Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
zgraf-međunarodna izložba graf. dizajna i viz. komunikacija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 06.10.2004 21:11    Post subject: zgraf-međunarodna izložba graf. dizajna i viz. komunikacija Add user to your forum ignore list Reply with quote

šta svi dizajneri spavaju??nitko ne komentira...Razmišljam da prijavim par radova. Ima netko iskustva sa sudjelovanjem u zgarf-u ili sličnom? mislim slanje dizajna ili multimedije na takve,veće natječaje?
Ugl. cijela ta priča mi zvuči skroz ok: veeelike dvorane pune kvalitetnog dizajna punih 10 dana mmmmm Dancing
...di mi je ona vreća za spavanje..? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 06.10.2004 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ja sam to vidio na tv-u i htio bi otic to vidit u jednoj 4-satnoj pauzi na faksu.... ali nemam pojma di se to odrzava kad ni nista....drugo ali izgleda i zvuči primamljivo...
dobro došao na forum.... Wink

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 06.10.2004 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
da ja sam to vidio na tv-u i htio bi otic to vidit u jednoj 4-satnoj pauzi na faksu.... ali nemam pojma di se to odrzava kad ni nista....drugo ali izgleda i zvuči primamljivo...
dobro došao na forum.... Wink


thnx..ma tu sam ja cijelo vrijeme...sam kaj ne postam baš...
Ove će se godine održat na velesajmu...odi na www.zgraf.hr za info
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.10.2004 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam za vas ali ja nisam našao gdje što kada Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 06.10.2004 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je istina sajt im je poprilično loš...jedino je guba ona ideja sa gridom u headeru...

"MJESTO I VRIJEME IZLOŽBE
Radovi u konkurenciji bit će izloženi u Paviljonu 19 na Zagrebačkom velesajmu,
Zagreb, Hrvatska, od 9.11. do 4.12.2004. godine."

ma stavili su to pod rubriku "uvjeti".....go figure Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.10.2004 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i kolko će koštati upad?
how much is the fish?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 06.10.2004 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neam pojma..nebi trebalo bit skupo..sam znam da se za svaku prijavu rada (a najviše tri) moraš izdvojiti 230/250kunića
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 08.10.2004 15:48    Post subject: Re: zgraf-međunarodna izložba graf. dizajna i viz. komunikac Add user to your forum ignore list Reply with quote

loomen wrote:
šta svi dizajneri spavaju??nitko ne komentira...Razmišljam da prijavim par radova. Ima netko iskustva sa sudjelovanjem u zgarf-u ili sličnom? mislim slanje dizajna ili multimedije na takve,veće natječaje?
Ugl. cijela ta priča mi zvuči skroz ok: veeelike dvorane pune kvalitetnog dizajna punih 10 dana mmmmm \:D/
...di mi je ona vreća za spavanje..? :wink:



radove je trebalo poslati do 1.10. .... bilo je 2x na njuzima.
well, mozes poslati iduce godine :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
loomen



Joined: 19 Sep 2004
Posts: 61

PostPosted: 11.10.2004 19:39    Post subject: Re: zgraf-međunarodna izložba graf. dizajna i viz. komunikac Add user to your forum ignore list Reply with quote

great..... Rolling Eyes
a niš...druge godine......
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group