Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
a htjeli su profesionalce.
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DISCLAIMER: ovaj thread je sad uzeo drugi smjer i ja vise ne govorim konkretno o stranicama faksa vec opcenito
----------------------------------

AngalotH wrote:
Neki cim vide font tag križaju se i ne znam sta rade. Pa ljudi i sa tablicama se da lijepo slozit sajt, nemojte kenjat molim lijepo.

ja mislim da par atributa u CSSu
Code:
body {font: .8em verdana, tahoma, sans-serif; color: #999;}

i nije neki problem naucit, zato je font tag cisto znak traljavosti. to je prakticki ko da si zaboravio obrisat
Code:
<meta name="generator" content="Microsoft FrongPage" />

ili ubacit DOCTYPE. traljavost, nista drugo.

sto se tablica tice, ako ce netko koristit jednu tablicu sa 2 ili 3 stupca jer ne zna toliko CSS-a ne krivim ga, tableless layout je jos uvijek najbolji nacin za izgubit zivce i dobit pokoju sijedu vlas, ali sve vise od toga je opet traljavost. znaci tablica za layout, pa unutra tablica za navigaciju, pa tablica koja ce drzat formular, i jos tablica koja ce drzat onu sliku tamo - to je degutantno.

ja se krizam ne kad vidim tablice, vec kad vidim neuredan source, to je odmah signal da onaj tko ga je radio nije puno ni gledao u source, vec samo page preview.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 17:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
@blackduke: je'ote kolko scrollbara Confused

@Yoseep: kazem ne trasham studio vec direkciju koja je inzistirala da posao odrade "profesionalci". uostalom decko koji je radio proslu verziju (koja je takodjer bila daleko bolja od mnogih drugih fakseva) je bio nas student pa mi nije bilo jasno zasto ne zele opet taj angazman dati nekome od nas.

ali posto to samo moj povrijedjeni ego govori, ne obazirite se.
i rest my case.


sigurna sam da si im se javila da te nebi odbili i da bi im bilo drago da radi neko sa faksa...a sto se tice ega..proci ce:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

Code:
body {font: .8em verdana, tahoma, sans-serif; color: #999;}

i nije neki problem naucit, zato je font tag cisto znak traljavosti. to je prakticki ko da si zaboravio obrisat


i da i ne.... evo ja am nedavno zajebo kad sam ručno pisao CSS i nikak mi nije bilo jasno u čemi je problem.... i jednostavno sam zbog roka stavio <font>.....

kad sam skužio u čemu je problem, vjeruj, htio sam si pucat u glavu, ali bilo je frka i nije radilo.....

ako baš hoćeš znat....zaboravio sam jedan }
i jednostavno mi CSS nije radio.... yap, je traljavost, ali kad imaš rok i kad moraš isporučit.... a jebiga.... back to 1990's Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 13.09.2005 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
DISCLAIMER: ovaj thread je sad uzeo drugi smjer i ja vise ne govorim konkretno o stranicama faksa vec opcenito
----------------------------------

AngalotH wrote:
Neki cim vide font tag križaju se i ne znam sta rade. Pa ljudi i sa tablicama se da lijepo slozit sajt, nemojte kenjat molim lijepo.

ja mislim da par atributa u CSSu
Code:
body {font: .8em verdana, tahoma, sans-serif; color: #999;}

i nije neki problem naucit, zato je font tag cisto znak traljavosti. to je prakticki kao da si zaboravio obrisat.
Code:
<meta name="generator" content="Microsoft FrongPage" />

ili ubacit DOCTYPE. traljavost, nista drugo.

koristim css kolko znam (ukljucujuci tekst), a sajt mi prolazi na validatoru.

nel`chee wrote:

sto se tablica tice, ako ce netko koristit jednu tablicu sa 2 ili 3 stupca jer ne zna toliko CSS-a ne krivim ga, tableless layout je jos uvijek najbolji nacin za izgubit zivce i dobit pokoju sijedu vlas, ali sve vise od toga je opet traljavost. znaci tablica za layout, pa unutra tablica za navigaciju, pa tablica koja ce drzat formular, i jos tablica koja ce drzat onu sliku tamo - to je degutantno.

ja se krizam ne kad vidim tablice, vec kad vidim neuredan source, to je odmah signal da onaj tko ga je radio nije puno ni gledao u source, vec samo page preview.

