Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
who would you fight?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
aristrah



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 74
Location: zagreb

PostPosted: 24.06.2004 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim najgenijalnijeg odgovora eg. William Shatner
jos bih natamburo ... pa recimo Alexa Trebeka = nevidjeno iritantan voditelj americkog izazova=
koga onda jos... pa recimo majku terezu i gandija u isto vrijeme pa da vidimo kak pali taktika okreni drugi obraz Cool
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 24.06.2004 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
jesmo izostavili vinka stefanca? e kako tog lika ne mogu smislit...


Hjoj pa kako sam mogao zaboraviti StorySuperNovače... Danas evo vodim vani cucka a sa kamiona mi se smiješi plakat Anje Kurtizane i dere na zvučnicima onu glupu No1 foru... Hjoj!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2004 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
forca wrote:
ne apsolutno nisam, jednostavno ne volim pedere i to je to, nema tu neke velike filozofije...


a, ok Smile dakle predrasuda

pa neki ljudi ne vole luk, ne vole ćevape, ne piju mlijeko, ne vole janjetinu,iako ih ja ne shvaćam, ja ih ne osuđujem, neke stvari ljudi jednostavno ne vole Smile

a što se tiče teme, ja mislim da se nitko ne bi trebao tući Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
ma mos biti razocaran kolko oces, ali sta je je mrzim pedere pa ti reci sta oces!!

a lezbe? Evil or Very Mad

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam jedan prijedlog. danas sam gledao Ogija i žohare i tamo je ogi nabavio neku hippievsku knjigu ono sa velikim 'peacom' i onda kad bi ga žohari isprovocirali on bi samo pogledao u tu knjigu, počela bi svirat neka 'cvjetna' glazba i on bi bio ful chilled. bas onako I love the whole world. nisam gledao do kraja, ali vjerojatno mu je uskoro dopizdilo pa se vratio na staro Very Happy
što naravno ne mora biti slučaj s nama Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
4tHshadOw wrote:
forca wrote:
ne apsolutno nisam, jednostavno ne volim pedere i to je to, nema tu neke velike filozofije...


a, ok :) dakle predrasuda

pa neki ljudi ne vole luk, ne vole ćevape, ne piju mlijeko, ne vole janjetinu,iako ih ja ne shvaćam, ja ih ne osuđujem, neke stvari ljudi jednostavno ne vole :)

a što se tiče teme, ja mislim da se nitko ne bi trebao tući :)


ljudi nisu hrana....usporedba ti debilna

ako ti je lakse za shvatit: tako neki nisu voljeli zidove, crnce, azijate, hrvate, srbe, ...gat d point?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
forca wrote:
ma mos biti razocaran kolko oces, ali sta je je mrzim pedere pa ti reci sta oces!!


da? nesto su ti skrivili u zivotu?


slazem se s tobom, recimo neam apsolutno nista protiv pedera, sta se mene tice nek se guze s kim god oce, kolko god oce. nije da se to ikog tice sta netko radi u svoja 4 zida.
jedino sta ne razumijem, zasto moraju imati parade po gradu, da obavjeste sve nas o tome da se oni guze?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
pa neki ljudi ne vole luk, ne vole ćevape, ne piju mlijeko, ne vole janjetinu,iako ih ja ne shvaćam, ja ih ne osuđujem, neke stvari ljudi jednostavno ne vole Smile

oke. ali neki ljudi (gayevi u ovom slucaju) nesto jednostavno vole (osobe istog spola). dakle isto to sto kazes vrijedi i za ovo. ne razumijes ih, ali ih nemoj ni osuđivat.
eto

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 00:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
jedino sta ne razumijem, zasto moraju imati parade po gradu, da obavjeste sve nas o tome da se oni guze?


no...kao i svaka manjina u nekom trenutku u povijesti idu se boriti za svoja prava...(da ne povlacim analogije, mislim da sam mozes nabrojati dovoljno skupina, od raznih vjerskih, rasnih, politickih i sl.)...."parada" traje dok im se u drustvu ne zagarantiraju neka odredjena prava i dok drugima ljudima suzivot s tim skupinama ne postane normalna stvar, odnosno dok ne postanu indiferentni na tu razlicitost...u trenutku kada se to rijesi skupina se vise nema potrebe izlagati i "boriti" i sve 5. ide se dalje i netko drugi dolazi na red za svoju paradu. simpli ez det.

