Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
What to do if everything fails?!
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.03.2004 09:55    Post subject: What to do if everything fails?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svake godine postajemo sve vise i vise ovisni o internetu, sve se vrti oko interneta, svakim danom komuniciramo, imamo nekakav svoj zivot na internetu. Sto bi se desilo da nam odjednom connection na net ne radi, ali ne mislim tu samo o modemu nego da odjednom sve propadne, da sva racunala na svijetu zakazu.
Recimo kao u filmu "Until The End Of The World", da cijeli svijet odjednom samo utihne.

Sto bi vi napravili?
Da li bi jednostavno samo nastavili sa zivotom? Da li bi vam bilo jako zao?
Da li bi se osjecali nepotrebnim?...

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 25.03.2004 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozitivno je to što bi se konačno prvi put valjda u zadnjih 6-7 godina dobro naspavao.
Konačno bi se počeo ponovo baviti sportom kao što sam se bavio prije računala Smile mislim imao sam AMIGU 500 al sam se večinom bavio izradom bioritma hahaha i crtao maturalnu radnju sa DPaint4+ ak se ko još toga sječa (mitoza-mejoza grafički prikaz) lol

Negativno je to što bi mi propao biznis, što bi mi bilo strahovito dosadno, a vjerojatno bi eskaliralo nasilje a njega sam protivnik kao zagriženi pacifista...mada radim u vojsci lol
ko zna vjerojatno bi bio general jer je to kod nas pomodno.
Napravio bi si malu jedrilicu jer bi ukrao kit plane pošto ne rade alarmi i bezvlašće je kao takvo, jedino je pitanje kako bi poletio ak ništ ne radi no o tom bi tada razmišljao...
ko zna možda u biti opće nebi bilo loše... Question
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2004 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da stvarno,... i ja bi se naspavao,...
sjecam se dok je radio HERC (srce, carnet...) bio sam tamo valjda 17 sati na dan,...
besplatan net, unix konzola i nista vise, imas sve , a nemas nista Smile
i tako ravno 4 godine mog zivota sve dok ga nisu zatvorili radi preuredenja. E kako sam se naspavao kad su ga zatvorili Smile

brijem da nema vise neta da bi svi mi ovdje sa mitrija otisli zivjet na pusti otok i bavili bi se ribarenjem i branem kokosovih oraha Smile

nadam se da se to nikada nece dogoditi,... mrzim ribu Smile

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.03.2004 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bih otisao na nekakav otok tipa BEACH - tamo bih imao komunu slobodnih umjetnika koji bi rezbarili TIKI-e iz bambusa.. Smile Ma ne, zezam se..

Ali meni je nefinitivno najbolja godina bila 1999, onak sve one spike na Y2K, desit ce se ovo-ono.. bilo mi je mrak. ocekivao sam nekakav veci pad svega, ali nije se desilo. Bas me zanimalo sto bi bilo da se desilo.

Ali iskreno, mislim da bih stvarno poceo raditi na nekim stvarima tipa nekakvim izumima.
dunno.
Inace ne spavam pretjerano tako da bilo tu neta i kompa ili ne, spavao bih isto. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.03.2004 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imala bih napokon vremena da zavrsim faks Laughing

I guess Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.03.2004 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi iso na ping pong. Em je sport, em sam dobar ( LeaveMeBe ), em ima "ping" u sebi...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.03.2004 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ja bi iso na ping pong. Em je sport, em sam dobar ( LeaveMeBe ), em ima "ping" u sebi...


da da, culi smo Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 25.03.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1) kupiti barku i preseliti se na lastovo
2) kupiti stado koza i otici zivjeti u istru
3) 1) ili 2)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.03.2004 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
da da, culi smo Cool


Dobar glas daleko se cuje HELLO MR. SCIENTIST!!!111.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.03.2004 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ja bi iso na ping pong. Em je sport, em sam dobar ( LeaveMeBe ), em ima "ping" u sebi...

kad budem u ZGu, igramo po gajbu.. može? Wink
al ću se napit lipo.. hehe.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.03.2004 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars: fkorz Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.03.2004 11:40    Post subject: Re: What to do if everything fails?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
.
Sto bi vi napravili?
Da li bi jednostavno samo nastavili sa zivotom? Da li bi vam bilo jako zao?
Da li bi se osjecali nepotrebnim?...


razlika izmedju nas "gerijatrije" i vas "pedijatrije" je sto smo mi fino odzivjeli eru pre-internet pa znamo kako to moze fino izgledati i bez neta. Very Happy
recimo "da li bi se osjecali nepotrebnim" mi je pitanje kao neki hladan tus, ne znam da li me kuzis, nikad mi nije proslo kroz glavu da life-style koji imam danas moze biti bolji ili gori od onog prijasnjeg ili buduceg... (sve ovisi o lovi of course)
i dok si ti vjerojatno rastao sa netom meni je internet upao u zivot i promijenio ga totalno, onako za 180°. ali to se vjerojatno desava i sa drugim stvarima u zvotu pa ja to tako i prihvacam.. dok traje, traje Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.03.2004 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
emptyhead wrote:
Ja bi iso na ping pong. Em je sport, em sam dobar ( LeaveMeBe ), em ima "ping" u sebi...

