Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nova godina 2006....
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.12.2005 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mile, moraš izmislit nešto kad te pitaju, reci da si bio u nekom *ebenom bircu i da je bila zakon cuga i da si se ubio kao stoka i prespavao, tak ćeš biti više kul Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 14.12.2005 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Mile, moraš izmislit nešto kad te pitaju, reci da si bio u nekom *ebenom bircu i da je bila zakon cuga i da si se ubio kao stoka i prespavao, tak ćeš biti više kul Smile

je, i da su se komadi otimali za tebe, da si bio sa njih 5, i da se ničeg ne sjećaš, čak ni kako se zovu i izgledaju Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 14.12.2005 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...Al se onda onak sjetiš da peta nije bila komad nego transvestit Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 14.12.2005 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ustvari, prošlu novu sam dočekao u jednom j*ebenom bircu i bila je zakon cuga i ubio sam se kao stoka i prespavao, a komadi su se ubijali za mene, ono 5-6 komada i jedan trans.. ovaj.. ne sjećam se, prespavao sam.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 15.12.2005 16:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam mislila iz Svicarske doc u Hrvatsku slaviti novu godinu, ali izgleda da nema bas nekih ponuda... ako cak vi koji zivite u Hrvatskoj neznate kamo, kako da tek ja znam kamo?! steta! ali ako tko nadje neko ludo mjesto; sve bi bilo bolje nego svicarska! ne da ovdje nema dobrih ponuda, ali mi treba promjena Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2005 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maryyy wrote:
...izgleda da nema bas nekih ponuda...

nema? mogao bi ti ja dati skroz dobru ponudu za priv tulum kod mene, i svim ostalim mladim curama koje ne znaju gdje bi Cool sve ovisi o tome što je kome definicija 'lude' Nove Godine Twisted Evil

Ali ne shvaćam zašto bi se netko vratio u Hrvatsku za Novu, pa ja bi najradije otišao negdje van... da znam da neću završit u pivnici ili na trgu. A to je highly unlikely Confused

Ma ja ću na kraju kao Mile, prespavat i kasnije pričat lovačke Smile najmanje košta
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 15.12.2005 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
...sve ovisi o tome što je kome definicija 'lude' Nove Godine


To je bar jasno! Kodiranje složenog tableless layouta i hackanje za prastare browsere!!! Smile

+ LOL se sjećaš kaj si htio za tisućiti? Pogle kolko si već natuko postova Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 15.12.2005 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vi to nemozete shvatit! ja sam tako rijetko u Hrvatskoj da zelim svaku mogucnost iskoristi da malo navratim! Svicarska je lijepa zemlja, ali nema more, nema pravo ljeto, decki nisu kao hrvatski decki Wink hi hi
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 15.12.2005 20:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maryyy wrote:
...decki nisu kao hrvatski decki Wink hi hi


Tako je, kladim se da stoput bolje kodiramo tableless Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.12.2005 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:


Ali ne shvaćam zašto bi se netko vratio u Hrvatsku za Novu, pa ja bi najradije otišao negdje van... da znam da neću završit u pivnici ili na trgu. A to je highly unlikely Confused


a bas bi tebe htjela vidjet da si u parizu cijelu godinu! Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.12.2005 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako mi napraviš mjesta u dijelu stana za ležaj i pomogneš mi nać posao, možeš me i gledat godinu dana no problem Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 16.12.2005 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

posao u francuskoj?!
a jel ti znas pricat francuski? koliko znam su jako ponosni na svoj jezik i nevole govorit engleski! kako ces onda komunicirat sa ljudima? zivjet ces godinu dana u izolaciji! LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.12.2005 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Ako mi napraviš mjesta u dijelu stana za ležaj i pomogneš mi nać posao, možeš me i gledat godinu dana no problem Smile


bila je i moja sestricna cuvat dijete i pobjegla glavom bez obzira nakon 6 mjeseci Smile i to najvise iz razloga koje je maryy navela.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2005 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma uzet ću rječnik u vlak pa ću natucat u ta dva dana do tamo par fraza Razz

Francuski jest težak, ali brijem da bi se snašao u Italiji ili Španjolskoj, tamo za dva tjedna već blebećeš Smile

Ništa onda od Pariza? Idem raspakirat torbu Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 16.12.2005 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm, http://www.frenchpodclass.com

jel imate svi proslave na gradskim trgovima?
ja sam prošle godine samo prošao brodskim korzom - tamburaši tamburaju, a klinci trče okolo i bacaju petarde 100/sat.. nešto mlađarije pije jeftino vino po kutevima..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 18.12.2005 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Sulien wrote:
...sve ovisi o tome što je kome definicija 'lude' Nove Godine

To je bar jasno! Kodiranje složenog tableless layouta i hackanje za prastare browsere!!! Smile

E to je party!

