Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
13 razloga zašto je FireFox trenutno bolji od IE-a :)
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 17.03.2004 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@koskar: dobrodosao na forum Smile
Mnogi u Netscapeu preziru AIM prije svega. Takodjer, ne znam napamet koja je verzija mozille u Netscapeu 7.1, ali ako me sjecanje sluzi onda je baziran na 1.4 branchu mozilla application suite-a. A latest verzija mozille je trenutno 1.6.

Firefox je ako nista drugo - noviji Smile
Isto ima popup blocker, puno ekstenzija, tabbed browsing - zapravo sve. Jedino sto je firefox samo browser, dok sa netscapeom dolazi i mail client, i jos dosta toga, ali s mozillom takodjer dolaze te aplikacije sa strane...I imho su bolje od netscapeovih, ali su u mozillinim verzijama ipak jos u razvoju...

Dakle, osnovna razlika (ako pricamo samo o browseru), je ta da je firefox noviji i bolji, sa fixanih dosta bugova. Neka me ispravi netko ako grijesim...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 17.03.2004 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vel, meni AIM nikad nije bio problem, ja ga i ne primecujem. Moram ovde napomenuti da ja pricam o browserima na MAC OSX (10.3.2). Na mac-u samo bacis Netscape.app na HDD i gotovo. AIM je tamo unutra ali ga ja ne zovem pa ko-habitiramo u miru. jedini problem je sto je app nekih 50MB u jednom komadu! Probao sam firefox i meni izgleda isto kao NS, malo 'obicniji', sto se izgleda tice. To o bug-ovima si u pravu. NS ima svoje neke bugove ali nista strasno. Izgleda je to stvar navike...
O IE ne bih ovom prilikom Very Happy

Cheers Very Happy

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 17.03.2004 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jep, ako se pak radi o Macu, onda svakako preporucam Safari 1.2.
http://www.apple.com/safari/

Hvale ga na sva usta, i koliko sam ga imao prilike koristiti -> prva je liga... Kao i Firefox na windowsima Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 17.03.2004 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kao sto sam vec rekao, sve je, izgleda stvar navike... Ja se nikako ne mogu navici na Safari i pored toga sto mi je integriran u OS-u. Safari isto ima sve te "moderne" stvari, tabove itd...
Cheers Cool Cool

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group