I kaj hoces time reci? Ako sajt dobro izgleda, brzo se loada i funkcionira u popularnim browserima, ne zanima me kakav je source. I ja sam kad sam ucio html radio samo u notepadu, dakle imao sam cist kod. Sad radim u DW i kod minimalno prepravljam, nekad uopce ne. Sad oni koji koriste frontpage imat ce malo vise junk koda, al i stim se može živjet. Mislim da kod nekih stvari ne treba cjepidlacit.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
sigurna sam da si im se javila da te nebi odbili i da bi im bilo drago da radi neko sa faksa...a sto se tice ega..proci ce:)

ne dozivljavas me Smile ja im se jesam javila (frend i ja smo isli izlozit mu nas prijedlog) i on nas je odbio sa pricom o profesionalizmu. ovo s egom je bilo sarkasticno jer ja znam koliko mogu i koliko vrijedim, ovakve stvari me mogu natjerat da se zamislim, ali ne da se osjecam lose u vezi sebe Smile

silence, zato postoji CSS validator Smile

AngalotH, ako je tvoj stav da hrpa junka u sourceu ne govori bas nista o tebi kao dizajneru, tko sam ja da mijenjam tvoje misljenje, no moje je misljenje da ---> manje smeca ---> laksi kod ---> brze se loada ---> lakse je prepravit nesto jer ti se jednostavnije snac ---> ako vise ljudi radi, njima ce bit lakse se snac ---> last but not least, ti znas da si napravio najbolje sto se moglo.

ja jesam perfekcionist i mislim da u ovom poslu to nije lose bit.
ako mi netko istakne kakvu gresku u sadrzaju ili kodu, ja odmah pohrlim da to ispravim jer zelim da izgleda najbolje sto moze. meni su ti "nevazni" detalji bitni.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 18:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:


silence, zato postoji CSS validator Smile



heh.... znam, ali recimo da nisam baš o njemu razmišljao taj čaš..... možda o njoj? Cool

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
abeja wrote:
sigurna sam da si im se javila da te nebi odbili i da bi im bilo drago da radi neko sa faksa...a sto se tice ega..proci ce:)

ne dozivljavas me Smile ja im se jesam javila (frend i ja smo isli izlozit mu nas prijedlog) i on nas je odbio sa pricom o profesionalizmu. ovo s egom je bilo sarkasticno jer ja znam koliko mogu i koliko vrijedim, ovakve stvari me mogu natjerat da se zamislim, ali ne da se osjecam lose u vezi sebe Smile



mozda im se nije svidjao prijedlog Smile..sala..a neznam vise sta rec...vise srece drugi put!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

ne dozivljavas me Smile ja im se jesam javila (frend i ja smo isli izlozit mu nas prijedlog) i on nas je odbio sa pricom o profesionalizmu.


Zasto nam ne predstavis svoj prijedlog pa da barem prisutni ovdje procjene u kojoj je on mjeri kvalitetniji od prihvacenog rjesenja?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj prijedlog je naveden u prvom postu. dakle, da nekoliko (konkretno dvoje) studenata naprave template. odmah u toku tog razgovora bilo je ocito se tip previse necka, da je on vec nesto sebi zacrtao te da nece biti nista, a nase ideje nisu otisle dalje od skica.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 13.09.2005 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
oćete katastrofu? www.zug.hr


Ough, my eyes, they're burning, noooo. Shocked Crying or Very sad
Cak je i character encoding na win-1252, pfft
Back to top
View user's profile Send private message
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
moj prijedlog je naveden u prvom postu. dakle, da nekoliko (konkretno dvoje) studenata naprave template. odmah u toku tog razgovora bilo je ocito se tip previse necka, da je on vec nesto sebi zacrtao te da nece biti nista, a nase ideje nisu otisle dalje od skica.


Po mome misljenju stajaliste web povjerenstva u tome je slucaju opravdano iz razloga sto nisi prezentirala svoje graficko rjesenje i nemas prijasnjih radova/referenci, kojim bi potvrdila svoju kvalitetu kao web dizajner. Cemu suze onda? Da si zadovoljila barem jedan od ova dva uvjeta siguran sam da bi ti se pruzila prilika.

