Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
koju odjecu nosite?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.08.2004 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
kraj: ne nosim crno (mozda 1 godisnje) i ne nosim bijelo (ni 1 godisnje) jer mi to jako dosadno i ne osjecam se dobro u tome (u crnom se osjecam ko popisan cvet)....


ja 80% nosim crno a ostalo su zemljane boje. ajd sad ove godine moze malo roze ali ona blaga, neki sal i pokoju majicu.
NIKAD ne nosim crvenu.
NIKAD ne nosim pete (em sto budem previsoka em sto me bole ledja), a vec me tenisice dizu za dva-tri centimetra ali bar se fino hoda u njima Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 20.08.2004 08:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa koliko si ti visoka keye? Smile

sulien wrote:
Kako je pola stvari koje nosim mamino, prije koju godinu mi ona uleti kako je našla jedne svoje stare traperice



A objasni mi kako to nosiš maminu odjeću?! Ajd da je tatina, al mamina??? Question

Meni najviše btw na živce ide kad mi netko kaže "tako ne možeš ić na\u nekoMjesto" ... ili, " vidi, zaprljao si se. " ... uglavnom , u odjeci se volim osjecat free i ne mislit na nju; odatle mozda love for sportski look i trenirke...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.08.2004 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
pa koliko si ti visoka keye? Smile


prakticki sa pet centimetara vise cistim plafone Laughing (to je bio komentar nekih tipova u vlaku kad sam jednom stavila cizmice za petom prije brdo godina)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 20.08.2004 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
edgar wrote:
pa koliko si ti visoka keye? Smile


prakticki sa pet centimetara vise cistim plafone Laughing (to je bio komentar nekih tipova u vlaku kad sam jednom stavila cizmice za petom prije brdo godina)


mudro izbjegava centimetre Smile suprotno muškarcima koji se time uvijek hvale Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2004 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
sulien wrote:
Kako je pola stvari koje nosim mamino, prije koju godinu mi ona uleti kako je našla jedne svoje stare traperice

A objasni mi kako to nosiš maminu odjeću?! Ajd da je tatina, al mamina??? Question

Meni najviše btw na živce ide kad mi netko kaže "tako ne možeš ić na\u nekoMjesto" ... ili, " vidi, zaprljao si se. " ... uglavnom , u odjeci se volim osjecat free i ne mislit na nju; odatle mozda love for sportski look i trenirke...

Mamino zato što se moja mama oblačila prilično unisex cijeli život. Ta odjeća koju sad nosim uopće nije ženska, da me vidiš na ulici nikad ne bi rekao da je to jedna cura nosila prije par desetljeća na faksu

Sportski look & trenirke rulz Cool To je ono što tražim, ne mislit na odjeću... Kad sam se za koncerte na kojima sam svirao morao lijepo sredit, ulaštit cipele, bijelu košulju, cijelo sam vrijeme bio opterećen time što nosim, da ne govorim o cipelama koje su me žuljale -- jednom sam popizdio kas sam se vraćao iz HGZ-a i skinuo sam cipele i hodao bos po gradu, sjeo na tramvaj i kasnije hodao do Dugava. Ljudi me gledali, ide neki lik u košulji sa leptir mašnom u jednoj ruci violina u drugoj cipele Razz

carr wrote:
bas sve ljude mozes generalizirat i potrpat u neke skupine. ne kuzim koji je point?

Pokazati kako se i subkulture koje su kao "protiv konvencija" nesvjesno povode za modernim trendom, bez obzira na njihovo vlastito mišljenje. To ja zovem "living in a lie" i prilično je bezvezan stil, pogotovo ako još netko forsira.
Point je pokazati da se jako puno stvari može generalizirat.

Quote:
tko si ti da im sudis?

Ako netko hoće prodat očit rip za dizajn, netko će ga tu polinkat s naslovom topica "još jedan rip" i svi će osudit autora, popljuvat rip i reći kako je original naravno bolji. Tako i ja radim sa nekim stvarima. Ako mi netko pokuša podvaliti rip za život, ja to osuđujem

4tHshadOw wrote:
kraj: ne nosim crno (mozda 1 godisnje) i ne nosim bijelo (ni 1 godisnje) jer mi to jako dosadno i ne osjecam se dobro u tome (u crnom se osjecam ko popisan cvet)....

A vidiš, meni je super bijelo (na ljeto, zbog fizikalnih razloga) a moj frend nosi samo crno, uvijek.
Svijet je kugla šarena Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2004 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Jednom sam kupio kosulju koja je bila super ni nisam ni skuzio dok nisam dosao doma da je to zenska kosulja sa prostorom za grudi s prednje strane, onako - malo se istice van taj dio ali nisam ni skuzio...

