Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
who would you fight?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 01:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osim toga, kao sto znas, nije moguce svim parovima (kao ni samcima) zakonski usvojiti djecu...zakon za sada ima niz preduvjeta i restrikcija u tom pogledu...sto je u nekim slucajevima dobro, u nekima nije...dakle, homoseksualci nisu jedini koje to pitanje mori

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 01:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="[shilokko]"]
Quote:
ma treba napravit jednu paradu cijelog klera za kraj, a onda ih svih poslat doma da vise ne pricaju pizdarije jer su oduvijek poznati kao gušitelji svih revolucija i svakog napretka. truju naivne ljude trulim idejama. a ljudi upijaju kao spuzve. njihove gluposti. i tako do unedogled :roll:


ovo je razlog zasto je moj fajt s Kusticem :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 02:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
o tome zasad mislim da ne bi bila dobra zamisao....najvise zato sto mislim da postoji veca mogucnost zloporabe te djece (sto se naravno desava i kod usvajanja "normalnih "parova).... bojim se da bi se medju normalnim ljudima nasla i hrpa frikova i bolesnih koji bi djecu usvajali radi neke zarade i iskoristavanja (seksualnog) i premda nije vjerojatno fer prema dobrim i dragim ljudima, ne vidim nacina kako bi zakon to mogao sprijeciti..dakle, protiv sam, zasad, cisto radi smanjenja mogucnosti ili ne povecanja) nanosenja takve vrste stete djeci....

znam, zbog cega sam te to pitao je da malo razmisljam o tome, kako je bed objasnit djetetu zasto svi imaju mamu i tatu, a on ima 2 mame. i naravno kako bi sve to utjecalo na dijete...

4tHshadOw wrote:
pitanje za tebe: poznajes li osobno ijednog homoseksualca/ku i imas li medju prijateljima istih?

mislim da ne, bar ne nitko za kog sam siguran da je homoseksualac.
zasto pitas?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 02:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
pitanje za tebe: poznajes li osobno ijednog homoseksualca/ku i imas li medju prijateljima istih?

carr wrote:
mislim da ne, bar ne nitko za kog sam siguran da je homoseksualac.
zasto pitas?


jer ti osobno poznavanje moze objasniti puno stvari i odgovoriti na puno pitanja koja si mozda postavljas, puno vise od ikojeg i icijeg teoretiziranja ili objasnjavanja (ukljucujuci i moje)

Last edited by 4thshadow on 25.06.2004 02:11; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 02:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
znam, zbog cega sam te to pitao je da malo razmisljam o tome, kako je bed objasnit djetetu zasto svi imaju mamu i tatu, a on ima 2 mame. i naravno kako bi sve to utjecalo na dijete...


mislim da taj problem nestaje onog trenutka kada su homoseksualni parovi ravnopravno prihvaceni od strane drustva (dakle, prestaje biti nesto neobicno)....uostalom, i sada ljudima koji imaju djecu, ali su homoseksualci i zive sa svojim istospolnim partnerima, djeca nisu oduzeta....mislim da se pitanje tu postavlja samo kod usvajanja, sto je skroz u redu

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 02:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ovo je razlog zasto je moj fajt s Kusticem Smile

Živko je celebrity. čak je u Feralu jedan dio uvijek odvojen za njega u Shit of the week. Laughing

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.06.2004 02:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
jer ti osobno poznavanje moze objasniti puno stvari i odgovoriti na puno pitanja koja si mozda postavljas, puno vise od ikojeg i icijeg teoretiziranja ili objasnjavanja (ukljucujuci i moje)

da, ali to takodjer u ovom trenutku nije drukcije rjesivo (nego ovako) jer zivim tu gdje zivim.

