedan delivery i drže se tog. nema nikakva eksperimentiranja unutar svega toga, kod nas mi je to nekako generalno malo bolje izvedeno al dobro neću sad ulazit u to, nisam dovoljno kompetentna jer sam zapravo odustala nakon slušanja nekih desetak bosanskih "nazoviMC-a"..
a šta se tiče hrvatske underground scene hehe, ajd baš me zanima koga vi ubrajate u tu "hrvatsku hh underground scenu"?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.02.2005 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni francuzi jebački zvuče.... npr IAM ili Alliance Ethnik... znam da nisu underground, ali su mi dobri....
a od naših mi je Yuri ful dobar MC, a od ostalih koje znam tj koje sam vidjo po jamovima fakat su mi banana svi briju iste spike... ja ja i samo ja.. od ovih poznatih mi je Alex(tbf) najbolji...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
esens



Joined: 08 Feb 2005
Posts: 207
Location: Split

PostPosted: 11.02.2005 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:

a od naših mi je Yuri ful dobar MC


da da, eh mogla bi možda i ja ovo reć da mi više jednom donese taj demo kojeg čekam već par miseci
grh
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.02.2005 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto obeco ali nikako da mu se javim...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 11.02.2005 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

esens wrote:

hehehe...ova zadnja izjava da su srpski među najjačim svjetskim je malo klimava al ajd dobro... mene nikad nije previše zanimao domaći rap, tek u zadnje vrime sam počela neš nabavljat al ne volim baš slušat bosance i srbe (bosance pogotovo jer mi svi jebeno isto zvuče. ko da imaju neku šemu - jedan flow, jedan delivery i drže se tog. nema nikakva eksperimentiranja unutar svega toga, kod nas mi je to nekako generalno malo bolje izvedeno al dobro neću sad ulazit u to, nisam dovoljno kompetentna jer sam zapravo odustala nakon slušanja nekih desetak bosanskih "nazoviMC-a"..
a šta se tiče hrvatske underground scene hehe, ajd baš me zanima koga vi ubrajate u tu "hrvatsku hh underground scenu"?

Pa normalno da su među najjačim svjetskim. Slušo sam repere iz mnogih zemalja, a srpski su definitivno najjači. Imaju najbolje textove koje sam čuo.
Bosanci nemaju ni jednog poštenog repera, osim Ede koji mi btw nije niš' posebno. Nabavi si ti nešto od V.I.P.-a ili Beogradskog Sindikata. Otkad slušam srpski rep, svi ostali su mi smješni, pogotovo hrvatski.
Neki dan gledam intervju s onim debilom Targetom, đizs krajst koji debil...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 11.02.2005 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
meni francuzi jebački zvuče.... npr IAM ili Alliance Ethnik... znam da nisu underground, ali su mi dobri....
a od naših mi je Yuri ful dobar MC, a od ostalih koje znam tj koje sam vidjo po jamovima fakat su mi banana svi briju iste spike... ja ja i samo ja.. od ovih poznatih mi je Alex(tbf) najbolji...

Od francuza sam slušao samo Enhancer, moćni su
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.02.2005 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Paladin wrote:

Neki dan gledam intervju s onim debilom Targetom, đizs krajst koji debil...


ak si sam gledo intervju nisi nis vidio trebas ti njega vidit u zivo sjest na cugu i popricat.... ja imam traume iz djetinstva zbog njega... lik ekipi prodaje one spike iz crbackih filmova... kao makni svoju bjelacku guzicu odavdje a bijel je ko kreč... ma dobar je on samo je malo glup i zatucan....i brije si da je superstar

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Paladin



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 65

PostPosted: 11.02.2005 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
Paladin wrote:

Neki dan gledam intervju s onim debilom Targetom, đizs krajst koji debil...


ak si sam gledo intervju nisi nis vidio trebas ti njega vidit u zivo sjest na cugu i popricat.... ja imam traume iz djetinstva zbog njega... lik ekipi prodaje one spike iz crbackih filmova... kao makni svoju bjelacku guzicu odavdje a bijel je ko kreč... ma dobar je on samo je malo glup i zatucan....i brije si da je superstar

ne bih nikad popio cugu s likom čiji je IQ=10 i to još ako vara na testu.
Svaka druga riječ mu je 'jebote', misli da ispada faca s tim sranjima, a zapravo je kreten
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.02.2005 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nisam se ja bas naso s njim to je vise bilo onako coporska cuga...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 20.05.2005 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja slusam rap i imam:

BS
Bassivity mixtape - Prvi put
Marchello - DeFacto
Ulice vol.1
Juice - Hiphopium (2003)
Shorty - Umotvorine
....


al nema mi do Marchella , jebacki dobar underground mc!!!!

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kinski



Joined: 10 Apr 2006
Posts: 32
Location: zg

PostPosted: 12.01.2007 06:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tako je, uvijek je najbolje sto dolazi sa istoka, isto kao sto je na istoku najbolje sto dolazi sa zapada. nevjerojatno.
volim srpsku hip hop scenu (BS, marchelo i ajs nigrutin su toliko originalne pojave, poput ede maajke etc.) i odlicna je, ali nije nista rekla sto vec na HR hip hop sceni nije receno prije 6-7 godina!

a o produkciji da ne govorimo- hr producenti baby dooks, koolade, dash rade za svjetska imena, a mladih producenata ima napretek.
eto odgovora o tome kako hr hip hop ne valja. ma vidi, nasa scena doista je u krizi , ali ne trpim omalovazavanje svega sto je nase i omalovazavanje ljudi koji nesto rade ( i to jako dobro), dok drugi lade dupeta.

a o djecackoj zaludjenosti onime sto dolazi sa istoka, samo zato sto dolazi sa istoka, da ne govorim..bezveze. jos kad se sjetim da se šund poput bajage slušao po hr srednjim školama u 90-ima, samo zato jer je to bilo "nepoželjno" slušati...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group