To me odmah sjeti kako sam prije tri godine proveo novu godinu kod prijatelja, igrali smo DnD od 11AM na staru godinu, do 04AM na novu godinu... bilo je zakon... onda smo peglali na tekken 3 do 10AM... sve to je bilo zaliveno sa 3 pizze, nesto jaja, ujutro prsuta i tako... bilo je nesto mrvu i alkohola... al tad sam bio geek... teski...

onda sam dvije godine zaredom bio u Njemackoj, sa familijom... bilo je super...

al ove godine, eee, to je konacno zivot, to je docek nove godine kako spada... mali lipi stancic, ja i moja draga, skuvamo lipu vecericu, zalijemo domacim vinom, i kako nema grijanja, fino se utoplimo uz neku lipu romanticnu muziku...

jes jes... daleko sam ja doguro od onoga prije tri godine Smile lipo je meni reko Sulien... "chicks dig CSS"...

doduse, druga alternativa je bila, zbog nestasice prostora po Splitu, unajmit igraonu, donit sest x 20l domaceg vina, nas 15 i peglat Call of Duty, Medal of Honor i sl od ranog popodneva 31. ... no... mislim da sam sve rekao...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kilamozga



Joined: 16 Mar 2005
Posts: 33
Location: Lijevi sokak, kraj suhe kruške, odma' ravno kod zadnje lokve, skreni ravno, još sto metara lijevo

PostPosted: 19.12.2005 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Ivan Podrug - e1 wrote:
prijatelj mi se ženi....

sretno mu bilo! Very Happy


Moja solucija je otic ili nekuda dalje od Zagreba, ili cjelovito van iz Hrvatske i iskusit nesto novo, ili kombinirat stvari - ili ne kombinirat uopce nista i ic ko muha bez glave pa zavrsit gdje se zavrsi, ko zna ako ti je neko gore naklonjen, mozda i pojebes nesto.


Samo pazi da si ne sjebeš čitavu novu godinu za tih par minuta "blagoslova odozgo".
(Znam ljude kojima se dogodilo, pa ti to ide iz bogatog životnog iskustva. Very Happy )

_________________
Dizajn obogaćuje život, bez njega se ne može - makar bio loš (ko moj).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 19.12.2005 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
red wrote:
Sulien wrote:
...sve ovisi o tome što je kome definicija 'lude' Nove Godine

To je bar jasno! Kodiranje složenog tableless layouta i hackanje za prastare browsere!!! Smile

E to je party!

To me odmah sjeti kako sam prije tri godine proveo novu godinu kod prijatelja, igrali smo DnD od 11AM na staru godinu, do 04AM na novu godinu... bilo je zakon...

vjerujem Smile što fali proslavit Novu u nekom drugom svijetu, i to za puno manje para nego za upast na nekakav World gigantic party na Velesajmu, i to kao nekakav čarobnjak, rogue ili paladin

Quote:
onda smo peglali na tekken 3 do 10AM...

e sad si ga .... Smile igrat D&D pa igrice na računalu je kao da jedeš kolačiće sa mlijekom i onda ti ponestane mlijeka Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Alexx



Joined: 10 Oct 2005
Posts: 123
Location: Zagreb

PostPosted: 19.12.2005 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

vjerujem Smile što fali proslavit Novu u nekom drugom svijetu, i to za puno manje para nego za upast na nekakav World gigantic party na Velesajmu, i to kao nekakav čarobnjak, rogue ili paladin


Ja mislim da ce tamo biti bash dobro, aduplo je jeftinije od ostalih opcija... jos sam u dilemi... tj trilemi Very Happy

--x
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 19.12.2005 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Burne wrote:
onda smo peglali na tekken 3 do 10AM...

e sad si ga .... Smile igrat D&D pa igrice na računalu je kao da jedeš kolačiće sa mlijekom i onda ti ponestane mlijeka Confused

Jes, jes, ali kad smo rijesili hordu vukodlaka, strazare na vratima, vampire u dvorcu i leecha u tamnici, ostalo nam je taman vremena da pokupimo dva mrtva, natovarimo ih na konje i vratimo se u grad sve to zalit i papke rezurektat... i onda smo razmisljali sto bi dalje, ali nakon skoro cjelodnevnog neprestanog igranja, morali smo stat... nismo vise racionalno razmisljali... to me odma sjetilo kad sam se prvi put docepa baldurs gatea 2... igra sam ga 7 dana u komadu... bez izlazaka vanka, bez icega... iduci dan sam isa u ducan i sebi mrmljam u bradu: "kruh 2 golda, vino 5 golda, ako prodam mesarski noz dobijem 24 golda i jos mi ostane 17 golda i mogu otic na pivo u pub"... Smile

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 19.12.2005 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako jos netko nije odlucio, napravio sam popis proslava u gradu zagrebu... http://www.spreha.net/247.htm

nisu SVE, ali su one "najpoznatije"... sto naravno nista ne garantira... osobno idem na ovaj ny-wonderland
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 19.12.2005 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nice Smile

ali ja ipak idem na Žumberak Razz ipak ništa od codinga cijelu noć Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.12.2005 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ljudi kam cete za novu?

Laughing Laughing Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 30.12.2005 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a idemo probat oni vonderland..
ja dalmatinac u zg...
.u smrznit cu se ka pickica..
ajoj Mad damn WTF?!?$! Cheers!

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.12.2005 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DO - MA ! zima je!!!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group