Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
izbori
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

Jeste li (ukoliko imate pravo glasa:) pristupili danasnjim izborima?
Da
60%
 60%  [ 21 ]
Ne
25%
 25%  [ 9 ]
nemam pravo glasa :)
14%
 14%  [ 5 ]
Total Votes : 35

Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.11.2003 20:50    Post subject: izbori Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me kako se prema izborima odnosi velestovana mi3 komuna :)

Dakle, jeste li (ukoliko imate pravo glasa:) pristupili danasnjim izborima?

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 23.11.2003 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako je tako, odgovor je da :)))
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 23.11.2003 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

umm.. glaso jesam, neam 18 Smile Very Happy Very Happy sejbo sam vas GONG, patite ku*rve !! Razz
no matter, like my (my gradmas) vote gonna decide this whole mess.

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 23.11.2003 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
umm.. glaso jesam, neam 18 Smile Very Happy Very Happy sejbo sam vas GONG, patite ku*rve !! Razz
no matter, like my (my gradmas) vote gonna decide this whole mess.

a zas si to napravio? toliko o tvojoj ozbiljnosti. nedamise sad pametovat..
Back to top
View user's profile Send private message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 23.11.2003 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
_butch wrote:
umm.. glaso jesam, neam 18 Smile Very Happy Very Happy sejbo sam vas GONG, patite ku*rve !! Razz
no matter, like my (my gradmas) vote gonna decide this whole mess.

a zas si to napravio? toliko o tvojoj ozbiljnosti. nedamise sad pametovat..

tak.. u biti sam zaokruzio za svoju babu.. po mojem misljenju. tocka. glasovao sam..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.11.2003 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@butch: ja sam u gongu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 24.11.2003 02:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeste li zadovoljni sa rezultatom izbora?
? Evil or Very Mad ili ? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 24.11.2003 02:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još 4 godine mraka. barem.

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 24.11.2003 02:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad nam preostaje samo ovo: Pray ili ovo: Bang!

(trazim povoljnu kartu za Zealand)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 24.11.2003 03:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja jedva cekam da mi se razviju mačje oči Shocked - sudeći po evoluciji, trebam još samo kojih 100.000 godina... gademn, to će bit kul, moć ću ić pišat bez da palim svjetlo!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 24.11.2003 03:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

požuri se s tom kartom jer 'ko zna hoceš li je više moć kupit Eh? (mozda nam zatvore granice) Sad
možda je najbolje Bang! jer cemo morati Brick wall zbog Silenced
sve je to jedan VELIKI Question
idem ja sad LeaveMeBe pa da vidim sto ce biti.
možda se sve završi Very Happy

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 24.11.2003 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Totalni surprise, ko da me netko pogodio s kinder surprise jajetom u glavu. Uglavnom, nije da totalno brijem na politiku ali znam neke glavne stvari i znam za sto se zalazem, u to ne ulazim sada jer nema smisla.. nego, sa kime sam god pricao svi su pricali protiv HDZ-a i onda odjednom paf..

Anyways, vidjet cemo.

A ovo sa emptyevom pricom i macjim ocima - i ja isto cekam. Twisted Evil

I'll be like this Twisted Evil while holding my cock in the dark! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 24.11.2003 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pazite se sta pricate,mozda i ovo vec netko prisluskuje,mislim da bi poruke u forumu trebalo kriptirati Smile)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 24.11.2003 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

valjda imamo pravo reci sto mislimo.

totalno sam ostao jucer smrznut kad sam vidio prve rezultate.
inace, prolazio sam jucer navecer cvjetnim trgom a tamo su imali veliki screen i prenoslili brojanje glasova. na svaki spomen hadezeove premoći u broju glasova hrpa pijanaca je imala grupno urlanje, pljeskanje i grljenje... KOJI PRIZOR, LJUDI!!! a mi u 21. stoljeću?!!!

samo sam se naježio, pri srcu me nešto stislo, shvatio da od tog trena više ništa nije isto...
ujutro sam krenuo produžiti pasoš... nažalost, to produljivanje traje tri tjedna!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 24.11.2003 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
tak.. u biti sam zaokruzio za svoju babu.. po mojem misljenju. tocka. glasovao sam..

ma ti si jedan konj..

