Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MMS POST !?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.06.2004 10:03    Post subject: MMS POST !? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Palo mi napamet: bliži se vrijeme godišnjih, migracije u toplije krajeve, a siguran sam da među nama ima onih kojima će mi3 barem malo falit “tih dana u mjesecu” Smile Bilo bi zgodno da imamo mogućnost postanja fotki preko MMS-a. Pošto se MMS uredno može sendnuti i na mail siguran sam da i nije neki bed prikupit pristigle mailove, isčupat iz njih attachane slike i eventualni text i postnuti ih u neku vrstu galerije. Pitanje je kako bi to funkcioniralo bez ikakve autorizacije.

Što vi mislite o tome ?
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.06.2004 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nice ideja. tako da mozemo podijeliti svoja mamurna jutra/dane, gacanje po plicaku i uzivanje u uvali sa svima. Cool

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 21.06.2004 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima jedan mali trik kako osvojiti 100 besplatnih MMSova na VIPu. Uspjelo kolegi, a tjedan dana kasnije i meni (bio sam 7 dana lijen probati)

Naime u cemu je stvar, treba se WAPom spojiti na VIPov portal. S obzirom da furaju sad tu Vodafone Live! kampanju, izmedju ostalih bezvezarija tamo ima i neki Chat & Dating game (nisam siguran za tocan naziv). Treba se prijaviti za to odnosno ispuniti jedan skroz kratak formular (ime, sifra i jos par checkboxova cini mi se). Nakon nekog kratkog vremena VIP posalje SMS da je dodijeljeno 100 besplatnih MMSova.

Iako pretpostavljam da je razlog tome sto zele da se ljudi MMSaju preko tog dating gamea, prilikom te "dodjele" ne pise nista o vremenu do kada to treba potrosit i slicno. Drugim rijecima, mislim da bi ovo svakome mogao bit dobar freebie, pogotovo ako ce slat slike tu na portal.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.06.2004 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Ima jedan mali trik kako osvojiti 100 besplatnih MMSova na VIPu. Uspjelo kolegi, a tjedan dana kasnije i meni (bio sam 7 dana lijen probati)

Naime u cemu je stvar, treba se WAPom spojiti na VIPov portal. S obzirom da furaju sad tu Vodafone Live! kampanju, izmedju ostalih bezvezarija tamo ima i neki Chat & Dating game (nisam siguran za tocan naziv). Treba se prijaviti za to odnosno ispuniti jedan skroz kratak formular (ime, sifra i jos par checkboxova cini mi se). Nakon nekog kratkog vremena VIP posalje SMS da je dodijeljeno 100 besplatnih MMSova.

Iako pretpostavljam da je razlog tome sto zele da se ljudi MMSaju preko tog dating gamea, prilikom te "dodjele" ne pise nista o vremenu do kada to treba potrosit i slicno. Drugim rijecima, mislim da bi ovo svakome mogao bit dobar freebie, pogotovo ako ce slat slike tu na portal.


Interesantno, nisam znao. Full korisna informacija uzme li se u obzir cijena MMS-a od 2,99 kn + PDV (mislim da je otprilike tolika).
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 21.06.2004 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja tih 100 mmsova koristiv već nekoliko dana.. moraš ih potrošit u 2 miseca.. što nije frka.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.06.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto woow. stvarno radi. aktivirao sam tih 100 i imam sad jos.. hmm.. 98. Smile
kaj arse kazes u 2 mjeseca potrosit ha?.. pretpostavljam od dana aktivacije ili ima neki kao rok, tipa od 6 mjeseca pa dva mjeseca traje akcija..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.06.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
eto woow. stvarno radi. aktivirao sam tih 100 i imam sad jos.. hmm.. 98. Smile
kaj arse kazes u 2 mjeseca potrosit ha?.. pretpostavljam od dana aktivacije ili ima neki kao rok, tipa od 6 mjeseca pa dva mjeseca traje akcija..


Gdje na WAP portalu ste iskopali link? Ulupao sam 10 kn sa svog računa i nisam našao.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.06.2004 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Philatz wrote:
eto woow. stvarno radi. aktivirao sam tih 100 i imam sad jos.. hmm.. 98. Smile
kaj arse kazes u 2 mjeseca potrosit ha?.. pretpostavljam od dana aktivacije ili ima neki kao rok, tipa od 6 mjeseca pa dva mjeseca traje akcija..

