Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Hair Style

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vi3w3r



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 5
Location: Unknown

PostPosted: 10.12.2003 15:22    Post subject: Hair Style Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebalo bi mi, kako i sam subject kaze, stilovi frizura, znaci dizajni frizura, iskljucivo za muske osobe. Znaci jedna stranica di su slikane samo frizure koje kasnije mozes isprintati, odnijeti kod frizera i on ti napravi takvu frizuru Very Happy

Pokusavao sam nesto traziti ali ne ide, sve nesto jadno i malo materijala.. Do sad me nijednom niste iznevjerili, zato sam siguran da necete ni sada Smile

Lijep pozdrav...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.12.2003 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.khake.com/page75.html
desna kolona, ima nesto linkova tamo, mozda nadjes to sto trazis Smile

a mozes i drito ovamo: http://gallery.hairboutique.com/

selektas kaj trebas od parametara, i op, eto ti slikica brdo, plus uvecane slike na 350x nesto piksela... di ces bolje Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 10.12.2003 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

posalji svoju fotku, reci kaj oces, i ja ti nacrtam.
ak ti je do zajebancije mogu te i osisat:)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vi3w3r



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 5
Location: Unknown

PostPosted: 11.12.2003 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zyt : thnX posluzilo je..

lee : Nije da sumnjam u tvoje HairCut sposobnosti, ali ipak bi isao kod frizera :) A ako ti se da crtati mozes, ne znam dali si vidjela, ali to ti je style crne boje, duzina negdje do vrata i sva frizura ti ide u jednu stranu, znaci povucena je sva u lijevo npr.

To ti je nesto izmedju

OVOGA tocnije 1. i 3. slika...

Eto, zamisli si pa ako ti se da i kad budes imala vremena mozes nacrtati, mozda to bude ono sto zelim.. )

Bolje nisam mogao objasniti.. :)
Back to top
View user's profile Send private message
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 11.12.2003 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dec izi.
kaj, pa samo te fenam s lijeve strane sat dva. nes cut na to uho vise nikad al barem ces bit zgodan:)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 11.12.2003 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lee wrote:
dec izi.
kaj, pa samo te fenam s lijeve strane sat dva. nes cut na to uho vise nikad al barem ces bit zgodan:)


nisam siguran da li je sluh vrijedna te frizure..
najbojla i najdjelotvornije frizura je kada uzmes mach3 i pjenu za brijanje i oderi po glavi.. em ne moras se brinuti za pranje kose, nit za nsista..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 11.12.2003 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolje s ovim

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 11.12.2003 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne slusaj zyta, on te zajebava.

Odi fino OVDJE i osisaj se ko pravi muskarac.

HELLO MR. SCIENTIST!!!111
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vi3w3r



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 5
Location: Unknown

PostPosted: 11.12.2003 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da bilo bi najjednostavnije da uzmem britvicu koju je predlozio ivan i ZZZZZZZZak :)

Ma snaci cu se ja..

zyt je jos dao najbolji odgovor :)
emti : ja bi nesto casual-trendy, a ne neki rock style iz 70-tih :)
lee : sluh mi ipak treba, tako da ne treba, hvala ti ko da jesi :)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group