Pa mogao si je meni dat! Rolling Eyes Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.08.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Philatz wrote:
Jednom sam kupio kosulju koja je bila super ni nisam ni skuzio dok nisam dosao doma da je to zenska kosulja sa prostorom za grudi s prednje strane, onako - malo se istice van taj dio ali nisam ni skuzio...

Pa mogao si je meni dat! Rolling Eyes Very Happy

actually dao sam ju staroj...
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Pokazati kako se i subkulture koje su kao "protiv konvencija" nesvjesno povode za modernim trendom, bez obzira na njihovo vlastito mišljenje. To ja zovem "living in a lie" i prilično je bezvezan stil, pogotovo ako još netko forsira.
Point je pokazati da se jako puno stvari može generalizirat.

povode se za trendom svoje subkulture.
mislim to je jasno, da cim ti pripadas nekoj skupini da se ti moras konformirati pravilima te skupine ili si pusiona. bili to reperi, skejteri, ninje, hadezeovci ili mladi samaritanci. tako skupine i funkcioniraju, samo je kod nekih razina konformacije veca, kod nekih manja.

Sulien wrote:
Ako netko hoće prodat očit rip za dizajn, netko će ga tu polinkat s naslovom topica "još jedan rip" i svi će osudit autora, popljuvat rip i reći kako je original naravno bolji. Tako i ja radim sa nekim stvarima. Ako mi netko pokuša podvaliti rip za život, ja to osuđujem

ja sam se osvrnuo na cinjenicu da ti mislis da "su se oni lijepo obukli i igrali pepeljuge".
a onda ja opet kazem da tko si ti da njima sudis, ako je njima bilo dobro i lijepo, i nisu nikoga ostetili time (kao sto ostetis nekoga kad mu ripas sajt) zasto bi to bila podvala "ripa za život".
jer na kraju, kako si ti sam rekao:
Sulien mudro kaze wrote:
Svijet je kugla šarena Cool

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2004 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
...i nisu nikoga ostetili time (kao sto ostetis nekoga kad mu ripas sajt)

E, sad da nisu nikoga oštetili ne bih ja tu slao Order of Phoenix postove... Ljudi koje sam smatrao prijateljima su mi rekli da sam idiot što nisam bio, a i prije same večere, kad sam obznanio da ne idem, svi su rekli da sam izdao razred, da sam pizda itd itd. Društva osuđuju kad nisi konforman sa njihovim "pravilima", to u South Parku super ocrtavaju. Mene je to moje gimnazijanje u toj spartanskoj ustanovi skroz oštetilo kao osobu, bio sam skroz diskriminiran zbog nekih svojih uvjerenja i jedva sam dočekao faks da sretnem ljude koji su malo zreliji i koji imaju nekog karaktera, a ne da im je ličnost kao plastelin pod prstima sistema koji time i podvaljuje "rip za život"

carr wrote:
povode se za trendom svoje subkulture.
mislim to je jasno, da cim ti pripadas nekoj skupini da se ti moras konformirati pravilima te skupine ili si pusiona. bili to reperi, skejteri, ninje, hadezeovci ili mladi samaritanci. tako skupine i funkcioniraju, samo je kod nekih razina konformacije veca, kod nekih manja.

Skupina i uvjerenje skupine je korektno dok god je istinito i dok se god skupina drži toga. Na žalost, današnji trend "living in a lie" je toliko jak da te pripadništvo skupini uvjerava da si ono što nisi jer i sama skupina tako vjeruje, čime nepovratno gubiš karakter umjesto da ga, kao pripadnik skupine, gradiš i jačaš svoje društvene vještine ("social skills"). Znači, misliš da si pripadnik skupine koja kao jača karakter svojom borbom protiv modernih konvencija i licemjerja, a u stvari te tjera na konformnost sa istim. Ta kontradikcija je ono što ja smatram besmislenim, a i oštećuje me jer imam problema sa shvaćanjem kako se u stvari treba odnositi prema svojoj bližoj i daljoj društvenoj okolini, da li sa potpunom iskrenošću ili sa dobrom dozom laži.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2004 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam shkrt sto se tiche obleke,...
nikad ne stedim na shoozama, sto skuplje to bolje,...
vec dvije sezone kupujem samo LAKAI shooze u sho-be-do i ne pomisljam da se na nogu stavim recimo shrot ko sta je nike ili ribok,...
za ostatak me je jako malo briga jer mi malo para ostane nakon sto kupim tenisice Smile

obicno kupim baggy penc u RAF-u ili u Bearfoot, a majcu koja god samo da nije gay bez rukava. Smile

normalno nitijedne hlace mi nemaju cijeli lijevi djep jer ga rasturim uredno sa gripom od skejta kad ga nosim u ruci Smile

dreaming of US40 3frtaljke kakve ima fred durst u spotu MY GENERATION,...
vidio sam ih u sloveniji ali nisam imao para.

da imam visa karticu kupio bi si SLIPKNOT jednodjelni oufit sa barkodom na ledjima i 6()sic6 na desnom rukavu ( pepelasto plave boje )

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 20.08.2004 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
vec dvije sezone kupujem samo LAKAI shooze u sho-be-do i ne pomisljam da se na nogu stavim recimo shrot ko sta je nike ili ribok,...


e gle, a kako mozes imati tako djetinjaste, da ne upotrijebim drugi izraz, izjave?!

