Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vozimo se vozimo, vozimo po gradu..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 17.07.2004 03:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
oznaka za mlade vozace sluzi tome da ostali posebno na njih obrate paznju u prometu, te tako zastite sebe, druge i same mlade vozace....zato bih voljela da se to reallizira...


kako bi to izvela to oznacavanje?

da, ali kolko god to lijepo zvucalo u teoriji, u praksi je neizvedivo.

neki primjeri,...
neko vozi vise od jednog vozila.
neki ljudi skolu zavrsavaju sa 17-18 godina i nakon toga odu raditi.
najbolji frend mi ima 18 godina i vozi kamion. takodjer vozi i druga vozila koja su od firme.
malo bi bilo stupidno da imas kamion od recimo karlovacke pivovare koji ima po sebi table "MLADI VOZAC"

sta onda raditi - ne zaposljavati mlade vozace dok ne napune 20 godina?

ili ces sad svako malo po sluzbenim vozilima od firme stavljati i skidati oznake "MLADI VOZAC".

a jebiga, moraju ljudi raditi...

ili si ti za rotacione lampe na vozilima? Smile

4tHshadOw wrote:
meni je od toga da se zastite "griottasi" bitnije da se idioti koji nemaju zrnca mozga, savijesti i obazrivosti, a nisu u stanju voziti nakon case vina, maknu s ceste...(nece svi, ali neki hoce, a to mi je vec nesto...)


znam, ali ta cijela prica s griottama povlaci i druge probleme, recimo osiguranje, koje ti ne priznaje stetu ako si pod utjecajem alkohola.
to znaci otprilike da ti pljunes nekoliko tisuca kuna osiguranje, i mislis da si siguran, i onda progutas koju griotu, imas saobracajku (u kojoj cak nemoras ni ti biti kriv), i placas sam stetu od nekoliko desetaka tisuca kuna (najvise kojih 40 tisuca) - jer ti u ugovoru pise da si prekoracio "zakonsku dozvoljenu kolicinu alkohola u krvi".

4tHshadOw wrote:
sto se mene tice, savtko tko je nessto popio i otisao voziti je kreten...jer nitko ne moze 100% tvrditi da i ta casa alkohola nece u jednom trenutku makar usporiti treptaj njihovog oka i kao posljedicu mozda jednom pobrat nekog na cesti....

slazem se. osobno ne pijem nikad, tako da me ovaj zakon ne jebe ni 5%, ali po meni ovako sa 0.0 nije teoretski provediv, i sluzi iskljucivo za punjenje proracuna.

1500kn kazna do 0.5?
tolko neki ljudi nemaju placu.


4tHshadOw wrote:
btw, pricam i sa stajalista osobe koja je pregazena na zebri odgulila dugo u gipsu, s trajnim posljedicama...

sto znaci da ti stajaliste i nije skroz objektivno.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 03:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
4tHshadOw wrote:
oznaka za mlade vozace sluzi tome da ostali posebno na njih obrate paznju u prometu, te tako zastite sebe, druge i same mlade vozace....zato bih voljela da se to reallizira...

mislim da ima više ljudi s "iskustvom" kojima trebaju te oznake, a i šta bi tebi starci rekli da im trebaš zalijepit neku fleku na auto tako ga smiješ voziti (s tim da se vratiš koju godinu nazad :))


vecini mladih vozaca treba nekoliko mjeseci da se nakon polozenog vozackog snadju na cesti ako voze sami (sto je najnormalnije)...
starcima bi valjda trebalo laknuti ako ima djeca voze neko vrijeme auto s tom oznakom, jer ce se manje brinuti da li ce im se nesto dogoditi (to naravno podrazumijeva i odredjenu kulturu drugih vozaca koji bi t oznaku i uvazavali)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 17.07.2004 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo clanak za one koji vjeruju samo brojkama.
http://www.slobodnadalmacija.hr/20040717/novosti01.asp

amen.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.07.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
evo clanak za one koji vjeruju samo brojkama.
http://www.slobodnadalmacija.hr/20040717/novosti01.asp

amen.


upravo ono kaj cijelo vrijeme tvrdim....
ovako se samo od ljudi koji nisu ni pijani, a vjerojatno ni neka opasnost u prometu radi prekršitelje i omogućava se da ih se lupi po ionako pretankom đepu....idiotizam, klasičan za našu državu.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
kako bi to izvela to oznacavanje?

da, ali kolko god to lijepo zvucalo u teoriji, u praksi je neizvedivo.


ta oznaka odavno postoji u nekim europskim zemljama kao obaveza (mislim na godinu dana, ali nisam sigurna), prikeljena ti je naljepnica straga na autu.

