Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
free razgovori?!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 16.11.2004 22:28    Post subject: free razgovori?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

zna li tko nešto više o ovom?
http://www.iskon.hr/tehnoklik/page/2004/11/09/0216006.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.11.2004 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Good topic, i mene bi isto to zanimalo... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 16.11.2004 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je free, onda je i good. Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 16.11.2004 22:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah...nisu ništa rekli.....sićan se da je prije to bilo omogućeno..pričanje preko neta for freee al se kasnije ukinilo..il se varan..hmmm Confused

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 16.11.2004 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene najviše smeta zašto kabelska (sad kad već postoji kod nas) ništa ne radi i uopće ne konkurira ht-t u, VoIP je moguć i preko kabelske (ofkors Smile) tak da bi mogao zauvijek odbacit t-ht(naravno kod nas tog još nema)...
istina da je pristupačnost i broj korisnika daleko manji, ali trebali bi malo spustit neke cijene (vezane za internet) i uves nove usluge (VoIP, Pay-per-view i sl.) ... "djela, ne obećanja" Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 16.11.2004 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to sad svi tolko razvikuju, a ono s 2 mikrofona si oduvijek mogo pričat prek neta.. i opet će se pojavit hrpa servisa koji će PC 2 PC (ili VoIP telefon to VoIP telefon) besplatno (jer ih niš ne košta promet od vaših operatera) al ak oš zvat PC(VoIP tel.) - phone onda će se plačat ko one usluge kaj nazoveš broj u hr, otipkaš pin pa s njihovim kreditom zoveš ameriku jeftinije ovo ono. Niš spektakularno, definitivno nije besplatno (osim ak ne zoveš s faxa - ha ha) jeftinije da, al opet nećeš moć pričat s prabakom u australiji koja ne kuži tehnologiju kompliciraniju od podizanja slušalice i izgovaranja A? HALO? NE ČUJEM!
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.11.2004 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.skype.com

ja ga koristim, recimo za svaki duži razgovor...ono nazovem frenda i kažemi "odi na Skype".....i trkeljamo do mile volje....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 16.11.2004 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
www.skype.com

ja ga koristim, recimo za svaki duži razgovor...ono nazovem frenda i kažemi "odi na Skype".....i trkeljamo do mile volje....


I ja isto, ludilo stvar, zovem u ST iz SLo i pricam koliko hocu, a prije su mi racuni bili do neba. SKYPE je prva liga!

Sta je najbolje veza je odlicna.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.11.2004 01:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
SKYPE je prva liga!

Sta je najbolje veza je odlicna.


yap, super su čuje, meni najveća fora kad frendu kažem da zatvori prozori jer ga slabije čujem od prometa ispred njegove kuće....hehehe....totalno ludo.
preporučam svakom.

imaju i onu foru da zakupiš određeneu količinu razgovora, spojiš se na Skype, onda oni u zemlji u koju zoveš nazovi lokalno...u slučaju da osoba s kojom ideš pričat nema Skype.

plus kaj mi je super zs posao je kaj ima konferencijske pozive....ma savršenstvo....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Poseidon_MC



Joined: 10 Nov 2004
Posts: 187
Location: Croatia,Zagreb

PostPosted: 17.11.2004 03:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
www.skype.com

ja ga koristim, recimo za svaki duži razgovor...ono nazovem frenda i kažemi "odi na Skype".....i trkeljamo do mile volje....

-Da fakat kod mene isto - e ako tko hoće prijevod na HRVATSKI JEZIK ja ga imam a nemas na skype.com !! Smile nek mi pošalje na mail tko hoće mcposeidon@gmail.com

_________________
http://www.mcposeidon.com/forum Please check in -tnx!
Btw. no one f***'s with Pos3idon_MC is that clear?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 17.11.2004 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo sam spor jutros s povezivanjem, a i nije mi dan za logiku..
skineš program, instaliraš ga, utipkaš broj koji da zoveš i on zove na neki mobitel ili telefon?ta osoba ne treba imat računalo? besplatno? mora li se zvat preko telefonske linije ili može preko stalne veze (kabelske recimo)? ima li pretplate?