Iako naglasavas da smisao ovog thread-a nije cinjenica da nisi dobila posao, vec upitnost profesionalizma kod prihvacenog rjesenja, primjecujem da je da ti ego jako pati. Vise srece drugi put!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flek wrote:
silence wrote:
oćete katastrofu? www.zug.hr


Ough, my eyes, they're burning, noooo. Shocked Crying or Very sad
Cak je i character encoding na win-1252, pfft


da mi se da iskopo bi kaj je neko ko se kuži napravio za nih ko prijedlog (i to pod njihovim STROGIM zahtjevima) samo da usporedite.... ali neću....

s jedne strane mi ovo predstavlja duševnu satisfakciju.... mogo sam uzet još para tamo i možda otić na tjedan-dva na more s time, ali ne dam da mi neko pljuje po mojim dizajnerima i mo mojem znanju.... ja možda nisam neki PHP guru, ali znam dovoljno da mogu napisat kaj mi treba....

Code:
<%@ Language=VBScript%>
<% Option Explicit%>
<HTML>
<BODY>
<%
   Dim objFSO, objDat, bolDobar, string
   Set objFSO = Server.CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
   Set objDat = objFSO.OpenTextFile(Server.MapPath("T1.txt"),1)
   
   If Request.Form("ime") = "Lozinka1" Then
      If Request.Form("Lozinka") = "rt3J22k1" Then
         bolDobar = True
      End If
   End If
   If Request.Form("ime") = "Lozinka2" Then
      If Request.Form("Lozinka") = "rt3J22k2" Then
         bolDobar=True
      End If
   End If
   If bolDobar = False Then
      objDat.Close
      Set objDat = Nothing
      Set objFSO = Nothing
      Response.Write "<A HREF = 'registracija.html'>"
      Response.Write "Neispravan unos"
      Response.Write "</A>"
      Response.End
   End If
%>
   <FORM METHOD = POST ACTION = "Promjene.asp">
   <TABLE>
      <TR>
         <TD><H3>MURSA</H3></TD><TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>JEDNOKREVETNA SOBA</TD><TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje s doruckom</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T1" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje s doruckom 5.kat</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T2" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>DVOKREVETNA SOBA</TD>
         <TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje s doruckom</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T3" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje s doruckom 5.kat</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T4" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>DVOKREVETNA SOBA- francuski ležaj</TD>
         <TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>NOCENJE S DORUCKOM koje koristi jednaa osoba</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T5" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>   
      </TR>
      <TR>
         <TD>NOCENJE S DORUCKOM za dvije osobe</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T6" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>APARTMAN ("Dukat","Tena","Dora")</TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>KORIŠTENJE APARTMANA</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T7" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>
         APARTMAN (Zlatna zica, zlatni klas)
         </TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>KORIŠTENJE APARTMANA</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T8" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>DORUCAK</TD>
         <TD> <INPUT TYPE=TEXT NAME="T9" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>DODATAK za polupansion</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T10" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>
         DODATAK za puni pansion
         </TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T11" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>>
         </TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>
         VIKEND PONUDA (2 nocenja s doruckom, boravišna pristojba)
         </TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T12" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD><H3>DORA </H3> <% string = objDat.Readline%> </TD><TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>JEDNOPOSTELJNA SOBA</TD><TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje s doruckom</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T13" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T14" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>TROPOSTELJNA SOBA</TD>
         <TD></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje s doruckom</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T15" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>Nocenje</TD>
         <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T16" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
      </TR>
      <TR>
         <TD>TROPOSTELJNA SOBA (2+1) koju koriste 2 osobe</TD>
         <TD></TD>
      </TR>
      <TR>
      <TD>NOCENJE S DORUCKOM po osobi</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T17" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>   
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE po osobi</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T18" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
         <TD>DODATNI KREVET</TD>
         <TD></TD>
      </TR>
      <TR>
      <TD>NOCENJE S DORUCKOM po osobi</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T19" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>   
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE po osobi</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T20" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>