Quote:
neki primjeri,...
neko vozi vise od jednog vozila.
neki ljudi skolu zavrsavaju sa 17-18 godina i nakon toga odu raditi.
najbolji frend mi ima 18 godina i vozi kamion. takodjer vozi i druga vozila koja su od firme.
malo bi bilo stupidno da imas kamion od recimo karlovacke pivovare koji ima po sebi table "MLADI VOZAC"


ljudi kao tvoj frend vjerojatno imaju vise iskustva (nadam se) jer su polagali i autoskolu za kamion (tj neku visu kategoriju)?


Quote:
ili ces sad svako malo po sluzbenim vozilima od firme stavljati i skidati oznake "MLADI VOZAC".


onima koji imaju samo obicnu autoskolu, ne bih dala sluzbeno vozilo dok ne odvoze godinu dana...


Quote:
ili si ti za rotacione lampe na vozilima? :)


ne, cijeli cirkus na krovu


Quote:
znam, ali ta cijela prica s griottama povlaci i druge probleme, recimo osiguranje, koje ti ne priznaje stetu ako si pod utjecajem alkohola.
to znaci otprilike da ti pljunes nekoliko tisuca kuna osiguranje, i mislis da si siguran, i onda progutas koju griotu, imas saobracajku (u kojoj cak nemoras ni ti biti kriv), i placas sam stetu od nekoliko desetaka tisuca kuna (najvise kojih 40 tisuca) - jer ti u ugovoru pise da si prekoracio "zakonsku dozvoljenu kolicinu alkohola u krvi".


misim da ste to postavili kao da ljudi non-stop jedu griotte i da je to sad najveci problem...problem je sto masu ludi u pijanom stanju nekog raznese i nikom nista...draze mi je da je donesen ovakav zakon, pa neka ga vremenom modificiraju (jer ce morati) nego da ljudi i dalje misle kako im nitko nece nista kad naroljani voze i da je to skroz u redu...



Quote:
4tHshadOw wrote:
btw, pricam i sa stajalista osobe koja je pregazena na zebri odgulila dugo u gipsu, s trajnim posljedicama...

sto znaci da ti stajaliste i nije skroz objektivno


ma hajde, nego je tvoje kojemu se nista nije na cesti dogodilo radi budala????
osoba koja je mene pokupila nikada nije kaznjena jer je uredno pobjegla, a kada su je nasli, otkrili su da je jako bogata i ugledna, pa opet nikom nista...

nije se desilo nista ni frendu koji nas je pripit vozio doma nekoliko godina kasnije....desilo se samo da sam ja opet zavrsila u gipsu na neko vrijeme...

nije se desilo ni drugom frendu koji je s 18 godina zbog brzine i nepaznje ubio covjeka na cesti...eto, jer je bio mlad i neiskusan, pa im je bilo zao da ne zavrsi u zatvoru....

hellou???

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.07.2004 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ti upravo sama rušiš svoje argumente.

ovo kaj ti navodiš nema veze sa samim alkoholom u krvi i promilima, nego je stvar sudstva koje nam je totalno u kurcu. 0,0 promili neće promijenit ovo kaj si ti navela i zbog čega si potpuno opravdano ogorčena.

pogle primjere koje si dala.

2 od 3 nemaju alkohola, a u svima je problem nekaj kaj se ovim zakonom ni ne dotiče.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za osobu koja me pokupila na zebri nemam pojma da li je imala alkohola...kao sto sam rekla, pobjegla je.... (ipak, sumnjam da je bila skorz pri sebi kad nije vidjela 2 crvena semafora i nakon toga zebru punu ljudi...mozda ne pijana, ali nenormalna svakako)

frend br.2 se vracao navecer iz diska kad je ubio lika, moguce da nije imao alkohola...

btw, izglasali su i onaj dio za prekoracenje brzine... (ne komentiram samo dio o alkoholu, vec sve skupa sto su usvojili., tj, sto nisu)


btw, nemam sto rusit sama svoje argumente, 1/3 mi je dovoljan da se zabrani voznja u alkoholiziranom stanju.....

