Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ninjai

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 24.06.2004 01:27    Post subject: Ninjai Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, jel ima netko nekakav savjet kako da na disk spremim sve dosadašnje Ninjai crtiće? Pokušao sam otvoriti crtić, pa pogledati u kod ne bih li našao path do .swf-a, ali fora je da je i to izvedeno nekako pomoću phpa or something, pa ta ideja otpada...
sad vidim da će uskoro izdati tih 10 epizoda kao Volume 1 i kreću u nešt novo...

Ima ko na cdu možda or something?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 24.06.2004 08:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...ako je swf sve ti se sprema u "Temporary Internet Files", to ti je u folderu "Local Settings" u direktoriju tvog profila u "Documents and Settings"... e sad, odes samo tamo i u search stavis "*.swf" ili jos bolje ako znas naziv filea onda stavis ime filea i nadjes. Bad je u tome sto je taj "Temporary Internet Files" hidden tako da ga ne mozes vidjet, moras enableat po folder options da vidis skrivene foldere. Preporucam ti "Total Commander" iliti "Windows Commander". Odes drito u "Temporary Internet Files" i samo odes na search i trazis odredjeni file, ja uvijek nadjem svaki "*.swf" tako. Jos jedna pomoc ti moze biti da obrises skr0z "Temporary Internet Files", mislim foldere koji su u tom folderu a ne taj "Temporary Internet Files" folder - i onda loadas opet stranicu ili crtic jer ces tako imat manje "*.swf" fileova u listingu, inace ce ti izlistat tonu fileova i neces se moc snac, ovako dok je jos frisko i dok imas dva-tri swf fajla lakse ti je nac koji je crtic. eto.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 24.06.2004 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam skuzio da mi je lakse to sa Firefoxom (iako se moze i u IE-u u tom temporary internet files od tvog profilea u documents and settings - al vise vjerujem lisici).

Enivej firefox stavlja to u folder tvog profilea pod cache il nes tako. (folder profilea je defaltno u application data pa mozilla il firefox mada ga ja stavljam u folder od samog firefoxa).

Enivej, kad lociras cache folder onda samo searchas recimo sve fajlove vece od 100 kilobajta (a i nemoras) i samo poredas po datumu, i naravno zadnji ti je taj flash recimo, iako nema nastavak .swf nego .tmp (tako slicno ima i u IE ponekad) al samo kopiras taj .tmp fajl recimo na desktop i rinejmas u .swf. dec it
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 24.06.2004 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo bi super kad bi bilo tako jednostavno... probao sam tako snimiti onu igru s pingvinom, i kad presnimim taj swf na drugo mjesto, opet ne radi.... možda ima još neke dodatne fajlove, ne znam... ako ko zna nek javi pliz.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 24.06.2004 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajme kompliciranja... Smile Jel vam ikad palo na pamet da mozete snimit website iz svojeg browsera, pa onda u direktoriju koji nastane potraziti SWF ? Smile

Moja nekakva rutina je skidanje flasheva download managerom... pogledam u sourceu na kojem je relativnom URLu.

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 24.06.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad saveas tako iz html-a - ne savea swf-ove.. to je damn.
Ne znam, meni je ovako lagano, samo napravim nekoliko klikova i u tempu ti potrazim. imao sam onaj neki "RoboFlash Extractor" prije, e da blackshtef, mozes si potrazit to pa s tim skidat. uglavnom on ti sam nadje sve flasheve na stranici i pita te da li ih zelis skinuti.
This doesn't work ako imas nekakav pop-up window koji nema nista osim title bara.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2004 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
...i kad presnimim taj swf na drugo mjesto, opet ne radi.... možda ima još neke dodatne fajlove, ne znam... ako ko zna nek javi pliz.

To je i meni bilo na IE. Na Firefoxu nisam pokušavao izvadit filmiće iz cache-a, pa ne znam da li radi. Uglavnom, meni se čini da ih IE u cache-u pokušava nekak sistemski zaštititi ili nešto, ne znam zašto kad se mogu skinuti ovakvim programima kao što je Phil rekao ili čitanjem iz url-a
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 24.06.2004 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[url]To je i meni bilo na IE. Na Firefoxu nisam pokušavao izvadit filmiće iz cache-a, pa ne znam da li radi. Uglavnom, meni se čini da ih IE u cache-u pokušava nekak sistemski zaštititi ili nešto, ne znam zašto kad se mogu skinuti ovakvim programima kao što je Phil rekao ili čitanjem iz url-a[/url]

brijem da ta .swf datoteka poziva unutar sebe neku drugu, i to ne sa relativnog url-a već sa pune adrese. zato je vjerojatno nemoguće presnimiti tu igru. ako koristim neki download manager ili program za ripanje sajtova, opet neće ispast dobro jer program zna samo slijedit linkove iz html-a, a ako swf file u sebi ima link na neki drugi, to se neće skinut... probat ću sa nekim flash ripperom pa javim kak to napravit ako uspijem (a hoću, samo je pitanje vremena Smile ). ajmo ljudi, ko zna nek veli da sad ne experimentiramo 2much. (sigurno postoji neko jednostavno riješenje)...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 24.06.2004 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@drushtveni_otpadnik: uzet DSL i biti stalno online Very Happy Very Happy Very Happy
NHF! Cool

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 26.06.2004 03:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Enivej, prenosim kako sam u dvije noći skinuo 79,7 MB podataka i isto toliko potrošio bandwidtha na ninjai serveru...skinuo sam svih 10 chaptera + trailer.

Sad je tri ujutro Exclamation i idem spavat. kad se probudim, pogledat ću prvo trailer, a onda jednu po jednu epizodu.
skidao sam ih ono, u podešavanjima na siteu sam rekao da hoću hiqh quality i da imam dsl (a imam 56k ) :givap , i ostavio u IEu da se loada, dok ja surfam u FFu...kad se izloadao, pustim ga da se odvrti, malo pogledam, kad završi, palim TotCMD i iz temporarya kopiram u ninjai folder.

eo popisa

trailer - 2.247
01 - 5.112
02 - 5.781
03 - 4.638
04 - 3.946
05 - 7.372
06 - 9.202
07 - 8.251
08 - 16.459
09 - 8.374
10 - 10.256

sve veličine izražene su u tisućama kB, što će reći da recimo, trailer ima 2 MB...
chekirajte chapter 8... Shocked

jebiga, znam da sam mogao nekome ko ima dsl reci da mi to sprži, al ovo je bio gušt Smile
I budući da sam dobra duša, ako netko želi ove crtiće, nek mi se javi na mail ili na PM ili na ICQ, rado ću mu snimiti to for free. Zašto?
Zato što mi je jedan od najdražih crtića Ice Age, a tamo veli tigar mamutu "to je tako kad si u krdu, rajt?"
btw. oni koji naruče ninjai, stavit ću im na cd i dodatak sa IceAge DVD-a, u full kvaliteti, 40 MB, 4 minute, glavna uloga - ona vjeverica.laku noć
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group