Last edited by 4thshadow on 25.06.2004 00:55; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 00:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:

jedino sta ne razumijem, zasto moraju imati parade po gradu, da obavjeste sve nas o tome da se oni guze?

skoro pa točno. iz istog razloga zašto su žene paradirale za vrijeme sexualne revolucije, radnici za 1. maja, narod za vrijeme režima etc. da pokušaju promijenit situaciju u društvu i da se konačno prihvate kao normalni ljudi.

Last edited by [shilokko] on 25.06.2004 00:52; edited 1 time in total

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 00:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po meni je vazno da covjek nije karakterni peder.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
no...kao i svaka manjina u nekom trenutku u povijesti idu se boriti za svoja prava...(da ne povlacim analogije, mislim da sam mozes nabrojati dovoljno skupina, od raznih vjerskih, rasnih, politickih i sl.)...."parada" traje dok im se u drustvu ne zagarantiraju neka odredjena prava i dok drugima ljudima suzivot s tim skupinama ne postane normalna stvar, odnosno dok ne postanu indiferentni na tu razlicitost...u trenutku kada se to rijesi skupina se vise nema potrebe izlagati i "boriti" i sve 5. simpli ez det.


ok, kuzim to, pitanje je vise bilo retoricko Smile

a koja to ona prava tocno nemaju? jedino sta ih ljudi ne vole bas, neznam bas da moraju stajati otraga u autobusu ko rosa parks, ili da im netko nece prodati nesto u ducanu.
mislim po ovome bi svaka manjina u drustvu trebala paradirati po ulicama..jer nisu pederi jedini koje netko ne voli..
neko ne voli pankere, metalce, nekome idu na zivce reperi, neko ne voli usminkane sponzoruse, mozda bi i sponzoruse trebale imati svoju paradu Smile

mislim kuzim koja je poanta, da ih ljudi prihvate, ali neznam kolko paradiranje po ulici pomaze tome, a kolko ima kontraefekte...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
mislim kuzim koja je poanta, da ih ljudi prihvate, ali neznam kolko paradiranje po ulici pomaze tome, a kolko ima kontraefekte...

e slažem se. vjerojatno ima više kontraefekta na one kojima je to i namijenjeno - onima koji ih 'ne vole'

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2004 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nemam zelje whatsoever za bilo kakvim fizickim obracunom s ikime

love, flowers, joy!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 01:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema kontraefekata...kao sto ih nije bilo za crnce, zidove i bla...sve dok se ljudi budu iscudjivali na to da je netko homoseksualac oni nisu ravnopravni u drustvu...

vidis, za crncima se kada prodju gradom ne okrene pola ulice, za homoseksualcima koji se drze za ruke da..dakle?
osim toga, sto bi se desilo da ti se dva frenda iz razreda zazvale na hodniku?
jel ti ikad palo na pamet da ljudi radi toga ne dobiju posao koji bi normalno dobili da nisu homoseksualci, odnosno da poslodavci to nisu saznali?

dok nikog vise ne bude briga tko jest homo, a tko nije imaju se za sto fajtati...jer se fajtaju za normalnu prihvacenost u drustvo i sve sto iz te prihvacenosti proizlazi

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
ja nemam zelje whatsoever za bilo kakvim fizickim obracunom s ikime

love, flowers, joy!!

i s tim se potpuno slažem. as I said above: ogi i žohari Very Happy

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 25.06.2004 01:09    Post subject: Reply with quote

super tema..
ja sam pacifist...
al onak...ak bi bas moro mislim da bi se probo tuc s BORE LEE-om...
bas me zanima el bi me mogo razbit leek....
al to bi bio prijateljski fight...samo ono...iskusavanje snage...


