Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
XboX - My Review
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj igrat neki FPS u mrezi pa ces vidit. probo igrat q3 na mx700 i 900 - jest da je kod 900tice lag manji ali ja ga komotno primjetim kad idem shaftat nekog Smile
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja stalno igram Raven Shield online i nisam imao problema s mišem.

Nije mi baš jasno zašto imaš taj osjecaj, ali meni moj mx700 reagira jako brzo i precizno. Nikakav lag, nikakvi trzaji. Ništa.

Headshot mi nije stran Smile

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.08.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

All those in favor that Q2 players shouldn't vote in such mattters raise maxys hand...

:his.hand.raised:

Q2 freaks:shock: mrmmljjj
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.08.2004 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Evo ja stalno igram Raven Shield online i nisam imao problema s mišem.
Nije mi baš jasno zašto imaš taj osjecaj, ali meni moj mx700 reagira jako brzo i precizno. Nikakav lag, nikakvi trzaji. Ništa.
Headshot mi nije stran Smile


ne, ne razumijes, ljudi (ti, ja, vecina na forumu) igraju igre, ovi abusaju komp dok igraju...

edgar wrote:
Headshot mi nije stran Smile


Fora za cut, al ovi djecu jedu, ne mogu ne-pogodit Exclamation

I'm not kiddin, jedan tip koji je igrao prije s njim je samnom u grupi, kad smo tek upisali dosta sam cesto bio u CIPu na faxu i igrali smo Q2, edge naravno, bio sam Bog za ove svoje (fakat mi idu FPSovi, ili sam barem tako mislio), doleti frend sa spikom "brijem da te mogu dobit", nije ni vidio kak igram (samo je cuo).

Ok, 1 vs 1 edge, ne zelim rec rezultat Shocked a rekao je da maxy super igra tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hheeh. Znam na što misliš. I was one of them once.
Od kad imam ovoga nisam igrao Q3. Zapravo nisam ga igrao vec 2 godine skoro.
Prije sam igrao za CTF i bio sam (neskromno) jako dobar. Koristio sam onaj simple Logitech od 180kn:) Opticki. Skroz fine mouse.

Sad mi iz nekih razloga pašu spore igre kao RS.
Hmm. Raven shield zahtijeva veliku preciznost; nema splash damagea, wall splasha, rocket bouncanja itd. vec pali samo direct-shot. Ionako u igri imaš samo jednu šansu za pogodak. Ako nisi ti, drugi je Smile

Međutim, nisam probao na Q3 još miša. Mogao bih, ali se kladim da mi nema lag-a nikakvog. Bar ničega sto ne bih popravio pomicuci sensitivity na max Twisted Evil

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 07.08.2004 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jednostavno mi stari i buraz koriste mx 700 i 500, a ja koristim 510 jer je precizan i nema laga ko sto kaze maxy (neces skuzit to sad, probaj uzet mx 500 ili 510 u ruke pa ces vidit)
mx 510 je trenutno najbolji mis... po svim casopisima mozete vidjet (a i sam sam se uvjerio)
Tipkatura mi logitech neka nepoznata al rocka totalno Very Happy

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 07.08.2004 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Logitech neka nepoznata?? A kakva bi bila poznata? Logitech Logitech?

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 07.08.2004 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:


I'm not kiddin, jedan tip koji je igrao prije s njim je samnom u grupi, kad smo tek upisali dosta sam cesto bio u CIPu na faxu i igrali smo Q2, edge naravno, bio sam Bog za ove svoje (fakat mi idu FPSovi, ili sam barem tako mislio), doleti frend sa spikom "brijem da te mogu dobit", nije ni vidio kak igram (samo je cuo).

Ok, 1 vs 1 edge, ne zelim rec rezultat Shocked a rekao je da maxy super igra tako da...



vidim da si igrao sa frenzyem Very Happy

ovo ti je bio totalni zajeb, igrao si samo sa najjacom osobom iz hrvatske q2 reprezentacije Smile

to je koda ukrades novcanik najbrzem covjeku na svijetu i onda probas pobjeci Very Happy

edgar, trust me - ja primjetim taj lag na misevima no ako je tebi ok onda sve 5. mx510 all the way :>
dok ne dojde neki novi mx fk0rz
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 07.08.2004 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Logitech neka nepoznata?? A kakva bi bila poznata? Logitech Logitech?


-_-
ma... neznam koji je model to ocu rec
platio sam 20 eura i radi ko urica :>

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 07.08.2004 14:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
edgar, trust me - ja primjetim taj lag na misevima no ako je tebi ok onda sve 5. mx510 all the way :>
dok ne dojde neki novi mx fk0rz


mx510 > all
naravno da cu uzet novi mx samo ako nije bezicni :>

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group