Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MTV Adria
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.04.2005 13:52    Post subject: MTV Adria Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mtvadria.com/

U tijeku su prijave za voditelje i sl.. uglavnom, iskreno se nadam da se ljiga sa NoveTV i nece preselit na MTV Adria i prekenjavat nesto o cemu pojma nemaju.

Valjda ce MTV imat nekakvu kontrolu kvalitete pri prebiravanju novih clanova tj. voditelja i whatnot.. Very Happy

MTV Adria zapocinje s emitiranjem najesen na .. Adriji.. Smile

EDIT: vec u startu mi se ne svidja ovaj tagline na sajtu; "MTV to si ti!".. jer mi vuce nekako na Hrvatskog Idiolota i Superstars i whatnot..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 06.04.2005 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako ce bit upola dobar ko gb, bit ce super (nekako mi se cini da nece biti bogznašta, butwhoknows...)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.04.2005 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
ako ce bit upola dobar ko gb, bit ce super (nekako mi se cini da nece biti bogznašta, butwhoknows...)

pa ziher sam da ce pocet sa imitacijama MTVevih showowa tipa Jackass (gdje ce se vrbovat oni likovi iz Vinkovaca il od kuda.. oni sto su se prozvali "CroJackass".. CRO ARMY!! kriste kako mrzim stvari sa CRO u nazivu Smile)), Pimp My Ride (pa ce svi Vujci zbrda dofurat svoje Yugice da im Stole (popularni Stoka) pocne pimpat auto reference= [ http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=13&idt=40311&p=2 ], itd itd itd.. ono sto mozemo ocekivat je GRO spotova, reklama i top listi i sl. to mi ok.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 06.04.2005 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
unique wrote:
ako ce bit upola dobar ko gb, bit ce super (nekako mi se cini da nece biti bogznašta, butwhoknows...)

pa ziher sam da ce pocet sa imitacijama MTVevih showowa tipa Jackass (gdje ce se vrbovat oni likovi iz Vinkovaca il od kuda.. oni sto su se prozvali "CroJackass".


to mi je snimo frend sa faksa... iz valpova su i ono ok je... zovu se Naš Đekes(bar tak piše na cd-u koji mi je dao)

nego koliko sam skuzio na MTV Adria će se brijem vrtit samo ex yu urbani spotovi (a tu kao spada i Seve?), ne znam mozda to nije tak, jerbo je vrlo vjeroatno da sam ja neš zaboravio... Embarassed

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 06.04.2005 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ex yu urbani spotovi (a tu kao spada i Seve?)
Laughing

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 06.04.2005 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

pa ziher sam da ce pocet sa imitacijama MTVevih showowa
tog se i bojim Smile

Philatz wrote:
ono sto mozemo ocekivat je GRO spotova, reklama i top listi i sl. to mi ok
trenutno me ne drzi 'domaca' glazba ali ko zna jednog dana Smile i dajboze da ne dođu u naše kraeve one reklame za mob.melodije i ostala mob.sranja (pogotovo na vivi svakih 5min vidiš onog g. pilića Evil or Very Mad)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 06.04.2005 18:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel se zna tko je radio (i) site za MTV Adria?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 06.04.2005 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolje da nekažu Very Happy

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 07.04.2005 01:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a gdje drugdje bi bilo sjediste mtv adrie nego u ljubljani Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.04.2005 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
Jel se zna tko je radio (i) site za MTV Adria?

to sam gledao i ja ali nisam nigdje nasao neki credit.
pivi wrote:
to mi je snimo frend sa faksa... iz valpova su i ono ok je... zovu se Naš Đekes(bar tak piše na cd-u koji mi je dao)

ma gledao sam to i .. a kajaznam meni se ne svidja jer mi nisu bas previse originalni, najvise me zasmetao taj njihov naziv. znam da je iz fore i sve ali.. "Cro Jackass" ili "Nas Đekes".. whatevah dudes...

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 07.04.2005 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

pivi wrote:



hehe

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 23.08.2005 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fulspectrum wrote:
Jel se zna tko je radio (i) site za MTV Adria?


Sad sam tek naletio na ovaj sajt. Nije mi jasno kako netko moze kretat u ostvarenje takvog projekta i ne angazirat nekog da napravi sajt kako spada...Web publika nije bitna?! Cak i da je ovo sajt za apartmane rekao bi da je los do bola.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 23.08.2005 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam takav gut filing da ce ovo sakat samo tako. Smile Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 23.08.2005 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim, ko uopce ima vremena za gledat MTV. Ono, totalno nebitan projekt.
A opet, činjenica je da ako su već ulazili u taj projekt mogli su si priuštiti i kvalitetniju stranicu. A opet, druga činjenica je da možda misle da na Balkanu još nema onog na i... Mislim da se kaže internet, ali nisam siguran... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 23.08.2005 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Brijem da si emtivi ne bi dopustio kretanje u proekt ako nije siguran u to da će i uspjet...
Što se tiče mjuze, standard euro MTV miješan sa malo Nine Badrić, Ede Maajke, malo Severine i tako. Samo se pitam hoće li biti neki Hrvatski Top 20 pa se zalete slavonske lole i naprave boom a ono na Mtv-yu Number 1, kick ass.