kakogod, ostaje na osobnom misljenju.....

rekla bih amen, ali nakon svih ovih gore, pobojat cu se da smo na nekom vjerskom forumu :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.07.2004 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
btw, pricam i sa stajalista osobe koja je pregazena na zebri odgulila dugo u gipsu, s trajnim posljedicama...

must have been bad Surprised Sad

ja se slažem sa 4th što se tiče 0,0

4th si ne skače sama sebi u usta nego pokazuje kako nema usko i kruto gledište spram stvari, i rekla je 0,0 i tog se drži a ja potpisujem.

Novčane kazne jesu za punit proračun, ali ja im neću punit nikakve sefove jer jednostavno neću jesti grehote niti piti pivu kad budem na kotačima. Simple as that.

Što se tiče podrasprave o ljudima koji ubijaju čak i kad su trijezni, kakve to veze ima s alkoholom? To je kao kad raspravljaš s ljudima o štetnosti pušenja i oni ti kažu nešto kao "Ali moja tetka iz Milana puši tri kutije na dan već osamdeset godina i ništa joj nije...itd itd". To nije argument, to je jedna tetka iz Milana. Alkotest služi za mjerenje koliko je netko pijan dok vozi, ali ne postoji test za koliko je netko glup pa vozi 150 kroz grad... To treba neki drugi zakon rješit
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 15:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Što se tiče podrasprave o ljudima koji ubijaju čak i kad su trijezni, kakve to veze ima s alkoholom? To je kao kad raspravljaš s ljudima o štetnosti pušenja i oni ti kažu nešto kao "Ali moja tetka iz Milana puši tri kutije na dan već osamdeset godina i ništa joj nije...itd itd". To nije argument, to je jedna tetka iz Milana. Alkotest služi za mjerenje koliko je netko pijan dok vozi, ali ne postoji test za koliko je netko glup pa vozi 150 kroz grad... To treba neki drugi zakon rješit


tocno to sto mislim

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 17.07.2004 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@carr: mislio sam, ono, pošto ima toliko ljudi da više nisu opće uračunljivi, a tehnologija je dovoljno razvijena za tako nešto... sad se auti rade s kompjuterima, zašto ne i s tahografima? Voziš prebrzo, netko ti pogleda na tahograf i tras, dobiješ zidarsku

Naravno, uvijek bi postojali ljudi koji bi raskopali svoj tahograf kao što si prije sa magnetom mogao usporavati brojač za struju Smile ali to je drugo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.07.2004 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

napiso sam dugi i svadljivi odgovor, ali sam ga izbrisao.
žalosno je da će crne kronike i dalje biti pune teških saobrćajnih nesreća i da će i dalje ljudi ginuti....

iz vaših odgovora vidim da niste baš pročitali onaj članak na koji je keye dala link....šteta....

Quote:
Velika Britanija svojim vozačima dopušta 0,8 promila alkohola i ta zemlja bilježi najmanji postotak prometnih nesreća. Litva ima dopuštenih nula promila i bilježi jednu od najvećih stopa nesreća na prometnicama. I zbog čega se Hrvatska onda toliko fokusirala na tih nula promila alkohola?


evo vam djelić toga....
cijeli problem je daleko kompleksniji i složeniji od toga s koliko se promila sjeda za volan....a ono kaj vi ne shvaćate je da sad Vlada ima super ispriku -> "donjeli smo novi zakon" da ustvari ne napravi APSOLUTNO NIŠTA po pitanju pravih uzroka stanja i načina kako se borit sa tolikim teškim posljedicama lošeg stanja u prometu.
ovaj zakon je izvrstan alibi da se ne odgovori na mnogo bitnija i po sigurnost u prometu važnija pitanja....žalosno je da ljudi to ne vide i da ćemo to plačat sa novim tragedijama.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.07.2004 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inače...također iskreno sumnjam da znate recimo neke podatke iz Zagreba, nisu direktno vezani uz alkohol, ali mogli bi pojasnit neke stvari i način razmišljanja mnogih učesnika u prometu.