4tHshadOw wrote:
mislim da taj problem nestaje onog trenutka kada su homoseksualni parovi ravnopravno prihvaceni od strane drustva (dakle, prestaje biti nesto neobicno)....uostalom, i sada ljudima koji imaju djecu, ali su homoseksualci i zive sa svojim istospolnim partnerima, djeca nisu oduzeta....mislim da se pitanje tu postavlja samo kod usvajanja, sto je skroz u redu

ok, aj fala puno... ajmo prekinut sad ovo, zagadili smo ljudima ovaj vrlo kreativan topik Smile
laku noc, idem krmit.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.06.2004 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Orange wrote:

povlacim ono za Rickya Martina...ja bi tuka Pilaca
jesi za?
sutra recimo?
ubit cu te DUDE !

hehe.. moze ajde. just you and me. Smile)

@forca: so much violence!!

ska wrote:

heh...niš od seksa prije braka?

hehehheheee.. Smile

aristrah wrote:

pa da vidimo kak pali taktika okreni drugi obraz

God damn true. Smile

E sad.. po meni je nasilje onak, ajde dobro. nisam nasilan premda cu danas razbit Orangea kad dodje no to je vise iz ljubavi. Smile Zbog nekakvih rasnih razlika, sexualnih manjina itd.. ma daj kaj si normalan. da se zbog takvih stvari ljudi bezveze opterecuju i narusavaju svoj unutarnji mir. postoji nekakvo pravilo kao "if you hit me I'll hit you back", ali opet i to je relativno jer se mora u obzir uzeti cinjenica da li je taj prvi "hit" bio sa razlogom i bez razloga. Eto mnogo je receno i sa nekima se fully slazem jer imaju jak odgovor - tko bi rekao kuda sve moze ici ovakvo jedno obicno pitanje "who would you fight?"....

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.06.2004 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne volim fizicko obracunavanje (samo verbalno Wink ) ali kad bih mogla nekoga zatuci fizicki onda bi to bio mr. berlusconi a mislim da bi mi i uspjelo buduci da sam veca od njega bar 20 cm Laughing (a i busha of course)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.06.2004 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
nisam nasilan premda cu danas razbit Orangea kad dodje no to je vise iz ljubavi. Smile "


onda ce vas forca Laughing

a ja bih iz ljubavi razbila kieslowskog Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ja ne volim fizicko obracunavanje (samo verbalno Wink ) ali kad bih mogla nekoga zatuci fizicki onda bi to bio mr. berlusconi a mislim da bi mi i uspjelo buduci da sam veca od njega bar 20 cm

e, bas sam ga i ja mislio napisat Surprised ali ipak sam se odlucio za hloverku Cool

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.06.2004 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dva muskarca usvojiti dijete.. za sad ne, jos sam protiv, onako instiktivno.
dvije zene da Smile

ili da u svakom slucaju blizu dva muskarca postoji i neka zenska figura (tetka, baka) a i kraj dvije zene bi bilo dobro da dijete ima musku figuru.

nedavno sam srela dijete bez matere a zivi s ocem i bratom od 20 godina (dakle dva muskarca)
dijete (3 godine) me totalno usvojilo vec nakon pola sata i htjelo ici sa mnom doma (i sa mayom). onda je otac reako: "pa ne znam vise sta da radim, ona svaku tetu koju vidi hoce otici s njom" Confused i mala se urnebesno derala bar pola sata "necu tatu, necu tatu!"
a tata joj je kul uopce mi ne izgleda neki nasilan tip, naprotiv.
samo sto joj fali mama Sad
meni bila totalna koma Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aristrah



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 74
Location: zagreb

PostPosted: 25.06.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm..
znam da pitanje nije bilo upuceno meni al ipak:

imam nest prijatelj (i prijateljica) sklonih istom spolu, sto se lijepo kaze:

znate koji je najveci bed oni stvarno ne smiju van na ulicu i drzat se za ruke i ponasta se normalno ko i svi drugi ljudi jel netko ce ih nabit ljudi ce pricat pizdarije njima iza ledja ili sto sam ja dozivio da starija zenska pljune na moju frendicu, popizdim Twisted Evil kak ljudi reagiraju ak idemo van i dvije cure se drze za ruke ili tak nesto o tipovima da i ne pricam,
sad posto su to moji prijatelji i ja znam da su oni ful normalni korisni clanovi zajednice TM zasto se oni moraju skrivat sa svojim curom/deckom a ja se mogu sevit na trgu ak mi je cef,
jebiga pa oni su ljudi ko svako od nas, kladim se da ih nebiste skuzili ako vam neko nebi rekao
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 25.06.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aristrah wrote:
sto sam ja dozivio da starija zenska pljune na moju frendicu

oke. predomislio sam se. ne bih se fajtao s hloverkom. ubio bih boga u toj staroj (skrivena agresija pomalo mi izlazi na povrsinu) Twisted Evil

