Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iPod mini graviranje &iTip mini

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 13.01.2005 10:51    Post subject: iPod mini graviranje &iTip mini Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što bi ugravirali na stražnju stranu svog iPod-a da su vam 2 reda na raspolaganju?

Ukoliko netko ima iTrip mini zanima me kakva je situacija sa slušanjem muzike u autu....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi stavio; "8:2, Here men from the planet Earth first pushed the button and played the tune, He came in peace for all mankind". Kao fora na onaj sign od Nasa-e na mjesecu. Recimo da nas planet ode u KC i moj iPod ostane negdje u prasini ispod dinosaura, za X godina bi netko pronasao iPod i naucio nesto o nama. whaaa?

damn! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.01.2005 11:07    Post subject: Re: iPod mini graviranje &iTip mini Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Što bi ugravirali na stražnju stranu svog iPod-a da su vam 2 reda na raspolaganju?

ništa. možda ga jednog dana poželiš prodat...

gog wrote:
Ukoliko netko ima iTrip mini zanima me kakva je situacija sa slušanjem muzike u autu....

mislim da je iTrip bacanje para - bolja je varijanta (ukoliko je moguće) izvuć neki audio in kabel iz auto cd playera, pa ga upiknut drito u ipod. ja imam stari, jeftini kenwoodov cd-player, i bez problema sam izvukao kabel kroz pepeljaru (radi se o ulazu za cd changer). btw, prednost je što nisam pušač pa mi pepeljara ne treba Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fil, limit ti je (27 characters maximum). po redu :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
fil, limit ti je (27 characters maximum). po redu Smile

who said? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 13.01.2005 11:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Ja bi stavio; "8:2, Here men from the planet Earth first pushed the button and played the tune, He came in peace for all mankind". Kao fora na onaj sign od Nasa-e na mjesecu. Recimo da nas planet ode u KC i moj iPod ostane negdje u prasini ispod dinosaura, za X godina bi netko pronasao iPod i naucio nesto o nama. whaaa


tesko, s obzirom da se iPod ne gasi, vec samo odlazi u stand-by. ode baterija za tjedan dana cak i ako ga ne pogledas Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Philatz wrote:
Ja bi stavio; "8:2, Here men from the planet Earth first pushed the button and played the tune, He came in peace for all mankind". Kao fora na onaj sign od Nasa-e na mjesecu. Recimo da nas planet ode u KC i moj iPod ostane negdje u prasini ispod dinosaura, za X godina bi netko pronasao iPod i naucio nesto o nama. whaaa

tesko, s obzirom da se iPod ne gasi, vec samo odlazi u stand-by. ode baterija za tjedan dana cak i ako ga ne pogledas Smile

Kaj, a kad ode baterija onda pocne curit van i iPod se pocne rastapat ko od Alienove kiseline? Smile Ono, to sto je ugravirano ostaje zauvijek, nisam rekao da ce neki future human za X godina piknut slusalicu u uho, iPod u dupe i pustit si Survivor - Eye of the tiger! Very Happy

I correction, iPod se gasi (drzis PLAY button par sekundi i on se ugasi, ne ode u stand-by).
Imas nekoliko tipsa na appleovom siteu kako prezervirati iPod bateriju a i sam iPod, makes it last longer.

Btw. offtopic: Nove Apple stvarcice su mi cool, al ovo mi nekako full zanimljivije;
http://www.apple.com/iwork/pages/

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 13.01.2005 11:40    Post subject: Reply with quote

Philatz wrote:
Ja bi stavio; "8:2, Here men from the planet Earth first pushed the button and played the tune, He came in peace for all mankind". Kao fora na onaj sign od Nasa-e na mjesecu. Recimo da nas planet ode u KC i moj iPod ostane negdje u prasini ispod dinosaura, za X godina bi netko pronasao iPod i naucio nesto o nama. whaaa?

damn! Laughing



LOOOOOL....
kaje najgore sad bi si to fakat iso ugravirat Smile
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:

LOOOOOL....
kaje najgore sad bi si to fakat iso ugravirat Smile

daaaa meni je totalno cool.. htio sam nesto na tu foru stvarno i ugravirat al nikad nisam 100% razmisljao o tome dok nije zapoceo ovaj topic. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 13.01.2005 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ime svoje cure !!!!

