Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pokretanje hr online magazina
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 25.05.2005 15:01    Post subject: Pokretanje hr online magazina Reply with quote

Pozdrav,

Namjeravam otvoriti novi online magazin imena “Coastal Disturbance” na hrvatskom. Bio bi nešto u stilu kao http://phamous69.com samo nebi bio u flashu. Uglavnom te tematike—nebi sadržavao toliki obim tema kao phamous69 ali bilo bi sve sa “sexy” predznakom čega se uspijemo sjetiti.

Urbani lifestyle magazin.

Bilo to vezano uz dizajn, pisanje članaka, kolumni, fotografiranje (to se najviše traži), programiranje, povremeno sudjelovanje, film, glazbu, ilustracije, hosting :) whatever floats your boat. Magazin je otvoren za sve koji bi kvalitetno pridonijeli magazinu.


Ali prije svega, volio bi da ovaj magazin pokrene sexy i provokativnu fotografiju hrvatskih fotografa te isto takve ilustracije. Naravno, uz sav ostali sadržaj, tako da se slobodno javite što vam god najbolje ide.

Eto, sve sam rekao. Hvala.

Edit: Zaboravio sam reći da bi osim fotografije, jako cijenio i hrvatske ilustratore. Ako vas još što zanima, pitajte. I da, sav doprinos je na volonterskoj bazi. Magazin bi bio skroz non-profit i bez ijedne reklame.

Last edited by sime on 03.06.2005 11:10; edited 5 times in total
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 25.05.2005 17:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepa ideja!
Applause

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.05.2005 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Offtopic - Ovaj Phamous 69 site je stvaaarno prekrasan. Drool

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
sime
Guest





PostPosted: 26.05.2005 10:43    Post subject: Status report Reply with quote

Do sada se javilo četvero.

Jedan bi pisao recenzije glazbe i možda filma, jedan bi htio pomoći oko dizajna i ilustracija, jedan bi isto tako povremeno uskočio sa ilustracijama a za jednoga još ne znam što bi radio.

Ja sam polako počea raditi sajt sa lorem ipsum tekstom.

Edit: Evo broj raste, javilo se šestero ljudi, među njima i jedan odličan fotograf.

Last edited by sime on 26.05.2005 11:53; edited 1 time in total
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 26.05.2005 11:43    Post subject: Reply with quote

Što je najviše potrebno:

  • Fotografi
  • Modeli
  • Ljudi koji bi pisali kolumne i članke
  • Hosting

Eto, to je za sada, za nekakav start.

Za recenzije glazbe i filma se javio nightfly, tako da mi sad treba netko tko bi pisao o škakljivijim temama. Možda neka ženska osoba?

Eto, za sada, to je za nekakav start. Da barem sajt počme sa par fotki, jednom recenzijom, i jednim člankom, pa će dalje biti lakše.

Slobodno dajte neke svoje ideje ili razmišljanja. I preporučio bi svima da makar malo pogledaju phamous69 da vide otprilike u kojem smjeru želim ići. Hvala još jednom na podršci.

Last edited by sime on 27.05.2005 23:01; edited 3 times in total
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 26.05.2005 12:02    Post subject: Reply with quote

Vaša očekivanja

Ovako, sve je na volonterskoj bazi, ali zato zauzvrat imate svojevrsnu galeriju vaših radova, informacije o vama, link na vaš site itd. Ja ne želim predstavljati radove kao svoje ili nešto slično, već izlagati kvalitetne radove hrvatskih dizajnera, fotografa, ilustratora... Ali sve to u nekom magazin i blog-like điru.

Ne moraju radovi niti biti novi, samo neka su vaši, i u duhu magazina, po mogućnosti da nisu bili prije eksponirani.

Mislim da ovako nešto baš fali hrvatskom web prostoru i da bi ga fino upotpunilo.

Dakle, sve je neobavezno, svi imamo posla i fakultete itd. Nema žurbe.
Back to top
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 26.05.2005 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Što je najviše potrebno:
[list]
[*]Fotografi
[*]Modeli

ako je potrebno, mogu ja biti model

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 26.05.2005 14:22    Post subject: Reply with quote

carr wrote:
ako je potrebno, mogu ja biti model

:)
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 03.06.2005 11:09    Post subject: Reply with quote

Malo mi je šou bilo zadnjih tjedan, dva, ona gmail adresa više ne radi. Don't ask Smile

Ovako, ako ima dovoljno zainteresiranih i dalje, ja sam voljan kupiti domenu i email providera. Ne znam, recite, najteže je skupiti dobru malu ekipu.
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 03.06.2005 11:28    Post subject: Reply with quote

Evo naručia sam domenu, pa makar ne bude ništa od magazina, bit će to onda moj site/blog/voteva.

