Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
scanner

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 31.10.2003 16:00    Post subject: scanner Add user to your forum ignore list Reply with quote

helo,
ja molim jednu uslugicu. Smile
naime, htjela bi kupit skener sa dodatkom za skeniranje slajdova, ali nemam pojma koji bi mi bio najbolji. ne treba meni to za neke nemam pojma kakve potrebe, samo u privatne svrhe, za skeniranje svojih slajdova. ali bi svejedno htjela nekakvu kvalitetu, da bas ne bude to neka kanta.
a4 naravno format.

pa ako netko ima nekakav savjet, jako je dobrodosao...

hvala puno...
Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 31.10.2003 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.hsm.hr
Preporucam Mikrotek skenere
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 01.11.2003 02:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zake Mikrotek?
ja bi jumaksa uzo oma da iam love.

V. Jumax ak imas lovu za potrosit :)

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.11.2003 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa imas Umaxa za 550kn. fakat nije puno :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 01.11.2003 16:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
pa imas Umaxa za 550kn. fakat nije puno :)

read the fine print, treba joj nekaj kaj ce moc skenirat transparentne predloske, ovaj za 500 čuna je kara + nema opciju za sken transparencija, daj meni radije 500 čuna pa te oma vodim van (tebe V. ne tebe djuka :))
ja bi kupijo onaj PowerLook III al neak sumnjam da ces pljusnut 10k+ kuna za skener koji ce bit doma i tu i tamo ces svoje slajdove skenirat. Imao sam priliku sa PL II radit i taj je bio zmaj.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 03.11.2003 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ja bi umax...ovisi mi naravno o lovi, ako skupim super ako ne Sad
dosta ljudi mi je reklo za njih da su super. ja sam imala neku jeftinjavu koja je rikla nakon godinu dana...pa sad nemam nis.

znas li mozda model, hans? da ne ispadnem kreten, htjela bi stvarno konkretno znat koji trazim da me nitko ne zaje...

ne bi bas najjeftiniju kantu, radje na rate pa nesto imam nego sranje koje ce sutra riknut...

Smile)

puno vam hvala ljudi
Back to top
View user's profile Send private message
DeadKid



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 62
Location: The Source

PostPosted: 03.11.2003 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemojte bože mili Umaxa...
Ja sam ih dosad imo pet...
Nijedan nije proživio 20 skenova...svi su imali serijski falš u scanning svijetlu.

_________________
Death is a moment of the truth and its a moment of death...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 03.11.2003 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

model?

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 03.11.2003 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

UMAX Astra 6700 zvani brzi

Last edited by SalEX on 03.11.2003 16:02; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
DeadKid



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 62
Location: The Source

PostPosted: 03.11.2003 15:02    Post subject: hans Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.umax.com/scanners/index.jsp?cate=Scanners%3A+Consumer+models&skunum=SPKG-13534 - ovaj...proklet bio...
Dobro sada sam se spametio pa sam uzeo http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/ho/WF06b/15179-64195-215155-15202-f13-298547-298549-304755.html

_________________
Death is a moment of the truth and its a moment of death...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 03.11.2003 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mda Astra, imo sam i ja jednog takvog doma i to je drekec :)
al ja tu nigdje ne pričam o Astri nego cijelo vrijeme navijam za PowerLook seriju, e to je stroj. Nije bas za kucne potrebe, košta ko u priči al ono, očeš jako dobro? pljusni paričke. Plus dobiješ s njim MagicScan (mislim da se tak zove) soft koji te svojom automatikom zadovolji u 80% skenova tak da nemoras nis obradjivat.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 04.11.2003 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no afens - al kvaliteta skenera se mjeri po nekim unaprijed zadanim kriterijima

brzina ili sto burzaši rekli velocity .. - jakooo bitan kriterij

kvaliteta DotsPerInch - nid aj sej mor

bullshit moduli -- -e tu ulaze điđe, ja na primjer imam skener sa "sortirom", i uvlacenjem papira i koj skenira 20-tak stranica u minuti, i svakave vise zabavne nego korisne feature [listanje stranica] - mogućnost skeniranja negativa bi stavio u ovu kategoriju - osim za nekoga tko kupuje skener bas za to .- tko bi bas kupio skener za slajdove ima i toga..

maj hambl opinion hp ima najbolje skenere u rangu do 1000 kn , umax srednju klasu , dok je fujitsu bog velikih skenera, no opet to je samo moje misljenje .. ali fujitsu je bog!!

jedna jako bitna stvar za znat kod novih skenera nize i srednje klase u pravilu se NE servisiraju. nekima nebitno nekima bitno .. al eto
Back to top
View user's profile Send private message
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 27.11.2003 18:30    Post subject: e Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam hp scanjet 3500c-kakav je za skeniranje negativa...bez ikakvih dodataka...thanx Question
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 01.04.2004 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no.. kakvi su HP scanneri?
vidio sam tu kod nas neki od oko 650 kuna.. istina nisam zapamtio model, no zanima me kakva je njihova overall kvaliteta sto se tice scannera..
no cini mi se da cu ipak uzeti jumaxa (jelda hans:P)

edit:
no sad sam malo bolje procitao tRC-ov post i vidio da su HP scanneri do 1000 kn ok, tako da mogao bi ipak sjest taj HPich
tnx tRC, jos cu se ja raspitat malo okolo, ali svejedno tnx..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 02.04.2004 07:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam hp scanjet 3970 i onak, zadovoljava... nije neka hi-kvaliteta ali mislim da bi ti bio ok za po doma i za ono sto tebi treba (slajdovi), ja ga uzeo bas zbog slajdova...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.04.2004 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam, ja od koga sam god cuo svi su uvijek rekli da je UMAX the greatest za skenere(!). Smile A za Powerlook da ne pricam, skeneri zakon.
No opet, HSM ima veliki izbor skenera tako da MICROTEK ili UMAX, call HSM. (this was a paid advertisement)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 17.06.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

canon 3200f

ludjacki brz
iznimno tih
lijepog dizajna
skenira na 2400 cak ja mislim opticki transparencije .. (jedan po jedan 35mm)
inace valjda 1200 pozitive

za kucnu upotrebu + malo photoshopiranja .. vrlo dobar .. cijena .. cca 650kn ja mislim .. kupio u KSU company

ja zadovoljan

.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group