Quote:
nego, sa kime sam god pricao svi su pricali protiv HDZ-a i onda odjednom paf..

i ja isto, s kim god sam prico je reko da je vs hdz-a i sad ovo ispadne. ma blje Sad
Back to top
View user's profile Send private message
dzedaj



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 8
Location: Zagreb

PostPosted: 24.11.2003 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

produžio putovnicu prije par mjeseci-->vizionar.
btw. sad sam bacio na papir i sjetio se da imam rodbinu u više zap. zemalja pa mogu i da biram..lucky me....
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 24.11.2003 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ono, svi su u nekom "revolucionarnom" raspolozenju tipa: idemo srusit ove, i onda se pojavi jedan kanader, vikne IDEMO! i svi su lajk "jeeej" koda im je irejsan ram. majke ti isusove nikad niš od ove zemlje, nikad.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 24.11.2003 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:

totalno sam ostao jucer smrznut kad sam vidio prve rezultate.
inace, prolazio sam jucer navecer cvjetnim trgom a tamo su imali veliki screen i prenoslili brojanje glasova. na svaki spomen hadezeove premoc´i u broju glasova hrpa pijanaca je imala grupno urlanje, pljeskanje i grljenje... KOJI PRIZOR, LJUDI!!! a mi u 21. stoljec´u?!!!


Ja prolazio oko pola 8 i vidjeh da su si hajdezeocvi slozili stage, sankove i sve ostalo spremno za festu... Ko da su znali da ce pobijediti... Ma, Ivica je svemu kriv, trbao ih je pola njih strpati u cuzu kad je doso na vlast pa sad ovog nebi ni bilo...
A kako ce bit dalje??? To fakat nitko nezna...
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 24.11.2003 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da... svi su bili kontra hadezea (bar ova mladja ekipa) i sad oni pobijede...

a ajmo sad mali kriticki osvrt na situaciju:

od 90-99 je hadezej bio na vlasti, i oderali su zemlju do jaja, ljudi su se tukli za crni kruh jer za bijeli nisu imali... uglavnom, jad i bijeda teza...

onda dolazi esdepe na vlast.. nije da se stvar previse promijenila (budimo realni politicar==lopina pa da je iz neznamkoje stranke, postenih politicara nema... takve ljude se kod nas naziva naivcima...)... al ajde, narod je postao sretniji nakon dugogodisnjeg ugnjetavanja... radilo se malo na nekim podrucjima, bilo je gafova, al ajde, bar se osjetilo da je nekaj napravljeno (cisti komunisticki sistem, kradi, al daj i narodu... dok je prethodna vlas imala moto "kradi, a ko jebe narod"... ironija da su prljavci nakon pjesme posvecene hadezeu za vrijeme njihove vlasti ("lupi petama") pjevali na njihovom predizbornom skupu, dok u istoj pjesmi imaju stih "...a bogati se i onako za sebe pobrinu...")

i onda sad dodje Drug Ivo... i kaze... ma mi smo to mogli i bolje... i narod opet glasa za njega i alkoholicare... pa mislim ono WTF?!... u kakvoj mi to jebenoj drzavi zivimo?.. pa hrvati su navodno pametan narod, a kad ono - hrpa naivaca...

ma selim se u dojcland il nekam iduce godine, cim vidim kak ce se stvari razvijat...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 24.11.2003 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
onda dolazi esdepe na vlast.. nije da se stvar previse promijenila (budimo realni politicar==lopina pa da je iz neznamkoje stranke, postenih politicara nema... takve ljude se kod nas naziva naivcima...)...


dobili smo zakon o zastiti potrosaca, zakon o telekomunikacijama, dekriminalizaciju laksih droga i primakli smo se eu vise nego za 10 godina hdza.

