Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Registracija HR domene mailom

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
indigo_child



Joined: 28 Jan 2007
Posts: 58
Location: Right here, right now!

PostPosted: 30.03.2007 23:09    Post subject: Registracija HR domene mailom Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebao bi registrirat domenu, a na obrascu pise da se moze izabrat nacina dostave, mailom faxom ili postom. Jeli moguce to napraviti faxom ili mailom i kako se onda radi to vezano za pecat i potpis. Isprintam, popunim, pecatiram, skeniram i saljem mailom i to ce raditi? Jeli tko probao tako jer svi koje znam salje postom.

_________________
Hello!
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 30.03.2007 23:58    Post subject: Re: Registracija HR domene mailom Reply with quote

neznam ako sam te dobro skužio, pa mozes registrirat domenu, dobijes racun, to uplatis u banci, i to uplatnicu im posaljes faksom, ako na to mislis...
Back to top
n10tiny



Joined: 02 Aug 2005
Posts: 153
Location: Kisstown

PostPosted: 31.03.2007 16:25    Post subject: Re: Registracija HR domene mailom Add user to your forum ignore list Reply with quote

indigo_child wrote:
Trebao bi registrirat domenu, a na obrascu pise da se moze izabrat nacina dostave, mailom faxom ili postom. Jeli moguce to napraviti faxom ili mailom i kako se onda radi to vezano za pecat i potpis. Isprintam, popunim, pecatiram, skeniram i saljem mailom i to ce raditi? Jeli tko probao tako jer svi koje znam salje postom.


Registracija HR domene jedino je moguca slanjem propisanih obrazaca (pecatiran i pravilno ispunjen) iz razloga sto je taj isti obrazac dokument a kako zivimo u birokratskoj drzavi normalno je da su papiri jos IN.

Dakle, nikakvo skeniranje i slanje emailom nije moguce. Ono sto u obrascu pise odnosi se na nacin na koji ces dobiti rjesenje o registraciji - dakle, emailom, faxom ili postom - Redovito samo emailom.

_________________
www.justanotherone.net
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
indigo_child



Joined: 28 Jan 2007
Posts: 58
Location: Right here, right now!

PostPosted: 31.03.2007 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da kuzim, thanx

_________________
Hello!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group