Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dvd box - jewelboxing.com
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 30.07.2004 15:06    Post subject: dvd box - jewelboxing.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav! (ajm nju hir)

danas sam naletio na http://www.jewelboxing.com - ponuda izgleda kul, al' je mahahaalo preskupo sto se mene tice

20pack Kings = $49 + $39 Shipping, ceka se 7-10dana, package tracking
-$10 ako ces cekati +10 dana, no package tracking
+ne znam koji porezi, carine i ino za punjenje proracuna
-------
total= preskupo ;(

zna li tko ima li slicnih paketa (znaci, sa svim naljepnicama, bookletima, itd.) za kupiti i u nasim krajevima? gdje? i koliko to inace kosta? Think
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 30.07.2004 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da preskupo Very Happy

haj! ar ju nju hir? Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.07.2004 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Al super zgledaju examplesi...

btw. nemam pojma el tog ima kod nas al bi volio saznat takodjer Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 30.07.2004 17:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I mene zanima. Ovo mi se full dopada http://www.jewelboxing.com/pix.php?pix=rusty Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.07.2004 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naravno da nema kupit kod nas, al se moze cut s njima pa ti dostave.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 30.07.2004 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm.. ma gle... a nije tako skupo.. za 299 kn dobijes 20 paketa.. dakle 15 kn po komadu. Računajuci da je tu DVD box i pripremljeni papiri za tisak, mislim da i nije tako skupo.

Jedini problem može predstavljati carina Smile

Cijena je ok da se kupuje po toj cijeni.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 30.07.2004 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon su boxovi, vidio sam to nedavno negdje na netu i odusevio se.

u king cross-u sam naletio na nesto slicno, neke totalno neuobicajene zaobljene dvd-boxove (prazne) i kreten nisam kupio.

mozda jos ima, to sam vidio u Tehno MAX-u, pa ak se nekom ide vidjeti...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 30.07.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, cijena i nije neka ali na paket od $49 imas postarinu od $39... + carine... Brick wall
cuo sam se s njima - kaze tip da ih hebe overseas shipping i da zna da je to preskupo, cak mi je ponudio popust $12 za 40pack... ali nista od toga...

u stvari, neam pojma koliko bi mogli opalit carine za tako nesto? jednom davno Smile sam kupio neku knjigu na amazonu i postarina+carina mi je doslo nesto sitno, nisam uopce osjetio u ukupnoj cijeni (koje se btw ni ne sjecam, al' je bila ispod 50 baksa)...

e... a bi li netko to uzeo po pola Smile ...zakon su boxevi Very Happy

meni u stvari ni ne trebaju za nesto posebno, cisto da se malo zahebavam sa print'n'packaging (mozda nesto i naucim)... a kad bi vec kutije toliko platio mogao bi i neki dvd slozit... a kad bi baba imala misha... this is going nowhere Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 30.07.2004 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

random wrote:
u stvari, neam pojma koliko bi mogli opalit carine za tako nesto? jednom davno Smile sam kupio neku knjigu na amazonu i postarina+carina mi je doslo nesto sitno, nisam uopce osjetio u ukupnoj cijeni (koje se btw ni ne sjecam, al' je bila ispod 50 baksa)...


-ovo mi malo cudno, do sada sam narucio BRDO stvari s amazona i nikad carinu dobio nisam...

BTW: Ovo sam ja davno gledao kad je jedna druga ekipa bila odusevljena time, i sjecam se da nisam nish skuzio rrrrrrrah sad opet gledam i nish (da razumijem engleski savrseno)

Koja je fora u tim kutijama osim sto su prozirne i zaobljene i kao "precision made", ne zajebavam, fakat ne kuzim!
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 30.07.2004 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e zna tko zasto se moze na amazonu narucit sve osim ebenog softvera???

audio cdi, dvd-i, knjige... sve se moze osim softvera!! Sad


Zna tko mozda neki drugi 'amazon' koji i u ovu rupu šalje softver??

hvala.)


ah da, i mogli bi se dogovorit zajedno to narucit;) ... moram vidjet kolko dodje carina.