kad budem u ZGu, igramo po gajbu.. može? Wink
al ću se napit lipo.. hehe.. Laughing


Emti, si slučajno čuo za zagrebačku stolnotenisku ligu? Baš ih namjeravam kontaktirat da vidim da li se mogu prijavit... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 25.03.2004 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bravo , keye , gerijatrija ? ti ?
je$o te , u kojoj sam onda ja kategoriji ? Sad
ali fino se zivjelo prije interneta , tulumi , feste svaki dan , a danas
mi se ne da maknuti od prokletog kompa
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.03.2004 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj, gaston pa ti si godiste mog muza, svi smo mi na istom odjelu Cool

Quote:

ali fino se zivjelo prije interneta , tulumi , feste svaki dan , a danas
mi se ne da maknuti od prokletog kompa

e bas to! telefon je vise radio i uvijek je bila neka brija u djiru Very Happy al' dobro sad sa djecom se ionako manje brije pa mi to sve nekako dobro sjelo Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.03.2004 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

// maybe we could build a fire, sing a couple of songs, ey'? why don't we try that?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 25.03.2004 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da , meni djeca sad briju po netu , hoce jos jedan komp ,
svadjamo se oko ova tri , zena , ja i klinke , jebiga nas je
cetiri , a samo tri kompjutera , katastrofa Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.03.2004 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a nas smo tri sa cetiri kompjutera pa nekako ide... zato se ne razmnozavamo dalje Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 25.03.2004 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

What's Your Flava?
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.03.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Emti, si slučajno čuo za zagrebačku stolnotenisku ligu? Baš ih namjeravam kontaktirat da vidim da li se mogu prijavit... Smile


A jesam, ali nisam ja za to. Neam ni vremena ni volje trenirat za pravo + sva odricanja koja idu uz to. Super mi je igrat za zabavu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 25.03.2004 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heh, Phil,..bas sam o tome razmisljala prije par dana, kad je jedan forum ovdje se nasilno zatvorio,.. i onda se mislim: boze pa koliko ja ljudi znam samo onako "virtualno", na koliko foruma citam, gledam ucim,. na koliko stranica sam se u ovoj nevjerojatnoj biblioteki zvanoj internet opametila, nasmijala, rastuzila, upoznala interessantih drugih ljudi,.. i sada da to sve prestane, nestane, jednostavno - fiju,..

ja bi umrla od tuge,...
Sad

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.03.2004 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@keye: Smile) jooooj.. pa da, imas pravo. Ali ovo "da li bi se osjecali nepotrebnim" to sam mislio onako, od covjeka do covjeka, nisam mislio navesti kao da CE SE NETKO tako osjecati, vec ljudi imaju drukcije onak, psihicke dozivljaje toga. A ovo sto kazes "dok traje, traje", da. istina. Damn Truth. Sve sto pocne, mora imati kraja, sad bilo to Matrixovski ili Loganovski, vidjet cemo. Just relax, and let the stream lead you. Smile

@Gaston: hehehe.. da da.. Gerijatrija. Smile)

@Tina: ma ne bi umrla od tuge, ali ako vec i bi. Polagano se pripremaj za moguci pad sistema. Smile
Ja onak imam viziju, za recimo par godina da ode sve, da se sve pokvari, da nema struje ni icega - skupine zive u sumama, u ostacima gradova, na jednoj zgradi veliki drveni znak "MI3", ljudi tamo zive, komuniciraju, crtaju po zidovima. Smile))

Neki rade brod za New Zealand itd.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.03.2004 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
// maybe we could build a fire, sing a couple of songs, ey'? why don't we try that?

To ce bit u mi3 utvrdi koja bi mogla bit u sadasnjem CIBONINOM tornju. Smile
gore veliki znak MI3 umjesto velikog A - agrokor.

Woow, pa to ne zvuci lose.. oblacili bi se kao u Mad Maxu.. hmm.. INTERCEPTOR..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 25.03.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nego da li bi društvo MI3 u Ciboni bilo feudalno ili demokratsko...možda komunizam, ionako ima dovoljno gerijatrije ovdje koja je iznikla iz tog sistema pa se znaju sve fore oko samoupravljanja, ionako nas se 70% primalo u pionire.

Moguća shema:

7 sekretara SKOJ-a, direktor, generalni direktor, predavač za ONO i DSZ, ured za obranu, članovi komiteta za lijepo i ružno, umjetnička zadruga sa odborom za promociju tempere kao zaboravljene, 1-2 admirala i ostale drugarice i drugovi.

Možemo organizirati i ORA-u gdje bi izgradili bazen na vrhu,da drugovi i drugarice ne smrde... Laughing

Nije loše već sada donesti takve strateške odluke Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.03.2004 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da sve ovo krepa, ja bih vjerojatno opet puno citala.... ovako mi ovo miserable excuse kad sam umorna...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group