   <TR>
      <TD>APARTMAN</TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>KORIŠTENJE APARTMANA</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T21" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   
   <TR>
      <TD>DORUCAK</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T22" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>>
      </TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DODATAK za polupansion</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T23" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DODATAK pansion</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T24" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>VIKEND PONUDA (2 nocenja s doruckom, boravišna pristojba)</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T25" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>>
      </TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD><H3>PORIN </H3> <% string = objDat.Readline%> </TD><TD></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DVOPOSTELJNA SOBA</TD><TD></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>Nocenje s doruckom (2 osobe)</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T26" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>Nocenje (2 osobe)</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T27" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DVOPOSTELJNA SOBA (302 do 321)</TD>
      <TD></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>Nocenje s doruckom</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T28" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>Nocenje</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T29" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DVOPOSTELJNA SOBA koju koristi jedna osoba</TD>
      <TD></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE S DORUCKOM </TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T30" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>   
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T31" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DVOPOSTELJNA SOBA KOJU KORISTI 1 OSOBA (302-321)</TD>
   </TR>
   
   <TR>
      <TD>NOCENJE S DORUCKOM </TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T32" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>   
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T33" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>TROPOSTELJNA SOBA</TD>
      <TD></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE S DORUCKOM </TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T34" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>   
   </TR>
   <TR>
      <TD>NOCENJE</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T35" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>APARTMAN</TD>
      <TD></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>KORIŠTENJE APARTMANA</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T36" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   
   <TR>
      <TD>DORUCAK</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T37" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DODATAK za polupansion</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T38" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>DODATAK pansion</TD>
      <TD><INPUT TYPE=TEXT NAME="T39" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD>VIKEND PONUDA (2 nocenja s doruckom, boravišna pristojba)</TD><TD>
       <INPUT TYPE=TEXT NAME="T40" VALUE= <% Response.Write objDat.Readline %>></TD>
   </TR>
   <TR>
      <TD COLSPAN= "2" ALIGN="CENTER"><INPUT TYPE=SUBMIT NAME="T41" VALUE="Potvrdi"></TD>
   </TR>
</TABLE>
</BODY>
</HTML>




<%
   objDat.Close
   Set objDat = Nothing
   Set objFSO = Nothing
   
%>


evo malo ASPa od tamo.....
DA, imam use i pass još uvijek.... ovo je stvarni ASP fajl....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
oćete katastrofu? www.zug.hr


Zbog ovog će moje oči još duuuuuuuuuuuuuuugo strašno patit
fak....fak....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

idem iz zajebancije skinut sve sa FTPa.....
baš da vidim..... Twisted Evil

edit ::

OMG...........

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
silence wrote:
oćete katastrofu? www.zug.hr


Zbog ovog će moje oči još duuuuuuuuuuuuuuugo strašno patit
fak....fak....


ajde,ajde.... ja imam cjeli web na svom kompu.....kaj misliš kak je meni?

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ajde,ajde.... ja imam cjeli web na svom kompu.....kaj misliš kak je meni?

ne bi ti bila u koži
a još bi manje bila tvoj komp...jadan...disk....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.09.2005 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:

ne bi ti bila u koži
a još bi manje bila tvoj komp...jadan...disk....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



hehe...sutra ih zovem i tražim 3x više nego zadnji put, pod uvjetom da mi se ne petljaju u posao.....


Twisted Evil

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 13.09.2005 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OT: sve ih prijavite ovdje - http://www.carnet.hr/CUC/webfestival/festival.html
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 13.09.2005 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:


hehe...sutra ih zovem i tražim 3x više nego zadnji put, pod uvjetom da mi se ne petljaju u posao.....



Jeli moze jedno osobno pitanje, stignes li ti ista napraviti tokom radnog dana kad citav dan ovdje pises kilometarske postove, svadjas se sam sa sobom, iznosis poslovne strategije i probleme i sl?
I cuj ove izvale, trazis 3 puta vise i uvjet da ti se ne mijesaju u posao, pa sta si sokole radio prvi put, sjedio na usima?