mislim da ne treba ocajavati niti pripremati pasose. niti je hdz isti kakav je bio niti se ono sto je sada vec protekla vlast napravila ne moze tako lako mijenjati. treba ostati u hr i boriti se protiv stvari koje ne valjaju kroz sve moguce kanale a njih fala bogu ima. ja sam si rekao ako hdz pobijedi, nema sanse da negdje odem. to sam napravio '99, zapalio na truli zapad (i bilo mi zakon) al point je da svoje okruzenje moramo dovesti u red.

vec sam razgovarao sa dosta istomisljenika i jedna od ideja je skupiti ljude i osnovati stranku pa se boriti iznutra. novi projektic Smile

ako treba i revolucija...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 24.11.2003 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja wrote:
to sam napravio '99, zapalio na truli zapad (i bilo mi zakon)


I kog si se vraga vracao natrag?
Back to top
View user's profile Send private message
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 24.11.2003 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bio sam član izbornog povjerenstva (ili kakosetovećzove) i kad sam vidio ko dolazi na glasanje bilo mi je jasno šta će biti. kod mene je sdp odnuo ubjedljivo 221 glas prema 148 hdz, ali opet su to bili starci od cca 60-70 godina. mogu misliti kako je bilo na drugim mjestima (ovdje ipak crveni suvereno vladaju)...

treba napraviti neki sistem koji ti daje pravo glasa po zaslugam. tri moguće verzije:

- sa 18 dobiješ određen broj glasova (cca 20). svakom godinom nakon 30-te ti se skida jedan

- fora iz starship troopersa: odsluži nekako državi (volontiranje i sl sranja, ne vojska) i postaješ građanin s pravom glasa. inače si civil...

- platonovu republiku sprovesti u djelo (s manjim izmjenama)

... ili da samo odselim (?)... :)



zaboravih dodati: inicirano onom starom "demokracija je vladavina glupih"

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 24.11.2003 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buzztard wrote:


- fora iz starship troopersa: odsluži nekako državi (volontiranje i sl sranja, ne vojska) i postaješ građanin s pravom glasa. inače si civil...



Applause GREAT BOOK (FILM) - GREAT IDEA !!
Back to top
View user's profile Send private message
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 24.11.2003 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bond wrote:

I kog si se vraga vracao natrag?


bilo mi je previse zapada. moj frend je u rotteradamu radio u jednom gradjevinskom birou al isto se vratio. prvo cijene su dolaskom eura skocile. (govorim o nizozemskoj) - ono sto je kostalo 10 guldena sada kosta 10 eura (10 guldena=10 DEM). znao sam ja tamo zaraditi i tadasnjih 800 dem za 2-3 dana ali vani zaradjujes puno a stan placas pola od toga. ljudi koji se okupljaju na ovom forumu ne moraju ici van, mogu raditi i iz hrvatske za van sto je daleko isplativije.

vise sam napravio u hr u posljednje dvije godine nego u amsterdamu za 2 godine koliko sam cca zivio tamo. ovdje je svaki projekt lakse napraviti . nekako je manja konkurencija i ljudi su defaultno pasivni. vani nema milosti svi se bore opasno.

s poslovne strane, meni je bolje u hr. osim toga skuzio sam negdje u tom trazenju sebe na zapadu da se treba boriti protiv svega sto ne valja. za osnovati politicku stranku potrebno je 100 ljudi i vec sam poceo razgovarati s nekim drugarima. vidjet cemo hoce li hdz uspjeti sastaviti vladu i tko ce kim koalirati, ako vidim da to ide u smjeru koji mi se ne svidja, zasto ja ne bi usao u politiku. mislim kakvi su se idioti sve kandidirali...

zato, spremite pasose jos malo u ladice i prestanite biti tako ocajni i zaliti se, djelujte, borite se za ono sto mislite da je ispravno.

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.11.2003 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne kuzim.
vi ste svi neki dizajneri ko fol a svi pljujete protiv hrvatske dizajnerske zajednice....
pih! :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group