Zagreb ima nekoliko prometnica na kojima je dopuštena brzina veća od 50 km/h kroz naseljeno mjesto, ono što je zanimljivo je da se prosječna brzina kretanja na tim prometnicama nakon povećanja dopštene brzinu...smanjila, te si time povećala sigurnost kretanja tim prometnicama.

u čemu je stvar?
pa pošto se ionako NITKO živ nije tamo vozio 50 km/h, ljudi su davali više gasa razmišljajući "kad već kršim zakon, onda nije bed još malo", no kako je maksimalna brzina kretanja tamo podignuta, mnogima se više nije isplatilo riskirat "to malo" i ustvari su smanjili brzinu kretanja prilagođavajući se stvarnim uvijetima.

ima tu još masu stvari o kojima se može raspravljat...nije alkohol jedini....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo za vidjet sto mislis da jedino ti vidis i razumijes te stvari....



over&out ovaj put za mene...nema smisla vise pisat

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.07.2004 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ooops. sorry ak je bilo malo pretjerano.
NHF?

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.07.2004 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nhf, svatko ima pravo na svoje misljenje, fkorz

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 18.07.2004 04:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
@carr: mislio sam, ono, pošto ima toliko ljudi da više nisu opće uračunljivi, a tehnologija je dovoljno razvijena za tako nešto... sad se auti rade s kompjuterima, zašto ne i s tahografima? Voziš prebrzo, netko ti pogleda na tahograf i tras, dobiješ zidarsku

super, zasto mi onda nebi i postavili kamere u kucu da vide da ne prakticiram nista protuzakonito.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 18.07.2004 04:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
ljudi kao tvoj frend vjerojatno imaju vise iskustva (nadam se) jer su polagali i autoskolu za kamion (tj neku visu kategoriju)?

pa da bi polozio za kamion (C+E kategorija) ti ne treba nikakvog vise iskustva. trebas poloziti posebne testove, odvoziti 10+5 sati i poloziti voznju.
za autobus recimo ti treba 21 godina cinimise.

druga stvar sta je ta osoba imala puno iskustva voznje bez vozacke jos prije 18 godina.

4tHshadOw wrote:
misim da ste to postavili kao da ljudi non-stop jedu griotte i da je to sad najveci problem...problem je sto masu ludi u pijanom stanju nekog raznese i nikom nista...draze mi je da je donesen ovakav zakon, pa neka ga vremenom modificiraju (jer ce morati) nego da ljudi i dalje misle kako im nitko nece nista kad naroljani voze i da je to skroz u redu...

ljudi misle kako im nitko nece nista jer racunaju na to da ce se provuci kraj policajca (to je ono sta je duke reko na pocetku, x00kn policajcu i mirna bosna). to nema veze sa zakonom, moze on bit i -3.0 promila, ako se ne provodi od strane policije.

4tHshadOw wrote:
ma hajde, nego je tvoje kojemu se nista nije na cesti dogodilo radi budala????
osoba koja je mene pokupila nikada nije kaznjena jer je uredno pobjegla, a kada su je nasli, otkrili su da je jako bogata i ugledna, pa opet nikom nista...

htio sam ti reci da ti je mozda misljenje formirano ne iskljucivo na cinjenicama nego emocijama. a glede tih zakona i prometa ima jako puno faktora koje jos treba uzeti u obzir..

4tHshadOw wrote:
nije se desilo nista ni frendu koji nas je pripit vozio doma nekoliko godina kasnije....desilo se samo da sam ja opet zavrsila u gipsu na neko vrijeme...

desilo mi se jednom da smo se okrenuli na cesti i skoro prevrnuli s pijanom budalom.
od tada ne sjedam s pijanim budalama u auto, a ni s ljudima kojima ne vjerujem kako voze.
ako cu se vec spickat, spickat cu se svojom krivnjom.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 18.07.2004 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
4tHshadOw wrote:
ljudi kao tvoj frend vjerojatno imaju vise iskustva (nadam se) jer su polagali i autoskolu za kamion (tj neku visu kategoriju)?

pa da bi polozio za kamion (C+E kategorija) ti ne treba nikakvog vise iskustva. trebas poloziti posebne testove, odvoziti 10+5 sati i poloziti voznju.
za autobus recimo ti treba 21 godina cinimise.


Za autobus ti osim toga treba i pet godina iskustva u kamionu, AFAIK
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.07.2004 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"HDZ-ov političar koji je pregazio djevojčicu pa pobjegao - u Savjetu za sigurnost u prometu!"