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 17.11.2004 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hebeno savršenstvo...ša niste prije reki za ovo..papci Laughing Laughing ....upravo ga skidan....prepredobro Wink

btw..šaje ono :

SkypeOut Global Rate:
1.7 Euro Cent per minute.
znači to mi je cijena poziva ili ???

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 17.11.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha..kolko san svatia pričanje preko neta je for free a ako želin pričat i s onima offlajn moran platit onih 10eura..jel tako Smile.....je san pametan Wink

btw..skype mi znatno usporava kompjuter..to samo meni ili..
e i MC aj pošalji mi prijevod na moj trash mejl: droga@net.hr tenkss Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 17.11.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
aha..kolko san svatia pričanje preko neta je for free a ako želin pričat i s onima offlajn moran platit onih 10eura..jel tako Smile.....je san pametan Wink

btw..skype mi znatno usporava kompjuter..to samo meni ili..
e i MC aj pošalji mi prijevod na moj trash mejl: droga@net.hr tenkss Wink



je pametan si Wink

meni skype nista ne utjece na komp, sve normalno funkcionira, imam ga instaliranog i na desktop i na laptop, nikakve razlike nema.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Poseidon_MC



Joined: 10 Nov 2004
Posts: 187
Location: Croatia,Zagreb

PostPosted: 17.11.2004 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok neda mi se slat file uvijek svakom pa evo na download s sitea
http://www.mcposeidon.com/croatian.zip (<72KB)
Kad ga skinete stavite ga u C:\Program Files\Skype\Phone
i onda odete Otvorite Skype i odete u Alati (tools)>Odberi jezik (choose language)>mora biti croatian skroz dolje na listi.
-----------------
Ajd drago mi što mogu pomoći Very Happy HELLO MR. SCIENTIST!!!111

_________________
http://www.mcposeidon.com/forum Please check in -tnx!
Btw. no one f***'s with Pos3idon_MC is that clear?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 17.11.2004 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
malo sam spor jutros s povezivanjem, a i nije mi dan za logiku..
skineš program, instaliraš ga, utipkaš broj koji da zoveš i on zove na neki mobitel ili telefon?ta osoba ne treba imat računalo? besplatno? mora li se zvat preko telefonske linije ili može preko stalne veze (kabelske recimo)? ima li pretplate?

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Ovako, ne moras utipkavat nikakav broj, princip je isti kao npr. ICQ, oba korisnika moraju bit online i imati instaliran skype. Jednostavno kliknes na ime drugog korisnika i komunicirate.

Drugi nacin je da platis neku cifru i onda mozes zvati na klasicne telefone.

Komunicirati mozes i preko dial-up ili kabelskog ili adsl itd.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 17.11.2004 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AFAIK, dcm ne može ponuditi voip jer mora imati koncesiju za pružanje telekomunikacijskih usluga razgovra, mislim da je nešto iskon mislio ponuditi pa su se pojavile neke pravne zavrzlame...

skype je dobar za pc2pc, za drugo ga nisam niti koristio, problem je što ova nova verzija je stvarno žedna resursa... BTW, i MSN messanger ima audio mogućnosti, njega sam koristio prije skype-a..

za jefitnije telefoniranje pogledajte http://www.voicecom.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 17.11.2004 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, onima kojima nije najjasnije....
Skype kad radi ko telefon radi poprilici ovako...

ti zakupiš određenu količinu razgovora (platiš), spojiš se na Skype i otipkaš broj u ajmo reć Njemačkoj, negdi pored Minkena.....pošto je Skype P2P online i ima nekog u Njemačkoj, on zove UNUTAR Njemačke po lokalnoj tarifi.....

druga verzija je naravno da imate frenda kojem nije problem dati nekih 10-20 euro za slušalice i mikrofon i pričate do mile volje po nikakvoj cijeni....

dakle :: JOŠ JEDNOM :: Skype omogućava da se nazove BILO KOJI telefonski broj na svijetu i on će to naplatit prema najnižoj mogućoj tarifi, dakle zove iz područja gdje imaju server i na taj način takvi "loaklni" pozivi koštaju ko kad Hans zove Gertrudu unutar Minkena.....
s druge starne ako Hans ostane u Minkenu, a Gertruda ode u Australiju i obadvoje imaju Skype i slušalice+mikrofon ili USB telefon ili neku slični điđu-miđu...onda ih razgovor košta skoro pa ništa.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group