Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Flyakite OSX emulacija os x-a na windozama(not another skin)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 20.08.2005 11:27    Post subject: Flyakite OSX emulacija os x-a na windozama(not another skin) Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://osx.portraitofakite.com/index2.htm?username=b%2B
Hm,odakle krenuti.PREKRASNO JEEEEEEEEE!.Ak nemam Maca mogu se osjećat kao Macovac.Site je odličan(SAMO ADSL) jer ovo modem toliki load ne bi izdržao.
Program sve mjenja,aposlutno sve.Fantastično.Evo stranica na kojoj možete vidjeti kako to izgleda www.flyakiteosx.com i pogledajte.Al tu nećete nać link za download jer budu uglavnom odmah zatvoreni.Tako da može naći super stvari!.Uživajte.LONG LIVE THE MAC!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 19.01.2008 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da je stari topic, ali mislim da vrijedi. Sam software nisam probao, i brijem da je valjda OK, vrijednost sajta u nekom komercijalnom obliku je upitna, ne vjerujem da će se radit portali u ovom stilu, ali look and feel sajta za promociju ovo gsoftwarea je ono što bi se reklo DO onoga što kokoš nese.

Najprije me zaintrigiralo kako su to napravili, flash nije, pa sam mislio da je mozda Silverlight ili Adobe Flex ili Appolo, ne znam šta sam mislio ali znam da nisam mogo skužit (ovako na prvu loptu).

I onda sam naletio na About this site koji kaže:
It is run almost entirely by freely available javascript that has been extremely modified for my particular needs.

Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 19.01.2008 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel zna neko neki dobar program ili štaveć s kojim mogu changeat izgled windowa xp u lepi izgled maca sa onim menuom odskocnim dole i time a da ne trosi mac rama , ha?

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Mirda



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 59
Location: Croatia

PostPosted: 20.01.2008 00:13    Post subject: Ja koristim Fly 2 godine... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja tu kernel theme koristim već više od 2 godine. Caka je što je ekipa, najvjjerojatnije, dobila caku od ekipe iz Redmonda da uredovno promjeni i direktne DLL datoteke zadužene za Win sučelje, dakle, imaš i log on OS X sučelje, famozni Mac screensaver... sve. Tu i leži tajna stabilnosti same theme. Naime, očigledno imaju dobar test engine prije nego što puste finalnu verziju. Ja nikada nisam imao problema sa tim sučeljem no savjetujem svakih 3 do 5 dana napraviti system restore point.

_________________
Carpe diem, jer svaki dan je dobar za...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 20.01.2008 02:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja nikada nisam imao problema sa tim sučeljem no savjetujem svakih 3 do 5 dana napraviti system restore point.


Čemu to???
Ja problema od nastanka Flyakite OSXa nisam imao, uostalom on sam postavio system restore.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.01.2008 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj će vam to, pobogu? Shocked

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Leonidas



Joined: 13 Oct 2006
Posts: 31

PostPosted: 21.01.2008 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja isto vec 3 godine imam flykate....
cak ima za skinuti dodatak koji na alt+tab mijenja radne prozore isto mac shema.

nikad problerma, cak mi se cini da radi i brze nego windows theme Laughing
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.01.2008 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ga imam valjda dvije godine. Otkako sam ga stavio, windowsi su zabrijali da su Mac, i ne ruše se.
Nisam imao stabilniju instalaciju windowsa, ne sjećam se. Smile

Toplo preporučam, naravno, kao ja, samo za painkiller prije tranzicije na mac. Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 21.01.2008 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lame đole, very lame

oš mac, kupi mac.

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.01.2008 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemoj zamjerit, al to su mi neopisivo glupave fraze "oš mac, kupi mac".

Šta misliš da ne znam sam kupit računalo? Kojik?

Lame đole. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 21.01.2008 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no pa kej se onda mučiš sa skinovima, temama, emulacijam, transformation pekovima i ostalim điđa miđama

čemu to fakat? izgleda super... kao pravi mac... ali i dalje smrdi na windowse... ja ne žiku

eto ja bi bmw, bi majkemi, ali nemam para đole, nemam

pa svejedno neću na svog fiata zakeljit bmw znak, jel tako, to nije viteški

vozim fiata, ali dostojanstveno

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.01.2008 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nećeš mu ni stavit niskoprofilne gume? Stavit fini zvuk unutra? Ofarbat onu ogrebotinu i promjenit slupani far? Oćeš, naravno.

Meni je jednostavno ružno gledat windows standardno sučelje. Nikakva komplikacija.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 21.01.2008 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e kad smo već kod farova.... vozio se ja kroz gorski kotar prije par tjedana, smjer jadran, naravno starom cestom jer nedam 56kn tih 150km takozvane autoceste, uglavnom, bilo je kasno u noći oko 1-2, vani mjesečina, tišina, divota, nikog na cesti, milina, i ja stiso malo jače gas, i tako ja kruzam kad odjednom izleti pred mene srna, ja ko lud se nasadio na kočnicu, ali nema to je fiatov abs - to radi nine to five, uglavnom, udario ja u srnu i slupao dio prednjeg blatobrana i far... e sad da je jadnica uginula na mjestu, ja bi to ukrcao i fino doma napunio frizer sa divljači, za cijelu zimu bi imao mesa đole... ali ne ode ona dalje svojim putem, a ja ostao bez fara i divljači...

eto, uglavnom ono što sam htio reći... far nisam promijenio, čekam kraj ljeta kad bude slijedeća registracija...

niskoprofilne gume samo povećavaju potrošnju, i koštaju...

zvuk?! šta će mi v6 zvuk kad i dalje ispod haube imam pileći mozak od 60 konja kojem treba jedno stoljeće do stotke?

o ogrebotinama neću ni počet... to bi bilo ipak off topic

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 22.01.2008 04:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Ja ga imam valjda dvije godine. Otkako sam ga stavio, windowsi su zabrijali da su Mac, i ne ruše se.
Nisam imao stabilniju instalaciju windowsa, ne sjećam se. Smile


Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.01.2008 05:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

libero wrote:

niskoprofilne gume samo povećavaju potrošnju, i koštaju...

zvuk?! šta će mi v6 zvuk kad i dalje ispod haube imam pileći mozak od 60 konja kojem treba jedno stoljeće do stotke?

o ogrebotinama neću ni počet... to bi bilo ipak off topic


je,, al sad nisi djole Smile slazem se sto si gore napisao
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group