Bilo bi lipo kad bi mi neko da hosting :)
Back to top
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 03.06.2005 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hosting... Smile .. please pm me.

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 04.06.2005 14:18    Post subject: Reply with quote

Evo nešto se kreće. Domena je registrirana, hosting ću valjda dobiti Wink

Sad će ići u smjeru lifestyle magazina bez onih fotki provokativnih jer ko će naći sve te modele i poslikat ih Smile Naravno, chicks su dobrodošle svejedno Smile

Kad im sjedne lova za domenu i kad se sredi hosting, ja ću dignut sajt sa email adresom i nekim osnovnim informacijama pa će od onda na dalje, nadam se, biti puuno lakše.

Eto, jer stvarno ovako nešto fali na hr webu, evo bilo i u pcchipu da nema ništa. Samo volia bi da to bude i kvalitetno, a to je vać malo teže, ali polako, potrudit ću(emo) se Smile Pozdrav
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 07.06.2005 17:40    Post subject: Reply with quote


U pre-alpha fazi :) Čekam da nameserveri za hosting prorade pa ću uploadati, pa ćete moći gledati live progress. Nadam se :)

Edit: Evo malo dorađeno...
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 07.06.2005 20:06    Post subject: Reply with quote

http://coastaldisturbance.com/

Eto ga, site je gore. Mislim, nije ono site, ono je hrpa nereda, ali, eto, makar je počelo Smile
Back to top
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 07.06.2005 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
trendy $hit


!? hmmm.... Rolling Eyes

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 07.06.2005 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zašto WordPress ???

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 07.06.2005 20:21    Post subject: Reply with quote

smasher wrote:
Quote:
trendy $hit


!? hmmm.... Rolling Eyes

To će ti biti sve ovo nove trendy napravice, kao mac mini, iMac, mp3 playeri i slične stvari, možda još štogod...
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 07.06.2005 20:22    Post subject: Reply with quote

smasher wrote:
zašto WordPress ???

A zašto ne? To će mi olakšati puno stvari, pisanje od bilo gdje, mogu editirati kompletan site isto tako od bilo di...

A što bi ti koristia?
Back to top
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 07.06.2005 20:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... Smile ništa. ja bi si to sve napisao sam. Isto tako, dugo sam koristio za svoj sajt CMS i fakat sam ga ubio od glave do pete, tako da više nisam mogao updejtat na novije verzije jer je u kodu tolko bilo preinaka da nisam mogao ih se svih ni sjetit.... A nikad od nekog gotovog sistema nećeš dobit ono što hoćeš.

A i opet ako želiš nešto ozbiljnije, glupo je stavljat neke gotove news/blog sisteme. imho



a ono trendy $hit, prvenstveno sam mislio na $$$ ... promijeni to... Wink

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 07.06.2005 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super je!

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 07.06.2005 20:33    Post subject: Reply with quote

Pa da, nebi ni ja stavia wordpress 1.2.x ali ovaj novi 1.5.x.x ima dobru podršku za templatove, i mogu napraviti svoju temu i samo te fajlove minjam, a kad je upgrade samo se pregazi. A ja nemam dovoljno znanja za iskodirati nešto custom svoje. A i to mi je bespotrebno kompliciranje, samo bi se još sve 100 puta odužilo...

Mene više podsjeća na trendy shit, ili trendy hit ;) I sviđa mi se :)
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 07.06.2005 20:34    Post subject: Reply with quote

1ONE wrote:
super je!

Thank you! And thank you again za hosting!
Back to top
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 07.06.2005 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa oke... mene taj znakić odma podsjeća na ono M$ windows... i to... ma baljezgam...
mislim nije loš dizajn, to kad se sve još sredi gore, a i sviđa mi se kaj WordPress koristi mod rewrite...

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 07.06.2005 22:28    Post subject: Reply with quote

$ fore nelajkam
bolje da su ovi titlovi slicice nego da su ovak grubi, nabaci neki anti alajs.
head lajk!
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 00:05    Post subject: Reply with quote

andrej` wrote:
$ fore nelajkam
bolje da su ovi titlovi slicice nego da su ovak grubi, nabaci neki anti alajs.
head lajk!


Nabacit ću sIFR za glavni meni i za headlinse pa će biti antialiased. Nisam to još nikad radia, evo baš skidam flash...
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group