Još uvijek netko misli da sve ovo ima fuckin' smisla. Obavezno pročitati članak. Bit će vam jasnije.

link: http://www.index.hr/clanak.aspx?id=213638
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.07.2004 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvatska - raj na zemlji!

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 19.07.2004 11:57    Post subject: La la Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji idoti, pojedem malo octeniju salatu, ili dvije grjehote i oduzmu mi vozačku, dumbasses.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 19.07.2004 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidio sam ovaj clanak s indexa ujutro i nisam mogao vjerovati.
veliki povratak HDZ-ovog nacina vladanja. u biti, svi su oni isti, nije tu samo HDZ.
Gadi mi se sve ovo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 19.07.2004 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
vidio sam ovaj clanak s indexa ujutro i nisam mogao vjerovati.
veliki povratak HDZ-ovog nacina vladanja. u biti, svi su oni isti, nije tu samo HDZ.
Gadi mi se sve ovo.


agreed.
tolko o njihovim rješenjima i tome kolko se tome stvarno posvećuje pažnje....
od svih rasprava o 0,0 promila i ostalog strašnija mi je činjenica da neko može ubit 11-godišnje dijete i da mu se NIŠTA ne dogodi....
i da onda stranka čiji je član i koja ga je pomilovala od izdržavnja ionako PREMALE zatvorske kazne ide ovako licemjerno jebat ljude u mozak pod krinikom nekakve zabrinutosti za sigurnost u prometu.....

užas.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.07.2004 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
od svih rasprava o 0,0 promila i ostalog strašnija mi je činjenica da neko može ubit 11-godišnje dijete i da mu se NIŠTA ne dogodi....

Ni prvi ni zadnji.
Onaj pizdun iz Makarske je vozeci bmw kroz srediste grada ubio dvije cure na pjesackom prijelazu i jos uvijek mu se nije desilo suđenje. A pitanje je hoce li uopce.

Rekoh, raj na zemlji.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 19.07.2004 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma znam za to....još je u školi u Švicarskoj.

najveći problem kod nas nije nepostojanje zakona, nego neprovođenje ili šlampavo provođenje zakona.

al, pazi sad, ni jedan ni drugi od ove dvojice nisu bili pijani....a ostalo je troje mrtve djece iza njih i nikakve posljedice. e sad, da su obadvojica dobila po 5-10 godina zatvora za ubojstvo (što bi po meni trebali) i da je to osvanulo na naslovnim stranama svih novina, to bi više napravilo za sigurnost u prometu nego jebenih 0,0 promila....jer bi se svaki kreten koji računa da mu se ništa neće desit ako napravi tešku nesreću, ipak malo zapitao o posljedicama.

ista stvar je sa rušnjem bespravnih kuća.....dok nisu srušili kuće/objekte nekoliko medijskih eksponiranih ličnosti, većina je isto razmišljala "ma sredit će se to nekako, rađe dam malo manje pa nemam papire, nego da plaćam više za uredne papire".....i sad kad su vidli da ni jedan Rojs i njegova hercegovačka bagra ili bogatuni oko Zadra nisu sigurni od rušenja...e sad će ljudi konačno počet investitore pitat za papire....
da su ljudi odbijali kupit objekte bez urednih papira...ne bi se onda ni investitorima isplatilo gradit objekte, jer ih ne bi mogli prodat....



da SVATKO ko sjedne za volan zna da će ga oderat 5 ili više godina života za takvo sranje BEZ OBZIRA na to čiji je sin ili u kojoj je stranci, da vidiš kako bi se mnogi trkači smirili.....promili alkohola tu ne igraju NIKAKVU ulogu....

dok god sudstvo nema jebene kriterije i moguće je na ovaj način izbjeć kaznu...mi smo u banani i nikakvi zakon o 0,0 promila neće promijenit STANJE SVIJESTI po kojem je moguće IZBJEĆI zakonske odredbe.....

napravi kampanju u novinama, oderi nekoliko prekršitelja maksimalnim zakonskim kaznama i da vidiš kako se mijenja stanje svijesti.....jer velika većina tih koji luduju po cestama ipak nije spremna snosit maksimalne zakonske posljedice....

kazna od 1500 kuna za 3-4 griotte nije maksimum.....i neće promjenit stanje svijesti.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group