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 25.08.2005 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim (dakle drek znam) da sam negde čul da se bude mjuza na tome bazirala na ˝urbanoj˝ (nemoite se lovit za rječ, preslaba je mogla B puknut) muziki tipa edo, tbf, yammat, natali, etc itd vele da čak i do đibonija, vjerojatno nina badrič... to je kao hrvacki dijo.
u svakom slučaju nadam se da nebude mladena grdoviča, bodaleca kvesiča, mucala & onoga kai ima govornu manu a s arsenom roka u duetu. jeate.
ili helena blagne.

a eto, živi B_li pa videli.

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 26.08.2005 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stanite malo. Shocked

sta ce se na novom mtv_u pustat ove nase (necu se izrazavat) stvari..?

ja sam mislio da ce normalno ko na drugim mtv>evima bit puno stranih nes sitno nasih<<ako.

nase stvari suck big time

a nebi imo nista protiv cro jackassa da pustaju
jel ima tko da posjeduje taj cd_? ja mu sprzim viva la bam ili sto god trazio. nisam gledo a yanima me Rolling Eyes Very Happy Shocked Smile Very Happy Arrow Arrow Arrow Idea Arrow Very Happy

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 26.08.2005 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e a svi pricaju kak ce se to moc vidit na kabelskoj
al mene zanima ak ja imam digitalni satelit..ce i tam bit? Question

_________________
:: http://www.dottom.info/ ::
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 26.08.2005 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LUKAvac wrote:

nase stvari suck big time


žalosno je što ovako mislimo na sve što je naše...

Last edited by jurka on 26.08.2005 21:56; edited 1 time in total

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 26.08.2005 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:
e a svi pricaju kak ce se to moc vidit na kabelskoj
al mene zanima ak ja imam digitalni satelit..ce i tam bit? Question


ja imam analogni i opce ne mislim da cu moc gledat.

kad su tako veliki sta nisu stavili ko redovan program. Rolling Eyes Cool

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 26.08.2005 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fala Bogu da mi jesatelit davno riknuo pa neco to moc gledat....jesss. Very Happy Very Happy Very Happy Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 26.08.2005 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...sve će biti super samo da ne počnu puštati naše stvari!Kao što je Philatz rekao Cro-Shit....

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 30.08.2005 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
...sve će biti super samo da ne počnu puštati naše stvari!Kao što je Philatz rekao Cro-Shit....

pozdrav


TOČNO. bolje da puštaju one njemačke kvazi repere & tehno rejv onaj njemački isto. to je mislim bolje od naše muzike.
a kai znači ˝NAŠA˝ muzika??
ne_B baš rekel da je apsolutno sve kai je naše sranje. osobno mislim da ima dosta toga kar u redu kai B se čak moglo puštat & na MTVju. pa mislim; neko od Vas ima MTV.de doma??
ak neko oče to imati zato jer nije naše, OK. jebiga, ima nas svakakvih.

inače, ne vjerujem da budu samo naše puštali. mislim da bude & njihovih.
ali valjda nebu onih ruf mi an govna ili ringeltone reklama ko na njemačkom. jeate 23/6 samo to puštaju. ostatak su dismisedi, punkd, nekve novopečene emisije, a od đuskice 0. al s obzirom kai puštaju, nije ni bad.

valjda bu NAŠ bolji.

uadewaa!!

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.08.2005 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Osobno, kako je pocelo sada (sa reklamama i sl..) imam osjecaj da ce biit vise okrenuto ka "klincadiji" (jer ekipa vidi da to prolazi u Hrvatskoj do sada pa ce zajahat val i ic po staroj spranci tipa nov@ ( Laughing ) TV. Anyhow.. ne mora nuzno biti tako, zapravo niti mi se uopce ne da razmisljati o tome i stavljati na tapetu neke osobne zakljucke o cijelom MTV Adria projektu jer je; A) sasvim nebitno, B) ako ce bit oke, gledat ce se.., C) ako nece bit oke.. gledat ce se ipak jer nesto slicno nema na nasoj bijedi od Televizijske lepeze, D) mi sve jadno kad malogradjanska ekipa pocne brijat na "Jackass", "I bet you will", "Pimp My Ride" i slicne shouove.
Bila bi smijalica da uzmu nekoj "Vujču" z Zagorja i u njegovoj garaži napraveju zagorskega Pimp my rajdea. Smile Host se mora zvat; "Joža" i mora brijat na X-a.
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.08.2005 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buduci da mtv njemačka nema lokalnu verziju pimp my ridea - vec imaju pimp my fahreid (ili kak se vec pise) di pimpaju bicike (katastrofa), onda necemo ni mi imati fala bogu. 20% domace produkcije, to su tri emisije o muzici i music vijesti...
cemo da vidimo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group