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.06.2004 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aristrah wrote:
da starija zenska pljune na moju frendicu, popizdim Twisted Evil


Shocked ne mogu doci sebi

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aristrah



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 74
Location: zagreb

PostPosted: 25.06.2004 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je bilo prije mjesec dana, najveci bed sto sam vec napisao je to sto ja fakat znam tu curu i onaj je meni barem jedna od najboljih frendica, totalno kul osoba s kojo je gust radit i razgovarat, i onak kad se to desi totalni bed jel ko da je neko pljunuo i po meni jel se ja druzim s takvim ljudima- jadno do bola
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aristrah wrote:
imam nest prijatelj (i prijateljica) sklonih istom spolu, sto se lijepo kaze:

znate koji je najveci bed oni stvarno ne smiju van na ulicu i drzat se za ruke i ponasta se normalno ko i svi drugi ljudi jel netko ce ih nabit ljudi ce pricat pizdarije njima iza ledja ili sto sam ja dozivio da starija zenska pljune na moju frendicu, popizdim :twisted: kak ljudi reagiraju ak idemo van i dvije cure se drze za ruke ili tak nesto o tipovima da i ne pricam,
sad posto su to moji prijatelji i ja znam da su oni ful normalni korisni clanovi zajednice TM zasto se oni moraju skrivat sa svojim curom/deckom a ja se mogu sevit na trgu ak mi je cef,
jebiga pa oni su ljudi ko svako od nas, kladim se da ih nebiste skuzili ako vam neko nebi rekao


ovo je razlog zasto sam sve ono prije pisala....(+ kada osobno poznajes takve ljude, vise nema dvojbi o tome kako stvari stoje)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 25.06.2004 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tina wrote:
pa kaj niko ne bi tuko djordja busha Shocked

ja bi ga premlazila na mrtvo ime, ozivila pa ponovo i tako duuuugo dugo,,, Twisted Evil


Wink A kad bi majstor pao da vidish cipelarke, od strane prolaznika!

Ja bih ga tuko na glavnom trgu u Falujah-i Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2004 13:40    Post subject: la la Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked
@ forca: vrati se natrag na brdo otkud si došla, dumass

Ja nevjerujem da ovakvi ljudi još postoje. Ono po takovom razmišljanju mi bi svi trebali se ponašato po točno određenom template-u, rodi se/ odrasti/ spari se/ umri. Koda biti gay stvar izbora, FYI dumass ak se rodiš s time takav češ biti cijeli život, jedini izbor je očeš li zavaravati sebe i ljude oko tebe.

Sva sreča da ljudi poput dumass-a force lagano ali SIGURNO odumiru, i o takvima poptu nje ćemo moći čitati u enciklopedijma pod skecijom izumrle životinje.

@ forca: a ljudi koji reagiraju poput tebe obično ni sami nisu sigurni u svoju seksualnost,
100% se potanjo želiš igrati LIZE s svojom susjedom(žensko) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


A što se tiće Cignavića, one je ekstrem i nažalost puk zamječuje samo ekstreme, jer nemaju ni pojma 90% gay ljudi normalnije od nekih Hetero. Puk voli generalizirat a pošto su Ciganović i Elezović vidno gay, puk odmah misli aaaaaaaaaa mora da su svi takvi fuj, na lomaču s njima. A hrvatski narod kakav je, ono drži se papi za desni rukav ne može imati takve degenerike da šetaju po lijepoj našoj, pa mislim stvarno nedaj bože da se dva guy-sa drže za ruke i prođu ulicom, pa to treba odmah strijeljat.