(kako ti je dosla carina na knjigu kad nasi ne tuku carinu na knjige?Laughing)

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Think mozda i nije bilo carine... to je bilo daavno, ne sjecam se... nego sam citao negdje/netko mi je je pricao/neam pojma odakle mi ovo/ da ekipa narucuje cd-e (muziku) i plati ih duplo dok dodju do njih... mislio sam da netko mozda zna nesto vise... ja neam pojma... jesam mali neinformiran Very Happy

osim sto su prozirne i zaobljene i kao "precision made" - dobijes cijeli The System Very Happy
Quote:
The System Includes:
+ Super Jewel Box Cases
+ Perforated Insert Books
+ Perfed & Scored Tray Liners
+ High-Quality Disc Labels
+ Software-Specific Templates

sve na jednom mjestu... a i kutije su zakon rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
ah da, i mogli bi se dogovorit zajedno to narucit;) ... moram vidjet kolko dodje carina.

moze, ovisi o krajnjoj cijeni...

edgar wrote:
(kako ti je dosla carina na knjigu kad nasi ne tuku carinu na knjige?Laughing)

ma neam pojma... zajebali su me Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 31.07.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Buduci da ovo sve nije automatizirano nego sve tip osobno salje mogli bi ga nadrukat da stavi -> prodcut sample / no commertial value, na to nema carine.

Ja bi splito onaj 100 pack na 3 ili 4 dijela, anyone interested (ako se josh moze dobit taj popust, onih 12$ je netko spominjao?, mozda bi dao i 20$ na 100kom)... ne bi ispalo skupo

-> nemam nikakvih predrasuda, probao bih ovo, iako nisam bash full siguran u to
(ja bi vise papira i naljepnica nego kaj ima kutija, u slucaju da se zajebem ili printer lose otprinta)

*EDIT*napisao papira umjesto kutija, debilno zvucalo Very Happy

Last edited by stripe on 31.07.2004 10:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jim (crew@jewelboxing.com) wrote:
...Otherwise if you'd like to try one of the bigger systems (40 or 100packs) I'll discount them ($12 off the 40 and $40 off the 100) in order to help defray the expensive shipping. Just let me know. We're working on some other shipping options and would be glad to mail you when/if something changes....


Jim also wrote:
...We can ship it by a slower method, Airmail Parcel Post would save you ten dollars and take another week or 10 days to get there. But we can't track that package.....


@stripe: dobra ideja!

anyone else interested? meni ne bi ni trebalo vishe od 10ak komada... tko je zainteresiran nek se javi da se dogovorimo
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 31.07.2004 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
salje mogli bi ga nadrukat da stavi -> prodcut sample / no commertial value, na to nema carine.


ajd nek netko pita za ovo Laughing

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 31.07.2004 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ostavio sam mail da mi kalkuliraju shipping, kad mi jave budem pitao, ako ce itko drugi pitat neka to izvede relativno casual (naserite da nasa carina pravi velike probleme kada posiljka prelazi 100€, da se mora cekat 3 dana lezarina, pa procjenitelj... loša organizacija pošta-carina), a ako to ne napravi
ALL HELL WILL BRAKE LOOSE Very Happy

ak ne, budem ja, javim
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pito ja rrrrrrrah
currently cekam reply...

casually LeaveMeBe sam spomenuo da ima zainteresiranih, ali da se ljudima ne isplati trosit tolko love samo vide na sta to lici i da su tzarine fakd ap'n'shit (ne tim rijecima fkorz Laughing )
dobro bash i nije casually - vec sam mu poslao 3 mejla prije ovog - al je coek uporan: dva puta sam mu rekao da nishta od toga - a on meni nudi popust i jeftiniji(i duzi) shipping
Think mislit ce da ga zajebavam Embarassed

mozda da josh netko casually pita - neka vidi da ima zainteresiranih... Question dunno...

hebote 'al se grebemo Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 31.07.2004 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma treba uzet bilo koji normalni shipping, i zatrazit da nam stavi tu naljepnicu koja kao navodno skida carinu jel? ...

e ako to moze onda je to ludo... i ako moze tako slat druge stvari, imamo biznis Twisted Evil

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 31.07.2004 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WTF? -> I don' t think this is going to happen!

