Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Arhitekti

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.09.2003 23:42    Post subject: Arhitekti Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo je u nekim krugovima (vidi dolje), kao, vic:

Arhitekt je lik koji je premalo macho da bi bio inzenjer, a nedovoljno peder da bi bio dizajner.



(Izvor: uspjesni doktor, komada - jedan)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 18.09.2003 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm meni i nije smijesno...
Mada dapace jebeno gotivim arhitekte... i moram priznat da me pali arhitektura... Cool je skrabat po Photoshopu, Illustratoru i svemu tome... ali složit zgradu da ti vilica opadne a da je uz sve to funkcionalna i kak bog zapoveda... To mi je mnogo mrak Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.09.2003 00:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord Bond wrote:
Hmmm meni i nije smijesno...


smijesno nije bilo ni meni, divna mi je percepcija naseg posla (jebiga, on je doktor, pa valjda zna)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 18.09.2003 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mmmm da...
sad bih se moglo dati par komentara na te doktore, ali fin sam decko pa necu Smile
Uglavnom izmedju doktora i arhitekta biram arhitekte...
dapace arhitekti kikaju ass Smile
Back to top
View user's profile Send private message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2003 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili esaju kik, votever Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2003 01:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

darija, nas kaj cu ti ja rec..
ne se vrijedjat oma, jer covjek misli na fashion designere, cini mi se..
to ti je ona prica.. kad pricam sa likom iz skole osnovne

on. jel przis cede jos?
ja. ne ne, sad se bavim dizajnom
on. kaj, šivaš i to?

jel ti to dosta govori. e sad, prvi dio prekrili.
drugo dio, fakat je istina, jebemu nemogu nac nitijednog fashion dizajnera a da nije peder, cak i u maloj hrv je stvar takva. neznam, ja nism takav, a ipak volim odjecu, volim gledat revije, volim izmilsljat na likovima vlastite 'kreacije'

e da.. al uz sve to, opet mi nije smjesno.
ja sam ostao na onom nivou, darija daj reci uvecanicu (ili umanjenicu) od merkur? 5th grejd :))))))
aj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 18.09.2003 01:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe kako kompleksi izlaze na povrsinu :))

people it's just a JOKE! an old one i might add :)
tipicno poigravanje stereotipima -> funny!
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 18.09.2003 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... od feminiziranog doktora, if aj mej ed :). ju šud si tu biliv!1
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 18.09.2003 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
on. jel przis cede jos?
ja. ne ne, sad se bavim dizajnom
on. kaj, šivaš

da, i kačkam a zna mi se tu i tamo koji goblen zalomit

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.09.2003 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
ne se vrijedjat oma, jer covjek misli na fashion designere, cini mi se..


tince, ne bit nadobudan odmah: doticni doktor je to reko dizajnerici fino u facu mada su skupa isli u skolu, mada je on odlicno upucen u to sto ona radi, i sve sreca sto nije musko, jer pederski je nakon matematicke otic u dizajnere, pa ima srecu da joj se on obraca i puni jaja o svojoj dr. velicini i bitnosti....

i njie stvar uvrede, jel tebe kreten moze uvrijediti?
ovo je samo fina percepcija naseg (a i arhitektskog) posla u ovoj zemlji...(jerbo doticni dr. nije bas sam u tom misljenju)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 18.09.2003 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="4tHshadOw"]
blackduke wrote:

ovo je samo fina percepcija naseg (a i arhitektskog) posla u ovoj zemlji...(jerbo doticni dr. nije bas sam u tom misljenju)


Ma gle necemo se sada zamarati percepcijom hrvatske javnosti.svi znamo di zivimo... U zemlji gdje je internet zastarijela tehnologija Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.09.2003 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zamara me ako nis drugo bikoz ic rilejtid vit maj placa....(a zamara me i ovako), enivej....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 18.09.2003 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A cuj... di si ti vidjela da dizajneri imaju vecu placu od doktora... Govorimo o nekom prosjeku naravno... A sto e tice para... uf uf uf... sve nekako gledam di bi koju banku maznuo Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.09.2003 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nisam postavljala relaciju placa doktora : placa dizajnera.

rijec je o tome da, posto malo ljudi kuzi da je to profesija (dakle, posao koji iziskuje dosta znanja i vjestine, a i neki talent), ostatku nije bas jasno zasto ti trebaju dati vise od 100kn, kad to moze mali od susjeda i bilo tko tko ima komp (ok, karikiram, ali nije tako daleko od istine)...i bla, bla, pricu i sam znas, samo sam razjasnila sto sam gore napisala....

(i da, trenutno sam nabrijanija na tu temu nego inace, jebiga, ide na faze....)

(i da, jucer me cura koja radi kao komercijalista pitala koje programe treba nauciti, jer se njoj cini zanimljivo to sto mi radimo, pa ce i ona, nakon sto ode na tecajeve, da, da malo je dosadno bit komercijalista, njoj se cini da se mi bolje provodimo pa bi ona to...kako se ono zove? kumark? aaa...quark, a onaj drugi? )

Last edited by 4thshadow on 18.09.2003 11:16; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 18.09.2003 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne uzrujavaj se.... proć će ko i plaća... :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 18.09.2003 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
(i da, jucer me cura koja radi kao komercijalista pitala koje programe treba nauciti, jer se njoj cini zanimljivo to sto mi radimo, pa ce i ona, nakon sto ode na tecajeve, da, da malo je dosadno bit komercijalista, njoj se cini da se mi bolje provodimo pa bi ona to...kako se ono zove? kumark? aaa...quark, a onaj drugi? )

A da ti predjes u komercijalistice Wink ?
A i ti tecajevi.. mislim da je to prodavanje muda pod bubrege. nisam nikada isao na iste niti iam namjeru ali mislim da te tam nis ne nauce pametnog... Osim kak nakeljit drop shadow Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.09.2003 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam joj isto to rekla, ali ona misli da ce tamo sigurno nesto naucit....
(btw, nas kao firma poslala na jedan, kao neka kazna valjda jer smo glupi, zena nam je tamo ispricala sve sto smo vec znali, ali ono sto nam je trebalo, nije znala i "saznat cu za sutra" se nikad nije ostvario...)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 18.09.2003 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing hehehehehe... da i ja imam nekak filing da bi hrpu tih predavaca mogao poslati po sibice Smile ....
Nedo bog da ga pitas za neke overprinte ili trappinge...
ma fuck it.. tak nam je kak nam je... mislim da se ne treba uzrujavat zbog toga. Ak se ta komercijalistica oce bavit tim, neka joj... mozda ima talenta... a to da ce ona biti jos jedna dizajnerica na trzistu... a cuj, i ovak i onak ce ih biti. I ja se znam slatko nasmijati kad vidim neki prelom u casopisu a tekst pun rupa ko ementaler.. kerning i spacing ni taknuti Smile ... ali ne uzrujavam se...
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 18.09.2003 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord Bond wrote:
: ... ali ne uzrujavam se...



meni jos svizac nije doso..:))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group