Crying or Very sad we still have a long way to go

Last edited by raytech on 25.06.2004 14:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 25.06.2004 13:49    Post subject: Re: la la Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
:@ forca: a ljudi koji reagiraju poput tebe obično ni sami nisu sigurni u svoju seksualnost,
100% se potanjo želiš igrati LIZE s svojom susjedeom :twisted: :twisted: :twisted:


forca je zensko, ray (teoretski ne mijenja puno na stvari ali samo da znas)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zbog izjave sam mislio da je tip, ali sam išao gledati profil pa sam se zabezeknuo, izjave takvog tipa su svojstvene tipovima
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.06.2004 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mucalo.

btw. mislim da nema potrebe spominjat nasu "politicku scenu"... jer ne znam koga bi prije... ko dijete u tvornici cokolade, jel...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.06.2004 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Mucalo.


who is mucalo?? Question

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 25.06.2004 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
...samo sto joj fali mama Sad
meni bila totalna koma Confused

Potresno...

Što se tiče ove 'gay' rasprave, započeta je Forcinom izjavom da bi tukla homoseksualce što je prilično ON topic jer je naslov topica "who would you fight"... Tako da nam Carre nisi 'zgadio' topic (odnosno sišao s teme) već si ga učinio zanimljivim, ti i Keye i 4th Smile

Quotam sve što je 4th rekla jer je to rekla vrlo razborito, argumentirano i objektivno. Ali gay zajednicu treba promatrati sa još jednog aspekta osim sa onog uobičajenog "gay je ok / gay nije ok". Nagli porast broja homoseksualaca treba, na žalost nekih konzervativaca, shvatiti kao normalnu popratnu pojavu prirodnog razvitka tehnologije i društva. Društvo teži kompleksnosti, a tehnologija je sredstvo da se to omogući. Nadalje, kad društvo postaje suviše kompleksno, vrsta kojoj to društvo pripada prestaje ovisiti o reprodukciji spolnim putem jer takav način reprodukcije prerasta u nesiguran i neefikasan način u odnosu na broj jedinki u zajednici.
Taj proces je već počeo i očitava se naglim porastom broja homoseksualaca i gubitkom spolnosti, što je uzrok seksualnoj 'perverznosti'. Seks u našem modernom društvu polako gubi svrhu reprodukcije te, izgubivši smisao, postaje još jedna u nizu stvari koje su "just for fun". Naravno, "just for fun" prerasta u 'igrice' sa kožom i bičevima i igračkama i vezanjem i svim ostalim stvarima koje su bile tabu jer ljudi kroz svoju isfrustriranost podsvjesno žele srušitit sve poznate im tabue. Spolnost se gubi. Muškarcima je sad kul brijati se dolje i paziti na nokte i birati mirise i majice, dok među ženama postaje sve više popularno psovati i gledati nogometne utakmice i bariti druge žene. Sve je više ljudi za koje se ne može reći sa sigurnošću kojem spolu pripadaju. Ima kromosome od ovog spola, spolne organe od drugog, oblači se kao treći... Preplavljuju nas transseksualci i homoseksualci i pedofilija (jedna od najšokantnijih pojava čisto zbog općenja sa spolno nezrelima), neki žele ševiti mrtvo tijelo a neki rupu u drvetu (dendrofilija). U Milanu (a vjerujem i svugdje drugdje) su najskuplje one 'prostitutke' kojima se ispod minice vidi da visi kita. Znanstvenici se svađaju, žele definirati neke stvari i suočavaju se sa činjenicom da ne mogu definirati spol. Sve je to normalno i predvidivo, a naša konzervativnost / liberalnost u vezi tih pitanja samo je još jedan dokaz prijelazne pojave tijekom koje ćemo svi prije ili kasnije morati prihvatiti ono što nam razvitak donosi, a šokirat ćemo se oko novih stvari uvijek iznova, kako kaže 4th.

Navedenim činjenicama tvrdim da homoseksualizam nije samo subkultura, već budućnost. Pitanje posvajanja djece također je odraz te tranzitne pojave te će se još mnogo mačeva okršiti po tom pitanju sve dok se ljudima ne pruži ponuda koju jednostavno ne mogu odbiti Wink Ionako je uvijek tako...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 25.06.2004 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@sulien: ne znam kako drugima, ali tvoj pojam "sto je normalno" je meni prilicno cudan i stran. Shocked

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group