20 pack (49$) + 39$ ship = 88$
40 pack (88$) + 63$ ship = 151$
100 pack (195$) + 107$ ship = 302$

Ja brijo da ce ova najskuplja postarina kostat manje od 20$, cime ovi salju, šatlovima?
Pas mater, kako kod amazona kosta 9$ a ima 3 kile posiljka? ono WTF?

Hell no!
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo sto kazu:
Quote:
We'll be glad to give it a try. Order using this link (which is a
100pack with the $40 discount we discussed earlier) and we'll label
everything as having no value as 'product samples" and see what
happens...


dakle:
Quote:
100-Pack Kings | Complete Jewelboxing System

+ 100 Super Jewel Box King™ Single-Insert Cases.
+ 120 Perforated Inserts, Optimized for Inkjet and Laser Printers.
+ 120 Perforated and Scored Trayliners for Easy Assembly.
+ 120 High-Quality, Self-Adhesive Disc Labels.
+ Instant Access to Precise, Software-Specific Design Templates.
+ Satisfaction Guaranteed. Laughing

100-Pack Jewelboxing System: $195
plus $67 Shipping = Total: $262 USD
Via USPS Global Express Air


ako nas je npr. 4 opet je preskupo... Rolling Eyes 65 baksa za 25 kutija... a ono... Brick wall Bang! Bang! Bang!

what say you? shall we call it quits?
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.07.2004 17:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

15kuna kutija, jebiga
ak je onak, skroz fini papir onda nije tak skupo

a i kaj pizdite na njih, vidite da je u shippingu stvar
a sve knjige koje sam ja dobio su tak i tak iz njemacke slane premda je na US amazonu naruceno, tak da to objasnjav low shipping cost
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 31.07.2004 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

random wrote:
evo sto kazu:
Quote:
We'll be glad to give it a try. Order using this link (which is a
100pack with the $40 discount we discussed earlier) and we'll label
everything as having no value as 'product samples" and see what
happens...


dakle:
Quote:
100-Pack Kings | Complete Jewelboxing System

+ 100 Super Jewel Box King™ Single-Insert Cases.
+ 120 Perforated Inserts, Optimized for Inkjet and Laser Printers.
+ 120 Perforated and Scored Trayliners for Easy Assembly.
+ 120 High-Quality, Self-Adhesive Disc Labels.
+ Instant Access to Precise, Software-Specific Design Templates.
+ Satisfaction Guaranteed. Laughing

100-Pack Jewelboxing System: $195
plus $67 Shipping = Total: $262 USD
Via USPS Global Express Air


ako nas je npr. 4 opet je preskupo... Rolling Eyes 65 baksa za 25 kutija... a ono... Brick wall Bang! Bang! Bang!

what say you? shall we call it quits?


a da nas uzme 100?Very Happy

really... mozda nas 10 uzme? Svak 10 kom... 120kn... 12kn\kom.. not much Confused

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
15kuna kutija, jebiga
ak je onak, skroz fini papir onda nije tak skupo
da

ma meni ni ne treba 10+ komada... ja bi samo to malo vidijo izbliza rrrrrrrah

ne pizdim ja na njih LeaveMeBe oni su zakon, al' ih shipping jebe...
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 31.07.2004 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ne pizdim na njih, pizdim opcenito, cija god da je krivica opet je preskupo Sad

Tip mi nudi 15$ off na 40pack, pricekat cu malo (da se frend vrati s mora), kad se odlucim (any case) BUMPat cu topic da podsjetim (ako ce josh netko uzimat)
Back to top
View user's profile Send private message
random



Joined: 30 Jul 2004
Posts: 58
Location: Ri

PostPosted: 31.07.2004 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u stvari - zasto gledamo 100pack (gledamo li???) ... ako nikome ne treba 10+ komada we should settle for 40pack

@stripe - you do that... thnx...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group