Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dali ste i vi dio "tima" ?!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
CroIT



Joined: 04 Jul 2005
Posts: 15

PostPosted: 28.07.2005 11:59    Post subject: Dali ste i vi dio "tima" ?! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako se snalazite u izgradnji ozbiljnog ili ozbiljnijih web projekata kao dio tima, ili samostalno, dali imate više / manje posla, dali se uklapate u tim...
Na koji način se dogovarate sa timom, dali radite od kuće, od koliko ljudi se sastoji vaš web tim...
Pod ovim pitanjima podrazumijevam i dizajn, programiranje i ostalo vezano za izradu kvalitetnih web stranica, web aplikacija...

---
Firma ili ne, nije bitno... Od mene je dozvoljena i nenamjerna reklama u ovom topicu...
* pitanje je postavljeno na još jednom forumu tak da nema Shocked
* nadam se da je ovaj forum uredu za ovakva pitanja...
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 28.07.2005 12:24    Post subject: Reply with quote

Trenutno radim u timu sa foxxy (s foruma), jednostavno, svaki projekt radimo zajedno, dogovorimo se koji dio weba će tko napravit , pritom se čujemo i mejlom i telefonski tako da znamo na cem stojimo. Puno komunikacije i rada. To je najbolja kombinacija Smile
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 28.07.2005 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ide dobro.
kad radim private u timu smo ja i muz, vec smo dobro uhodani, moj job je client side a njegov, server side.
na poslu nas je desetak ali princip je isti: kad upadne novi projekt, briefing sa direktorom, svatko daje ideje i kaze sto bi se moglo a sta ne, zajedno odlucimo s tim da svatko ostane u svom podrucju i brine se o svom dijelu i nema mjesanja u tudji posao: eventualno se pita "moze li ili ne" i to je to.

mislim da u stvari imam srecu jer nam sef daje potpunu slobodu i ima povjerenja u nas tako da mogu reci da tim dosta dobro radi Smile

ps. e da, ima jedan tip koji uvijek kaze "nema problema" a onda cekas tjednima da nesto napravi jer ima previse posla, ali mislim da cemo imati i jedan sastanak u vezi toga, obicno developeri uvijek lazu oko vremena (kao "sad cu ja to") pa to zna stekati.
u kolektivnom poslu povjerenje je jedna od najvaznijih stvari (pogotovo kad nas je malo) tako da ce se na tome malo poraditi.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group