Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Uredske stolice - gdje, što i kako?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 24.09.2005 03:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako se zelite razgibati.. mozete i u Bukovackoj 89, Sportsko drustvo PIPI (ex Coloseum) Thai box ili Ultimate garantira ultimate stretch svake koske Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 24.09.2005 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svojevremeno san u Ikee kupija Operativ stolicu za oko 1000Kn (prije koju godinu)
podešavanje visine, dubine sjedišta, nagiba naslona, visine rukonaslona, kotačići i rotacija.

Postojala je i neka Operativ plus sa naslonom za glavu ali je tada nije blo.

Meni je OK, tvrda ali isto udobna, malo podupire donji dio leđa a ništa se nije raslkimalo još. (radim 8-12h /dan)
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 24.09.2005 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, ja baš sjedim na pilates lopti, 75cm. Sto kuna, a ojačat ce leđnjake! Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 24.09.2005 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Evo, ja baš sjedim na pilates lopti, 75cm. Sto kuna, a ojačat ce leđnjake! Smile


100 kuna veliš, ha? nije to puno, nego kolko je visoka kad jedneš na nju? nezgodno je pitat kolko kila imaš Very Happy , pa ono, recimo da imam 65 - 70, nebude to prenisko ak sjednem ?
ili previsoko s obzirom na visinu stola - 750 mm?
da kupim? D?

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.09.2005 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ArrowArrow fancy ALERT!!

Aeron Chairs - obavezno pogledati 'Groovy Movie' (Flash) Smile TO ja zovem stolica sa pedigreom - ima više case study-a i manuala nego što ima vijaka




Prijatelj mi preporuča Spinalis, savitljive stolice iz Ljubljane. PDF brošura im je BTW puno bolja nego site. Inače imaju naslon, na slici je model bez:

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 24.09.2005 18:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hooligan wrote:
lekke wrote:
Evo, ja baš sjedim na pilates lopti, 75cm. Sto kuna, a ojačat ce leđnjake! Smile


100 kuna veliš, ha? nije to puno, nego kolko je visoka kad jedneš na nju? nezgodno je pitat kolko kila imaš Very Happy , pa ono, recimo da imam 65 - 70, nebude to prenisko ak sjednem ?
ili previsoko s obzirom na visinu stola - 750 mm?
da kupim? D?


na visinu 196 ova od 75cm ide bez beda. stol mi je ili 750mm ili 800, not sure. Ono, ak sjednes drito na nju i rasiris noge ispadnes nizi, a ak si je "podmetnes" s nogama, onda se manje spljosti i u biti si tako mozes regulirat visinu sjedenja. Nisam stigao puno, al nocas smo buraz i ja par sati haklali pro evolution soccer i on je bez beda sve odsjedio na njoj (ok, uz male napade zivcanoce) i eto mislim da je danas otisao sebi kupit jednu.

btw Na kutiji od lopte pise "najte prek stodvajspet kila metat na nju", tak da mislim da si tu safe


Sam nek ti bude jasno da to nemres ustima napuhat Smile)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 24.09.2005 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gdje se mogu te lopte kupiti . Imam jednu pilates ali mi je prevelika Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 25.09.2005 00:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Turbo Sport

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 25.09.2005 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:

na visinu 196 ova od 75cm ide bez beda. stol mi je ili 750mm ili 800, not sure. Ono, ak sjednes drito na nju i rasiris noge ispadnes nizi, a ak si je "podmetnes" s nogama, onda se manje spljosti i u biti si tako mozes regulirat visinu sjedenja. Nisam stigao puno, al nocas smo buraz i ja par sati haklali pro evolution soccer i on je bez beda sve odsjedio na njoj (ok, uz male napade zivcanoce) i eto mislim da je danas otisao sebi kupit jednu.

btw Na kutiji od lopte pise "najte prek stodvajspet kila metat na nju", tak da mislim da si tu safe


Sam nek ti bude jasno da to nemres ustima napuhat Smile)


kul, onda bum kupil.
stodvajspet kil, ha? možda se proizvode u zagorju negde. kupujmo hrvacko.
šteta kai nemaju ona uha kak lopte u dječjim vrtičima. istina da zgledaju malo kinky, ali ak T se neda dič, možeš na njma odhopsati do kolege u susjednom uredu ili do šefa ak te pozove.
uglavnom, fala, turbo sport it is!!

