Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
The Rock is Johnny Bravo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.08.2004 08:49    Post subject: The Rock is Johnny Bravo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle dobro kaj je sad. Kaj je meni da u 08:40 pisem ovaj text o The Rocku tj. punim imenom i prezimenom Dwayne Douglas Johnsonu, poznatim i pod nadimcima "Rocky Maivia", "The Brahma Bull" i "The Great One". Uuuuuglavnom. Radi se o slijedecem, frend mi skine s neta novi film sa The Rockom - neki "Walking Tall" (nisam jos gledao ali ok), to me nekako potjera na net pa da vidim sto jos radi ta KameNcina u poslijednje vrijeme i kako ispada, the Rock je zapravo stvarno zauzet sa filmovima. Nakon sto je godinama portretirao u WWF-u (jesu to keceri ili) pod imenom Rocky Maivia i tukao se za team "The Nation of Domination" - polagano se poceo isticati i odjednom je postao vodja tog teama pod imenom "The Rock". Nakon jos nekoliko teamova, uslijedio je njegov veliki korak u svijet filma. Prva uloga u "The Mummy Returns" ga je definitivno zabiljezila kao novog Schwarzeneggera. Uslijedila je uloga u "The Mummy Returns" zatim "The Scorpion King" i upravo tada kada smo mislili da ce KameNcina upasti u spiralu istih uloga desio se film "The Rundown" (kod nas iz meni nepoznatih razloga poznat kao "Welcome to the Jungle") sa Seann William Scottom i Rosariom Dawson. Film nije bog zna što ali ga je izvukao tako da se Stjena i dalje miče prema brdu. Slijedi film "Walking Tall" koji sam eto nabavio ali ne i pogledao - no zašto sam počeo ovaj topic uopce? Zato da vam kazem Stjenine nove projekte. Vjerovali ili ne, Kamen je svojih 10 malih prstica ulozio u posao i na redosljedu snimanja ima 6 filmova. Izdvajam samo neke koji su dosta "zanimljivi" (ne u stilu "ej ovo je cool" zanimljivo, vec "u 'bote pa kaj rade taj film" zanimljivo);
- "Spy Hunter": Film radjen po igri u kojoj imate automobil "Interceptor" (!! hehe' - yeah, there is only one Interceptor and you know it) i lovite nekakve spijune, krtice i vjeverice ili whatnot.
- "Far Cry": Film radjen isto po nedavnom HIT Shvapskom first person shooteru.
- "Johnny Bravo": Film koji je rad.. a kaj uopce pricam.. Da.. Rock ce glumit JOHNNY BRAVA. Ne znam kaj da kazem za ovo vise.. Smile
Eto.. zanimljivo je to sto se sve snima u poslijednje vrijeme a mogu reci da me bas zanima kako ce The Rock "briljirati" u ulozi fakin' Johnny Brava.... "Hei.. Hei.. Hi there little Momma".
Confused Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 25.08.2004 09:28    Post subject: Re: The Rock is Johnny Bravo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
"Johnny Bravo": Film koji je rad.. a kaj uopce pricam.. Da.. Rock ce glumit JOHNNY BRAVA. Ne znam kaj da kazem za ovo vise.. :)
Eto.. zanimljivo je to sto se sve snima u poslijednje vrijeme a mogu reci da me bas zanima kako ce The Rock "briljirati" u ulozi fakin' Johnny Brava.... "Hei.. Hei.. Hi there little Momma".
:? :)


rotfl, daj zamisli njega tamnoputog kad ga ofarbaju u plavo :))))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.08.2004 09:40    Post subject: Re: The Rock is Johnny Bravo Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
Philatz wrote:
"Johnny Bravo": Film koji je rad.. a kaj uopce pricam.. Da.. Rock ce glumit JOHNNY BRAVA. Ne znam kaj da kazem za ovo vise.. Smile
Eto.. zanimljivo je to sto se sve snima u poslijednje vrijeme a mogu reci da me bas zanima kako ce The Rock "briljirati" u ulozi fakin' Johnny Brava.... "Hei.. Hei.. Hi there little Momma".
Confused Smile

rotfl, daj zamisli njega tamnoputog kad ga ofarbaju u plavo Smile)))

pa da ono.. kak ce on to sredit? mislim.. ajd fizicki odgovara, premda bih ja napravio karikaturu od filma i drito bi lika prenio na ekran kakav on zapravo i je u crticu, one male nogice i svemirski brod od trupla napiknuto na te cackalice. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od same pomisli na te scene mi izvuce LOL na facu.. pa evo.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.08.2004 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IF YA SMEEEEEEEEEEELL.... WHAT THE ROCK IS COOKIN'!!!!

Rock može imat karijere i karijere, al' nikad neće nadmašiti svoju kečersku ulogu u WWF. Eto.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.08.2004 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
IF YA SMEEEEEEEEEEELL.... WHAT THE ROCK IS COOKIN'!!!!

Rock može imat karijere i karijere, al' nikad neće nadmašiti svoju kečersku ulogu u WWF. Eto.


Ma Diamon Dallas Page owna Rocka Wink))
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.08.2004 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Painkillerz wrote:
IF YA SMEEEEEEEEEEELL.... WHAT THE ROCK IS COOKIN'!!!!

Rock može imat karijere i karijere, al' nikad neće nadmašiti svoju kečersku ulogu u WWF. Eto.


Ma Diamon Dallas Page owna Rocka Wink))


Ma nisam baš tako fanatički pratio.... Ja se sjećam samo da je Stone Cold Steve Austin ownao, pa je otišao, pa je The Rock ownao, ali su stalno bile neke zavjere protiv njega, i onda je nokautirao neku trudnicu ljestvama jer mu je išla na kuac i bio je totalno kuuul. Cool

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.08.2004 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma rekao sam za DDP-a jer je jedini koji sam se mogao sjetiti... Ček kako se zvao onaj "tajanstevni" lik koji je bio u crnom s bijelom facom i stalno ulijetao? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.08.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'bali vas keceri. Very Happy
Meni je najbolja fora kad sam gledao jos na TNT-u prije onaj wrestling i sad dodje Hulk Hogan i strga onu majcu bez rukava i tek se onda ide rokat s njima.. A majcica tanka da tanja nemre bit. Shocked

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 25.08.2004 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha taj tnt je bio zakon :) a i hulk je legenda :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group