Ma napisao bi: "Kao pionir zaklinjem se...."
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 13.01.2005 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dunga, sigurno nemaš najjeftiniji kenwood-ov cd player, jer moj spada u tu kategoriju i nema ulaz za cd changer Evil or Very Mad

Ne planiram ga prodavati, ali onaj tko ga hoće kupiti ga to sigurno neće smetati jer bi inače išao kupiti novi... (pretpostavimo da će ga zadesiti i koja ogrebotina prije prodaje Very Happy )

Razmišaljo sam o nešto tipa "gog's mighty music player" ili slično...

BTW; dosta zachatavanje ovog threada, dajte neke ideje Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 13.01.2005 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1:
Sexa, droge , Rock'n'Rolla
Zene, igla, iPod owna
2:
System error, your player isn't playing music
Press play to continue!

mah ovo je bilo na brzaka , al tak i tak nikad nechu imat iPod tak da Laughing Whistle

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 13.01.2005 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[ch3wie] wrote:
mah ovo je bilo na brzaka , al tak i tak nikad nechu imat iPod tak da Laughing Whistle


Kay ne, imash ovaj shuffle sad - opce nije skup -> 1 downside -> nema displej Very Happy

BTW: Zash tog nema na Amazonu? Papci! Brijem da bi bash uzeo ovaj od gigu, drito mi dosta gigu

EDIT Ne vjerujem eo sad stavili (juce nije bilo), josh par baksa i narucujem ga Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 13.01.2005 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:


Imas nekoliko tipsa na appleovom siteu


ja bi si ugravirao par tih tipsa.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
EDIT Ne vjerujem eo sad stavili (juce nije bilo), josh par baksa i narucujem ga :D


ako uspjes naruciti molim te objasni kako, buduci da tehniku dostavljaju samo u drzave poput svicarske, itd...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 14.01.2005 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kazem ja treba otvorit firmu koja bi imala ugovor za dostavu na Balkan da vidish para a posao ko city express Smile pljuga Smile

Ugravirao bih :
Talk to this, cause the head, well it's listening to ipod!

i cim mi pridje neka baba u tramvaju kiko bi joj taj natpis na nos mater im ja !
Doduse dowside je taj kaj babe neznaju engleski ali bi bilo fora meni svejedno Smile

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 15.01.2005 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najbolja gravura koju sam video:


"I'm trapped in iPod factory.... please send some help!"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2005 01:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
stripe wrote:
EDIT Ne vjerujem eo sad stavili (juce nije bilo), josh par baksa i narucujem ga :D


ako uspjes naruciti molim te objasni kako, buduci da tehniku dostavljaju samo u drzave poput svicarske, itd...

btw, ovo sam pomjesao sa dvdima i inim stvarima, ipod i slicno uopce ne dostavljaju u eu, da bi se kupovalo po europskim cijenama (gledao sam u svicarskoj / sloveniji je isto ko i kod nas cca)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 15.01.2005 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borko wrote:
najbolja gravura koju sam video:


"I'm trapped in iPod factory.... please send some help!"


hehe mrak :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 16.01.2005 00:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Btw. offtopic: Nove Apple stvarcice su mi cool, al ovo mi nekako full zanimljivije;
http://www.apple.com/iwork/pages/


OTx2:
sad si mozes kupiti Mac mini i povezes ga na postojeci peecee-jev monitor. eto ti Mac-a za 'mase'
http://www.apple.com/macmini/

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 16.01.2005 11:42    Post subject: Re: iPod mini graviranje &iTip mini Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Što bi ugravirali na stražnju stranu svog iPod-a da su vam 2 reda na raspolaganju?

Ukoliko netko ima iTrip mini zanima me kakva je situacija sa slušanjem muzike u autu....


Ja imam Belkin Tunecast II i qrcu ne valja! Slicno je i sa iTrip-om. Svi ti FM boradcasteri su vrlo slaba alternativa kabelu. Cuje se static noise, ubacuji se radio stanice itn.
Sama Frequentna Mmodulacija ima slabiju kvalitetu od CD audia.... i to.
Kabel je jedino prihvatljivo resenje, po meni...

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group