...now, I´ve got a big ball of my own...

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 25.09.2005 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hooligan wrote:

šteta kai nemaju ona uha kak lopte u dječjim vrtičima. istina da zgledaju malo kinky, ali ak T se neda dič, možeš na njma odhopsati do kolege u susjednom uredu ili do šefa ak te pozove.
uglavnom, fala, turbo sport it is!!


a nemres sad bas hopsat okolo, al dok slusas mjuzu mozes itekako bounceat na njoj, bez previse generiranja buke (na zadovoljstvo susjeda kat nize) Wink

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fancy alert #2!!

Isti proizvođač Aeron stolica (vidi moj post gore) ima još bolju stolicu, codename Mirra - Flash prezentacija je predobra, prodao bi svoju familiju da se dočepam jedne (primjer dobrog marketinga)

Go watch! Arrow
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.09.2005 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
... prodao bi svoju familiju da se dočepam jedne (primjer dobrog marketinga)


I thought you were above all that Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 25.09.2005 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
fancy alert #2!!

Isti proizvođač Aeron stolica (vidi moj post gore) ima još bolju stolicu, codename Mirra - Flash prezentacija je predobra, prodao bi svoju familiju da se dočepam jedne (primjer dobrog marketinga)

Go watch! Arrow


Jos bolju? Duplo jeftiniju? Jesi ti kad cuo za onu "koliko para toliko muzike" Smile

Aeron ostaje car

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.09.2005 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li Mirre uopće ima kod nas?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.09.2005 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko para toliko zike? Ne slijedim ja to, ja sam ti ona vrsta ljudi "Tko ima jači Flash filmić - bolji" Laughing

Ozbiljno, nisam gledao cijene... ali me Mirra više privlači iz čudnog razloga, zato mi bolja Confused

@Fort: dunno ... tak i tak ne bih imao toliko za stolicu kraj svega drugog Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 26.09.2005 09:29    Post subject: Re: Uredske stolice - gdje, što i kako? Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
TYPE01 wrote:


Na čemu vi sjedite


Na užasu od stoljice i na poslu i kući...
To vam je cca 12 uri...
Ode kičma u nepovrat...
Sve krcka...


ja kad sam se jednom čovjeku u busu žalila da me boli kična i da sve krcka rekao mi je da je dobro dok krcka Smile što nas tek čeka kasnije kakarinac
inače na poslu neka uredska stolica (prosječna al se na žalim - nakon nekih 6 sati dođe kriza sjedenja), najgore je to što kakva god da je stolica ja se uvijek namjestim nekeko iskrivljeno na njoj (npr sad noge prekrižene i lagano naslonjena na stol - ne baš zdravo)
za doma sam si nedavno kupila jednu stolicu za nekih 900 kn i dobra je dok se trudiš sjediti pravilno - ima na naslonu neku zategnutu mrežu tako da se baš udobno naslonit - jedino što u zadnje vrijeme nemam više živaca sjesti doma za comp kada dođem s posla - draže mi je ić lovit lignje i malo vježbati mišice veslajući Smile uz to se svaki dan barem jednom objesim za baras i malo visim da kvrcne i ono što inače ne kvrca Laughing

može neki link do tih lopti o kojima pričate?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 26.09.2005 10:46    Post subject: Re: Uredske stolice - gdje, što i kako? Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
može neki link do tih lopti o kojima pričate?


evo:
http://www.yogavita.org/images/pics/ball.gif

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group