Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dojam - Bonaparte
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 24.06.2004 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
blackduke wrote:
btw, ak neko zna nekaj o otvaranju firme i da mogu stavljat onaj barkod na casopis za drugi broj, nek mi javi, aj need some help Smile


kaj te konkretno muci, ne kuzim?
stavi barkod, ko ti brani Smile


Ili te zanima ISSN?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 25.06.2004 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nabavio sam ga danas...! Very Happy
Sve je super... al me muci to kaj je b/w... Nadam se da ce sljedeci broj biti u boji...
Ostalo sve ok, samo tak nastavi..! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.06.2004 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Barkod i ISSN, AFAIK, su dvije različite stvari.

Barkod je nekakva oznaka bilo kojeg proizvoda, a služi da teta za šalterom ne mora ukucavati i tražiti po kompjuteru ime proizvoda, nego samo usmjeri onaj "pištolj" na bar kod i to je to. Radi na principu da onaj broj ispred, onaj što stoji sam, množi sve iduće. or something like that, znam da se o množenju radi...

ISSN, to je broj koji dobiješ od glavne hrvatske knjižnice, ne znam kak se to točno zove, ja sam to nazvao po svom, a taj ISSN je za časopise ko JMBG za tebe. Kužiš? I nemožeš stavljat ISSN na bilo koji časopis, nego baš mora bit odobren od te institucije. Recimo, kad bi gamer odlučio izdavat sebe u papirnatom obliku, smije stavit ISSN, jer su ga već dobili (check link).

Nadam se da sam malo prosvijetlio situaciju.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.06.2004 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
btw, ak neko zna nekaj o otvaranju firme, aj need some help Smile


to ti ne preporucam, bar ne jos, nemas toliko dobitaka da bi uspio pokriti sve, ali ima dobrih stvari, prijavim se preko tebe na studij uz rad Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.06.2004 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
to ti ne preporucam, bar ne jos, nemas toliko dobitaka da bi uspio pokriti sve, ali ima dobrih stvari, prijavim se preko tebe na studij uz rad :)

ne otvaram firmu, no worries, saznao sam informacije neke ipak
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.06.2004 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a bed, vec sam se nadao da ce mi netko uplacivati zdravstveno i mirovnisko Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.06.2004 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
:cosmos: wrote:
to ti ne preporucam, bar ne jos, nemas toliko dobitaka da bi uspio pokriti sve, ali ima dobrih stvari, prijavim se preko tebe na studij uz rad Smile

ne otvaram firmu, no worries, saznao sam informacije neke ipak

pričaj, baš me zanima.. što su ti rekli na kraju?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 29.06.2004 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja znam, al mi muka od toga pa necu o tome Smile)
samo da kazem, ako treba kakva pomoc za drugi broj, tu sam!!!!! bit ce mi cast i zadovoljstvo!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2004 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw
tenkju iskon na linkupu, disu me samo nasli :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.07.2004 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
btw
tenkju iskon na linkupu, disu me samo nasli Smile

Hoces reci, tenkju KLIK-u na linkupu Smile
@dunga ako cita: imas prste u ovome činu dobrote?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 02.07.2004 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
btw
tenkju iskon na linkupu, disu me samo nasli Smile


Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gggg



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2004 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nažalost ko sponzor ne dobih niti jedan primjerak Sad

_________________
Jebo signature...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 02.07.2004 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gggg wrote:
ja nažalost ko sponzor ne dobih niti jedan primjerak Sad


Samo saznanje da si pomogao bi ti trebalo biti dovoljno... Wink j/k
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2004 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gggg wrote:
ja nažalost ko sponzor ne dobih niti jedan primjerak :(

fakat sorry, imam groznu guzvu sa prijemnima (za par dana) mislio sam se zaletit i donijet 10komada, al si mi fakat daleko i to sam mislio nakon prijemnih
hope there's no hard feelings
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 02.07.2004 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel toga ima jos u zagrebu? jer znam da nema ode u splitu, jer ionako ce mi prijatelj dolazit iz zagreba vamo pa bi mu reka da mi donese? jel ima jos u toj knjizari? ako nema jel se ikako moze doc do toga, ako ne nea veze nabavit cu sljedeci primjerak na vrijeme.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2004 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam siguran, ali mislim da toga nema po knjizarama vise. u splitu isto nema? ocito je vink podijelio sve komade.
Ja imam jos 20tak komada, that's about it.

Drugi broj ce se, hopefully, moc online naruciti, pa ce tako i svi zainteresirani dobiti kopiju.

bonaparte thanks you



cheers
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gggg



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2004 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

of course there is no hard feelings Smile

samo reminder Smile

btw. drago mi je da je časopis "puko" i da se ide dalje... to je najbitnije.. od takvih koraka ima šanse biti nešto... i to trebamo sad svi podržat prvih par brojeva dok je najteže

_________________
Jebo signature...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 03.07.2004 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja imam jedan B. viška ..... Rolling Eyes

so...ako je netko iz splita il blizu...mogu mu ga dat . Wink
nek mi pošalje private
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 03.07.2004 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bio ja jučer u Tamarisu, ostalo još, recimo, pet komada. Nego, ja mislio da treba platit? Tek kad je skužila kako se sramežljivo približavam pultu, prodavačica me uputila da je free, i da slijedeći dolazi krajem ljeta, i da će se plaćat' (a stvarno je žena znala znanje).

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 03.07.2004 00:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Bio ja jučer u Tamarisu, ostalo još, recimo, pet komada. Nego, ja mislio da treba platit? Tek kad je skužila kako se sramežljivo približavam pultu, prodavačica me uputila da je free, i da slijedeći dolazi krajem ljeta, i da će se plaćat' (a stvarno je žena znala znanje).

žena zna više od mene :) al da, sve dobro rekla
drago mi da ste nabavili kopiju...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 03.07.2004 01:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja rezerviravam Very Happy jedan u tamarisu, tko god ovo cita i bude slucajno tamo zadnji broj neka ga ne uzme jer ce ga teska nesreca snac!
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 03.07.2004 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Painkillerz wrote:
Bio ja jučer u Tamarisu, ostalo još, recimo, pet komada. Nego, ja mislio da treba platit? Tek kad je skužila kako se sramežljivo približavam pultu, prodavačica me uputila da je free, i da slijedeći dolazi krajem ljeta, i da će se plaćat' (a stvarno je žena znala znanje).

žena zna više od mene Smile al da, sve dobro rekla


Da, ali zato žena u Super Knjižari nije ni znala da to ima jer nije bilo u njihovom sistemu... Smile Dobro da sam vidio na polici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 03.07.2004 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto i meni je Orange dopelja Bonaparte...Ma ok je skroz...Nije ono ajme brale , ali ok je...

_________________
Hey mam look it's me!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 03.07.2004 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam isto pogledao.. ok je.. ima nekih grešaka, ali je 1. br. pa sve OK.. cover je super i radovi.. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 03.07.2004 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa dajte ljudi onda kažite što vam nije ubersuper... To će Đuki pomoći da poboljša mag... Dobronamjerne kritike nikome još nisu odmogle...Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group