Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bootleg mi3ing - 02.09 - Medvedgrad
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
irfan



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 02.09.2005 18:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ..da i mi ostali vidimo sha se desava tamo..kad nemozemo lajv! Drool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 02.09.2005 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
dajte slije kad se vratite.. Wink

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 02.09.2005 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a damn, da ste prije objavili dosaooo bi na pifce!!! Sad

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 02.09.2005 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej cuo sam da ce biti streaming rjesen, sto se ceka di je link? hocemo liveeee!!!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 02.09.2005 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zas sam ja ovo sad vidio

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 02.09.2005 22:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
zas sam ja ovo sad vidio


:)) pretekla sam te za 10 min

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 02.09.2005 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A ja ovdje sam ko duh u stanu. Ucim after effects Crying or Very sad

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 02.09.2005 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cekaj da rijese streaming, u medjuvremenu odi po pivu u frizider, i pravi se da si tamo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 03.09.2005 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...pravo je čudo što ovo sad pišem jerbo sam mislio da ću se negdje dići oko 14-15h Smile
uglavnom pilo se,pilo, pa pilo, i onda još malo pilo i to bi bilo to. Cheers! Cheers!
Bili su sve hmm da se sjetim... philatz,nimrod,plahtan,polygon,lekke,rundll32,Type1(brijem)..., onda onaj s Subaruom (Matija -brijem) i još par njih uključujući i Uncle.Joe-a Smile
@ars -slije ja nisam radio al ću reć onom tko je da ih share-a
@:cosmos: stream se još nije uveo -šteta btw. how are things in Bogota?!
LeaveMeBe

_________________
Talking to me is like playing Basketball with a person in the wheelchairs, try me out I'm IN-VALID
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 03.09.2005 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dok kad ste ostali.....?
..jebiga ja moro ići.....

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Uncle.Joe



Joined: 30 Jun 2005
Posts: 106
Location: Zagreb | Croatia

PostPosted: 03.09.2005 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
Dok kad ste ostali.....?
..jebiga ja moro ići.....

pozdrav

a ako me sjećanje služi bilo je oko ponoći kad smo se razgranali
nego nije mi jasno zašto ti pozdravljaš stalno u postu- mislim pa to se podrazumijeva Smile

_________________
Talking to me is like playing Basketball with a person in the wheelchairs, try me out I'm IN-VALID
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 04.09.2005 09:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nego nije mi jasno zašto ti pozdravljaš stalno u postu- mislim pa to se podrazumijeva


...to mi je baš kul........... Very Happy

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 04.09.2005 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
Quote:
nego nije mi jasno zašto ti pozdravljaš stalno u postu- mislim pa to se podrazumijeva


...to mi je baš kul........... Very Happy

pozdrav

Morat ce jos staviti i copyright Wink
Ajmo fotke!!!11
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 04.09.2005 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Morat ce jos staviti i copyright


LOL.....
Kakve fotke?

pozdrav ©
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.09.2005 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo skupio sam sada snage i volje pisat, nije mi se prosto dalo ovih zadnjih dva dana. Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe. ( sto me prisjetilo da slijedeci put kad se organizira mi3ing sredi nekakva autorizacija-odobrenje onih koji ce dolazit ). Par piva nakon, skupio se ne bas impozantan broj ljudi (sto je u jednu ruku bilo ok jer smo svi uspijeli popricat sa svakim, vodit nekakav normalan i zanimljiv razgovor). Uglavnom su se teme vrtile oko tehnologije, dizajna i srodnih stvari iz branse - sto me u jednu ruku malo razocaralo jer sve o cemu smo pricali je (manje-vise // barem do 2-3 pive) posao. Konacno nakon nekoliko ispijenih piva su se ljudi poceli malo vise opustati i pricati o raznim ostalim stvarima (neki o pickama, neki o tv-u, neki o filmovima, neki o muzici a MC tj. Uncle Joe o cemu drugom nego o guzici). Po obicaju u Medvedgradu se ostalo do kraja kada nas je konobar poceo svojim "smjesnim dosjetkama" (u stilu; "Ako ih nasmijem, mozda ce me zavoljet i poslusat da odu odavde") "nasmijavati" nas i ljubazno tjerat sa stolova.

eto toliko, nadam se da ce se slijedeci put skupit vise ljudi - MATIJA i ja smo se nesto dogovarali za Hooters, pa... ajmo svi na mi3ing u huters.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 05.09.2005 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mr.Phil wrote:
Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe



znala sam da mi nešto sumnjivo kod tog tipa
al u nemogućnosti da točno uperim prstom, šutih...

