Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Alat za prezentacije...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 12.11.2005 02:28    Post subject: Alat za prezentacije... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako...na fakultetu imamo pod obavezno izradu tzv. referata iliti seminarskih radova iz svakog kolegija, najmanje jedan u semestru, a više njih za extra-bodove.
I sad, ja evo dobio zadatak iz matematike napraviti ponavljanje predavanja i ja se odlučio na Powerpoint.

Moram reći da prvi put u životu radim prezentacije, pa sam ovo uzeo jer mi je bilo prvo pri ruci...

Ali ono što mene zanima jest koji bi alat (malo bolji) bio dobar za tu svrhu? Mislim, nije ovaj powerpoint loš, ali ti njegovi templateovi, slide i motion efekti...sve mi to viđeno i ofucano...

Mislio sam da si napravim tu prezentaciju u Flashu, ili možda čak u directoru, pa da zapanjim cijelu dvoranu Shocked
Ali onda mi je napamet palo to da nemam pojma kak bi unosio sve one matematičke simbole (nije samo + i - Wink )

Pa vas pitam: da li je powerpoint ipak dobar alat ili znate neki bolji, ali da ima podršku za bilo koje simbole, i da je dobro "upravljan" od strane prezentatora...?

Znam da sam zakomplicirao pitanje ali eto, pol dva je ujutro, tek sam prezentaciju napravio, pišem kolokvij sutra, tj. danas, a moram se u sedam dignut..a još imam za učit
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2005 04:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sjecam se kad sam prvi put ucio radit na powerpointu, u osnovnoj skoli... ::those were the days::

E sad, daklem, PP je standard za prezentacije, ali, da, mozda je malo ofucan i vec vidjen u nekim pogledima. S druge strane, najjednostavniji je za koristenje i jako se lako upravlja njime...

Kaj se tice unosenja znakova etc... Pa napravish sve te formule/jednadzbe kao JPG-e u Photoshopu/Illustratoru/Cemu vec i stavish ih u bilo koji program i izanimiras kako hoces...

Just a thought...

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 12.11.2005 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Make an S5.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 12.11.2005 13:55    Post subject: Reply with quote

Ako imaš laptop, možeš u Operi (Opera show). Napraviš, lupneš F11 i eto prezentacije. Sve XHTML + CSS :)

Edit: Al ovo što je Bojan predložio se čini još bolje.
Back to top
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 12.11.2005 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Make an S5.

uuuu, nice, hvala za link Smile
@blackshtef: zašto ne u flashu ili ako hoćeš jednostavnije onda u swishu Cool Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 12.11.2005 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@mile: a eto zato što sam si evo odlučio da budući da svi rade u pp-u, budem i ja...a dok bude neka ovak, neovisna o ičemu prezentacija, onda će bit u flashu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group