Gdje na WAP portalu ste iskopali link? Ulupao sam 10 kn sa svog računa i nisam našao.

kaze Arse da se moras samo logirat na vipov wap i to je to. tako sam i ja, i onda dobijes poruku da si dobio 100 free poruka and that's it. Smile
Daj mi sendaj broj na private da ti sendam nesto za probu. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 21.06.2004 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam čorav! Na vip wap portalu sam i nemogu to nać. Confused

edit: kužim zakaj ne radi, ja imam 6100 Rolling Eyes

Podržani telefoni:
Nokia 3650, 3660, 7650, 3200, 6220, 6600, 6230, 7600
Motorola V525, V500, V600
Sony Ericsson T610, T630, Z600, P800, P900
Sharp GX10, GX10i, GX20, GX30
Panasonic GD87, x60
Samsung E700, E710
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 21.06.2004 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Chaby wrote:
Ja sam čorav! Na vip wap portalu sam i nemogu to nać. Confused

edit: kužim zakaj ne radi, ja imam 6100 Rolling Eyes

Podržani telefoni:
Nokia 3650, 3660, 7650, 3200, 6220, 6600, 6230, 7600
Motorola V525, V500, V600
Sony Ericsson T610, T630, Z600, P800, P900
Sharp GX10, GX10i, GX20, GX30
Panasonic GD87, x60
Samsung E700, E710


mi tu!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.06.2004 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm dunno.. mozda vam nije mss ili wap.. ne tj. prije mss.. dakle mozda vam nije mms postavljen kako spada ili tako nesto. gprs i te spike..
probajte nazvat sluzbu za korisnike.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 21.06.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa ne radi zato jer mobateli ne podržavaju Vodafone Live uslugu, ja kad dođem na http://live.vip.hr redirekta me. Mogu koristit MMS i imam ga aktiviranog al' nemogu koristit live.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.06.2004 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam upravo bio sa HTovom karticom ..i sajt je gori i od Mzone..
katastrofa , interaktivni sadržaji jupiii [0] ..
nikako ne mogu shvatiti kako ta grana industrije može toliko kasniti ...
ovim tempom nikad neću dobiti ships status na maloj pločici sa touchpadom Cool Laughing

Last edited by tRC on 21.06.2004 15:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 21.06.2004 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

banana!

i mene redirekta,.... i cemu je fakin problem, imam i mms i gprs i sve ostalo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.06.2004 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam. mozda su imali previse hitova na tu foru odjednom jer je mozda fora tajna pa su rekli "stop cuclanju free mms-ova". Smile
Joke. pa najbolje je nazvat sluzbu za korisnike? jesi? oni ti mogu reci kaj, kako.. ako ima neki bad trenutno sa tim doticnim modelom mobitela kaj onda i sve..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 21.06.2004 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma nema to nikakve veze..... http://www.vipnet.hr/cw/d_show?idc=4750468&idnews=234711
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 23.06.2004 13:28    Post subject: Re: MMS POST !? Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Palo mi napamet: bliži se vrijeme godišnjih, migracije u toplije krajeve, a siguran sam da među nama ima onih kojima će mi3 barem malo falit “tih dana u mjesecu” Smile Bilo bi zgodno da imamo mogućnost postanja fotki preko MMS-a. Pošto se MMS uredno može sendnuti i na mail siguran sam da i nije neki bed prikupit pristigle mailove, isčupat iz njih attachane slike i eventualni text i postnuti ih u neku vrstu galerije. Pitanje je kako bi to funkcioniralo bez ikakve autorizacije.

Što vi mislite o tome ?


Nitko od mjerodavnih Smile mi se nije očitovao o predloženoj ideji.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 23.06.2004 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radimo na tome Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 23.06.2004 15:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Radimo na tome Smile.


Odlično. Ideja za jednu od sljedećih (ljetnih) radionica: "best mms photo contest" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.06.2004 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Radimo na tome Smile.


Liar Angel

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.06.2004 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razgovarali smo nesto nacelno o tome, moglo bi se sa kombinacijom slanja maila na odredjenu adresu, pa procmail koji jashi na toj adresi i ceka, i onda radi odredjene akcije - ali treba uloviti vremena poigrati se s time, a trenutno ga nema Smile javit cemo kako napreduje Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 23.06.2004 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bila bi ora za iduću radionucu napravit MMS.. ne sliku, nego napravit animirani / statički gif..
128x128 px je...
što kažete na to??
ja sam napravija jednog za frenda.. našao ikonice i složio ovo.. stoji na wallpaperu.. Laughing
slobodno ga skinite i stavite u svoj mob, ako vam je ok.. Wink

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.06.2004 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam si slozio screen saver. eto ako netko zeli moze ovaj skinut i koristit. eto.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 23.06.2004 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ja sam si slozio screen saver. eto ako netko zeli moze ovaj skinut i koristit. eto.

ja imam 160x128 ekran, ali vidljivo polje za mms sliku je 128x126, pa..
amo otvorit novi topic za mms-ove.. ? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 23.06.2004 16:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
ja sam napravija jednog za frenda.. našao ikonice i složio ovo..

Ikonice su odavde: http://www.supertotto.com/super_data/download_icons_joint.html - za one koji zele sebi sloziti nesto slicno Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group