To je identično izjavi: "Ja vozim Mercedesa i ne pomišljam da sjednem za volan šrotu kap što su BMW ili Audi."

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
E, sad da nisu nikoga oštetili ne bih ja tu slao Order of Phoenix postove... Ljudi koje sam smatrao prijateljima su mi rekli da sam idiot što nisam bio, a i prije same večere, kad sam obznanio da ne idem, svi su rekli da sam izdao razred, da sam pizda itd itd. Društva osuđuju kad nisi konforman sa njihovim "pravilima", to u South Parku super ocrtavaju. Mene je to moje gimnazijanje u toj spartanskoj ustanovi skroz oštetilo kao osobu, bio sam skroz diskriminiran zbog nekih svojih uvjerenja i jedva sam dočekao faks da sretnem ljude koji su malo zreliji i koji imaju nekog karaktera, a ne da im je ličnost kao plastelin pod prstima sistema koji time i podvaljuje "rip za život"

svejedno. oni nisu kreteni ako su isli na tu maturalnu, isto kao sto ni ti nisi kreten ako nisi isao. oni su kreteni jer su tebi srali zbog toga.

Sulien wrote:
Skupina i uvjerenje skupine je korektno dok god je istinito i dok se god skupina drži toga. Na žalost, današnji trend "living in a lie" je toliko jak da te pripadništvo skupini uvjerava da si ono što nisi jer i sama skupina tako vjeruje, čime nepovratno gubiš karakter umjesto da ga, kao pripadnik skupine, gradiš i jačaš svoje društvene vještine ("social skills"). Znači, misliš da si pripadnik skupine koja kao jača karakter svojom borbom protiv modernih konvencija i licemjerja, a u stvari te tjera na konformnost sa istim. Ta kontradikcija je ono što ja smatram besmislenim, a i oštećuje me jer imam problema sa shvaćanjem kako se u stvari treba odnositi prema svojoj bližoj i daljoj društvenoj okolini, da li sa potpunom iskrenošću ili sa dobrom dozom laži.

neznam, ne kuzim te, pa ti ni nemam sta za rec na ovo.

uglavnom, ajmo EOD jer smo offtopic ovdje vec debelo, i vjerojatno idemo svima na kitu, vidis da bi ljudi pricali koje gacice nose Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 20.08.2004 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Spletom okolnosti i klijenata danas sam se setao gradom 3 sata i fotkao ljude koji nose NIKE, 3 sata u centaru grada rezultiralo sa 15 fotki i par propuštenih prebrzih..

stvarno malo ljudi..
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 20.08.2004 16:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo citam ovo i nikad cuo za pola tih marki/brendova koje spominjete...
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.08.2004 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nisam cula za 90% nabrojenih Shocked
vrijeme me pregazilo Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 20.08.2004 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam pubertet presao sa crvenim dubokim starkama i isparanim levis trapericama, jebga, mene valjda nije vrijeme pregazilo jos,....al me gazii sigurno i sve brze....
i najvise volim second-hand stvari, to mi je totalno hit vec godinama i nitko sretniji od mene kad u nekom starom ormaru otkrijem neki komad robe koji je bio IN sedamdesetih-osmadesetih.
i zato puknem na strukirane kosulje sa spic-kragnama, gestapo kozne mantile, kozne hlace, narandzaste adidas t-shirt majce, i tamno plave puma trenirke. i ormar mi je pun tih trash komadica obleke, u nekima izgledam ko Zeljko Bebek u ranim danijma bijelog dugmeta a u nekim kao pokojni Čavke(bubnjar elorg-a), ja sam aposlutno out kad je moda u pitanju, i tu nema pomoci. vec dugo vremena pucam na modu sedamdesetih aka zulufi, trapezice, otkopcane strukirane kosulje sa spic kragnama, i sta ti ja znam, naravno tako se ne oblacim,...osim ponekad a o tim sessionsima vam moze pricati rundll32 Embarassed ili je mozda bolje to drzati u tajnosti
to je ujedno i objasnjenje za avatar na koot-u. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group