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Yoseep



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 14.09.2005 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

ja jesam perfekcionist i mislim da u ovom poslu to nije lose bit.
ako mi netko istakne kakvu gresku u sadrzaju ili kodu, ja odmah pohrlim da to ispravim jer zelim da izgleda najbolje sto moze. meni su ti "nevazni" detalji bitni.


u svakom poslu je dobro biti perfekcionist, ali do određene mjere. To što je tebi to užasno važno samo pokazuje da ti očito nemaš puno stvarnog, profesionalnog posla oko izrađivanja weba i da ti je to samo hobi...

ljudi kojima kruh ovisi o tome s takvim stvarima se nemaju vremena zezati jer danas u vrijeme dsla i sveprisutne multimedije, napose flasha smiješno je pričati kako bi css pozicioniranjeu odnosu na tablice puno doprinjelo na brzini sajta tog ranga i obima...

zato se slažem s čovjekom kada kaže da je klijentima najčešće bitna limarija i dizajn, a dok hauba radi u nju rijetko tko zaviriva... U suprotnom talijanska industrija auta bi propala... Smile

Svakako da treba težiti čistom i što lakšem kodu, ali i današnji wysiwyg editori, posebno DW hvala bogu svoju zadaću obavljaju pristojno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 14.09.2005 02:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yoseep wrote:
zato se slažem s čovjekom kada kaže da je klijentima najčešće bitna limarija i dizajn, a dok hauba radi u nju rijetko tko zaviriva... U suprotnom talijanska industrija auta bi propala... Smile

postoji Fiat, ali isto tako postoji i Aston Martin koji je svaki izradjen rucno, bolesno pedantno, po narudzbi - i skupo.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 14.09.2005 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yoseep wrote:
ljudi kojima kruh ovisi o tome s takvim stvarima se nemaju vremena zezati jer danas u vrijeme dsla i sveprisutne multimedije, napose flasha smiješno je pričati kako bi css pozicioniranjeu odnosu na tablice puno doprinjelo na brzini sajta tog ranga i obima...
WTF? Stranice napravljene CSS-P su lakše za cca 60% od tabličarenih. Oš brojke? Osim toga, prednost nije samo u brzini... al ionak bacam grah u zid...

Ne postoji site ovog ili onog ranga. Ili ga odradiš ili ne.

@fakz: daj pusti dečka :)

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 14.09.2005 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
silence wrote:


hehe...sutra ih zovem i tražim 3x više nego zadnji put, pod uvjetom da mi se ne petljaju u posao.....



Jeli moze jedno osobno pitanje, stignes li ti ista napraviti tokom radnog dana kad citav dan ovdje pises kilometarske postove, svadjas se sam sa sobom, iznosis poslovne strategije i probleme i sl?
I cuj ove izvale, trazis 3 puta vise i uvjet da ti se ne mijesaju u posao, pa sta si sokole radio prvi put, sjedio na usima?


iznenadio bi se....
pišem kod 30 minuta... da ne poludim odem na forume....postam kilometarski post i vratim se poslu....
pošto radim kad hoću i kolko hoću.... mogu si to dopustiti....

da tražim 3 puta više, po čemu je to izvala? nemaš pojima kaj je bilo i kak je cijeli posao tekao i prema tome...sokole.... trabunjaš (čak i gore nego ja ponekad).....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 14.09.2005 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
okaj, mogu skužiti tablice kad se radi u čitanju iz baze i slaganju podataka iz CMSa....
osobno, ja (ako baš ne moram) ne radim dizajn jer suxam sa CSSom i ne da mi se gnjavit.... ali da je kod katastrofa....katastrofa je....

podsjeća me na stvari tipa "moji prvi siteovi" Embarassed


moj prvi sajtovi nisu izgledali tako...blago tebi ako tvoji jesu..mislim da malo pretjerujes Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 14.09.2005 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa poludi u negdje uz drvo ili skoci sa krova, ne moras tu ludovati non stop. Inace, u zivotu se rijetko kad iznenadim, recimo tebe i dalje dozivljavam kao malog, izgubljenog covjeka bez samopouzdanja koji tu stalno napominje kako on ima neku firmicu i time se hrabri (izjava da radis kad i koliko hoces me toliko impresionirala, da sam pustio suzu radosnicu). A ovo za ponudu, pa to je tragikomicno sta ti govoris. Kladim se da si na svakom sastanku sa klijentom manji od makova zrna i da ti samo nogice veselo vire iz klijentove zadnjice.

ps. Samo reci sine tko te zadnji put otjerao na 9 mjeseci, odmah covjeku placam cevape Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group