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.09.2005 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mr.Phil wrote:
Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe


Very Happy chi non muore si rivede Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 05.09.2005 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
mr.Phil wrote:
Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe


Very Happy chi non muore si rivede Very Happy


što bi znacilo ... Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 05.09.2005 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe.

ha ha ha, kaj ga niste zašorali Smile

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 05.09.2005 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe


...daj ne s... Shocked ......To nisam znao a ni on mi nije ništa rekao....... Confused
....Malo glupo.......kaj ne?

Quote:
eto toliko, nadam se da ce se slijedeci put skupit vise ljudi - MATIJA i ja smo se nesto dogovarali za Hooters, pa... ajmo svi na mi3ing u huters.


...nego ovaj put... Plus "autorizacija" definitvno mora doć više cura......da ne bi ljudi kojim slučajem počeli sumnjati......u naše ambicije za druženjem.... Very Happy Laughing

P.S curama besplatna cuga ... normalono Philatz časti..... Wink

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 05.09.2005 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

will the real MC please stand up welcome back, he's an anomaly...

ne, stvarno, neka se svi MC.Poseidoni jave na mi3 šalter radi daljnjih uputa..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 05.09.2005 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
will the real MC please stand up welcome back, he's an anomaly...

ne, stvarno, neka se svi MC.Poseidoni jave na mi3 šalter radi daljnjih uputa..


Oke, dovoljno dugo sam se skrivao, ja sam Em Si Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.09.2005 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:
keye wrote:
mr.Phil wrote:
Prije nego sto pocnem, za sve koji znaju Mc Poseidona - e pa novi nick mu je na moje i iznenadjenje ostalih, Uncle.Joe


Very Happy chi non muore si rivede Very Happy


što bi znacilo ... Very Happy


tko nije umro taj je opet s nama (u smislu: "znaci, nisi umro!") Very Happy al mi nije fora na hr, jer se obicno kaze nekome koga vec dugo nisi vidio i kojem je nestao svaki trag pa se odjednom odnekud pojavi)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.09.2005 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maratz: ma joooj maratz moj maratz moj.. Soranje MC-a ti je ko igranje kosarke protiv nekog u invalidskim kolicima tako da ono. (hahha.. LOL, ovo je poetic justice.. mi3krew je imao takvu jebenu priliku strpat MC-a u onu litrenu kriglu od "Mrkog" i bacit ju u savu da je to unbelievable!)

ali ja nisam ni skuzio u prvom trenu, ja mislio da MC lurka mi3 forum (kao da je vidio mi3ing i dosao nenajavljen) i on se tamo pojavi (ko ispod kamena ispuzao) i sjedne za stol s nama i pocne se predstavljat kao "uncle.joe" - i onda mi padne na pamet (imao sam flashbackove s onim bluranim efektom); "Ahaaa.. zato mi UNCLE.JOE davao lose i neobrazlozene komentare na radove". Very Happy

@Matija: pa glupo je da.. meni ga se nije dalo cinkat (premda sam ga prcao svako malo i srao mu) tamo pred vama svima jer sam (kao dobar deckic pa ono), al mi puko film i morao sam to podjelit sa svima.

A sto se tice cura.. a gle. Kaj napravit kad svi imate takve komentare na forumu da odbijate sve zivo ukljucujuci i komarce.
Laughing (hehehe Jokingly) Wink

Next time se moramo nac u vecem broju to je istina.

@red: S tim ti se nije zajebavat.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 05.09.2005 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ali ja nisam ni skuzio u prvom trenu, ja mislio da MC lurka mi3 forum (kao da je vidio mi3ing i dosao nenajavljen) i on se tamo pojavi (ko ispod kamena ispuzao) i sjedne za stol s nama i pocne se predstavljat kao "uncle.joe" - i onda mi padne na pamet (imao sam flashbackove s onim bluranim efektom); "Ahaaa.. zato mi UNCLE.JOE davao lose i neobrazlozene komentare na radove".


...baš nekako jadno pod drugim imenom se predstavljat. Confused

pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group