Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
joj joj.. ameri i rukomet

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 25.08.2004 12:17    Post subject: joj joj.. ameri i rukomet Add user to your forum ignore list Reply with quote

clanak na indexu
mogu reci samo - yeah right.
samo bi molio vase komentare

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.08.2004 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bush je njihov... Nuf said.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 25.08.2004 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.boston.com/sports/other_sports/olympics/handball/articles/2004/08/25/give_handball_a_sporting_chance/

haha, loooool Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 25.08.2004 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je index dosta toga zasrao u prijevodu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 25.08.2004 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Haha, glupi ameri Smile

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.08.2004 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Mislim da je index dosta toga zasrao u prijevodu.


I agree. they've totally missed the point. IMHO

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 27.08.2004 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne znam.... meni je tekst prilicno duhovit, a tip mi se ogadio kad kaze da su u sportu najbitnije fizicke predispozicije, da bi bio ok za televiziju, ali bi malo trebalo mijenjati pravila i imati vise stanki zbog reklama i da je sasvim glupo sto ameri ne igraju rukomet jer je to kao poklonjena medalja. halo? ni kvalificirali se nisu!

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 27.08.2004 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina da je u rukometu vrlo vazna fizicka snaga,ipak je to pravi muski sport Wink),ali ipak za igrati ga dobro,treba malo vise toga.Prije par godina sam imao priliku vidjeti jednu njihovu tekmu,u kojoj im je repka bila sastavljena od propalih igraca kosarke,amer. nogometa etc...to je bio smijeh,tip radi kosarkaski dvokorak i roka na gol Wink)...btw gadno su ispusili Twisted Evil

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 27.08.2004 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Istina da je u rukometu vrlo vazna fizicka snaga,ipak je to pravi muski sport Wink),ali ipak za igrati ga dobro,treba malo vise toga.Prije par godina sam imao priliku vidjeti jednu njihovu tekmu,u kojoj im je repka bila sastavljena od propalih igraca kosarke,amer. nogometa etc...to je bio smijeh,tip radi kosarkaski dvokorak i roka na gol Wink)...btw gadno su ispusili Twisted Evil


pa kad su luzeri Smile
ma ne, pa danasnja utakmica protiv madjara... 2 tipa od preko sto kila, likovi su igrali na cistu snagu i ne mogu bas reci da su nam parirali... ne mislim na cjelokupnu ekipu madjarske, nego iskljucivo na ta dva diva.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 27.08.2004 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Istina da se danasnji rukomet igra puno vise na tehniku nego na snagu(ako se tko sjeca rusa do prije par godina,prosjek ekipe je bio oko 2,04 ili tako nesto,sve stokilasi ali su sviju ubijali Wink,ali bez momacke igre(udaranja u bubrege i jaja,jaka obrana i sl.) nema pobjede u rukometu Wink)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group