4th : e...svalkacast...uvijek...al uvijek sve potkrijepis nekim argumentima i tezama dobrim...rispekt!
e...ima ljudi koje fakat ne volim...npr BUSH...al jebga......to je cudna ekipa sve...
vele da je i HITLER bio genijalac..pa prematome Sad
Back to top
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@djipster: ah, kako me tvoj sig vraca u neka lijepa vremena Laughing

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
dok nikog vise ne bude briga tko jest homo, a tko nije imaju se za sto fajtati...jer se fajtaju za normalnu prihvacenost u drustvo i sve sto iz te prihvacenosti proizlazi


ok. ti mislis da je ovo paradiranje po gradu dobar nacin za to? ja kolko vidim ljudi to uglavnom dozivljavaju kao cirkus.


i po meni je zapravo najveci problem u ovim fasistima ko forca Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 01:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@djipster: danke :)

Quote:
e...ima ljudi koje fakat ne volim...npr BUSH...al jebga......to je cudna ekipa sve...
vele da je i HITLER bio genijalac..pa prematome

pa u tome i jest razlika...ti ne volis pojedinca radi njegovog ponasanja/stava/zla kojeg nekome nanosi...ali ne mrzis zato sve amere ili sve nijemce i ne poistovjecujes ih s jednim kojeg ne volis, jer znas da nisu svi takvi....ic ol abau it (or mostli)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
i po meni je zapravo najveci problem u ovim fasistima ko forca

Shocked

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
ok. ti mislis da je ovo paradiranje po gradu dobar nacin za to? ja kolko vidim ljudi to uglavnom dozivljavaju kao cirkus.


i po meni je zapravo najveci problem u ovim fasistima ko forca :)


ok, idem iz pocetka...da su cirkus-parade mislili su i za antifasisticke, i za bilo koje antirasisticke, i za one za prava zena, za prava djece, za prava zivotinja...ali sve smo to korz povijest apsolvirali, zar ne? uskoro cemo i ovo, pa ce se ljudi iscudjavati nekoj novoj paradi....

a zasto bas ove izazivaju tolika zgrazanja? jer diraju u ljudsku seksualnost i tjeraju na preispitivanje osnovnih naucenih stavova, kako vjerskih tako i drustvenih....ali to su i juznjacke babe mislile za berace pamuka pa su prezivjele...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 01:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
ok, idem iz pocetka...da su cirkus-parade mislili su i za antifasisticke, i za bilo koje antirasisticke, i za one za prava zena, za prava djece, za prava zivotinja...ali sve smo to korz povijest apsolvirali, zar ne? uskoro cemo i ovo, pa ce se ljudi iscudjavati nekoj novoj paradi....

a zasto bas ove izazivaju tolika zgrazanja? jer diraju u ljudsku seksualnost i tjeraju na preispitivanje osnovnih naucenih stavova, kako vjerskih tako i drustvenih....ali to su i juznjacke babe mislile za berace pamuka pa su prezivjele...


ok, if u say so.

a zanima me sta velis o tome da homoseksualni parovi posvajaju djecu?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 01:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ali to su i juznjacke babe mislile za berace pamuka pa su prezivjele...

nisu dugo. ipak su bile babe Wink
ma treba napravit jednu paradu cijelog klera za kraj, a onda ih svih poslat doma da vise ne pricaju pizdarije jer su oduvijek poznati kao gušitelji svih revolucija i svakog napretka. truju naivne ljude trulim idejama. a ljudi upijaju kao spuzve. njihove gluposti. i tako do unedogled Rolling Eyes

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 01:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o tome zasad mislim da ne bi bila dobra zamisao....najvise zato sto mislim da postoji veca mogucnost zloporabe te djece (sto se naravno desava i kod usvajanja "normalnih "parova).... bojim se da bi se medju normalnim ljudima nasla i hrpa frikova i bolesnih koji bi djecu usvajali radi neke zarade i iskoristavanja (seksualnog) i premda nije vjerojatno fer prema dobrim i dragim ljudima, ne vidim nacina kako bi zakon to mogao sprijeciti..dakle, protiv sam, zasad, cisto radi smanjenja mogucnosti ili ne povecanja) nanosenja takve vrste stete djeci....

pitanje za tebe: poznajes li osobno ijednog homoseksualca/ku i imas li medju prijateljima istih?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group