Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nasi rukometasi su zakon!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 03.02.2006 00:58    Post subject: nasi rukometasi su zakon! Add user to your forum ignore list Reply with quote

danas sam isla live gledati hr-scg i bilo je suuuper! iako su me srbi skoro ubili sa daskom koju su bacili na nasu stranu, iako sam imala litru piva i drugih tekucina u kosi Smile
atmosfera je bila vatrena i bilo je i tucnjava i svega, i jedni i drugi su se ponasali ko svinje, bilo je vrijedjanja i prostacenja, ali atmosfera na nasoj strani je svejedno bila super! svi su pjevali, svi su vikali (sutra necu moc pricat) i bilo nas je tri put vise Smile jel jos ko bio?
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 03.02.2006 01:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlični su! Jesi izdovaćala kojeg srbogorca ispred dvorane? Twisted Evil

fuckin Balić kao da je u nekom drugom sportu ... on igra neku drugu ligu ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 03.02.2006 03:13    Post subject: Reply with quote

so far so good... krenili su odlično
Back to top
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 03.02.2006 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Balić ist Alien. On je rukometni Ronaldinho. Što taj čovik radi. Bilo je dobro otići sa logike Twisted Evil Laughing Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 03.02.2006 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
Balić ist Alien. On je rukometni Ronaldinho. Što taj čovik radi. Bilo je dobro otići sa logike Twisted Evil Laughing Cool

ja sam imao hrvatski Very Happy

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 03.02.2006 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa bilo je logično ne... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 03.02.2006 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ekipa je zakon.

sve zvjezdurine, jedna do druge a igraju, dodaju, lome se ...
kad ih slušaš hvale jedan drugoga - nema egotripova.
neki dan metličić: "nema veze šta san ja da (op. a zabija je 10), nego onaj špremov je bitan".

nekako ih gledam, maštam - kad bi hrvatska cila tako... eto mi suze niz obraze.

<<REM>>
jedino me konstatno nervira taj naziv "pakleni". to mi je malo u qrcu baš.
Jel moglo (ako se tražilo dalje od vatrenih) plameni, ognjeni ili whatever. "munjeni" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 03.02.2006 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme zeno kako te nije bilo strah? Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 03.02.2006 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
Balić ist Alien. On je rukometni Ronaldinho.

krivo.
ronaldinho je nogometni balić.

Wink
Back to top
View user's profile Send private message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 04.02.2006 01:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najbolje sam zaboravila: slikala sam se sa bogom rukometa, Balicem!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
brat mi je morao do hitne, jer su vani spricali "Pfefferspray", ne znam kako se na hrvatskom zove, jednostavno pece u grlu i kasljes da mislis da ces umrjet... on je alergican na to.. i dok sam cekala ispred vrata, je CIJELA nasa ekipa tamo prosla!! ali dok sam onakva nervozna nasla fotic u torbi, je pola njih vec otislo Sad ali Balica sam uhvatila Very Happy Very Happy Very Happy

srbi su bili bacili dasku, i skoro me je ubila... tada sam se bila uplasila, ali se isplatilo!!! nasih je bilo tri put vise, i nadglasali smo ih, nisu imali sanse

u boj, u boj, za narod svoj!
Back to top
View user's profile Send private message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 04.02.2006 02:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zavidim ti samo tako... Obožavam ić na utakmice, pogotovo ove malo "emotivno" nabijenije Twisted Evil
Na žalost morao sam se zadovoljiti samo TV verzijom događaja Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andrej`
Guest





PostPosted: 04.02.2006 03:01    Post subject: Reply with quote

Baš zbog navijačkih izgreda mi se zgadio sport kao takav. Negledam više ni nogomet ni rukomet, volio sam otić na tekmu prije, ali sada, kada moram strahovat oće li neki nacionalostičko-rasističko nastrojeni idiot bacit nekakav objekat na mene nije mi uopće zabacno... 3bes to.
Back to top
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.02.2006 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Baš zbog navijačkih izgreda mi se zgadio sport kao takav. Negledam više ni nogomet ni rukomet, volio sam otić na tekmu prije, ali sada, kada moram strahovat oće li neki nacionalostičko-rasističko nastrojeni idiot bacit nekakav objekat na mene nije mi uopće zabacno... 3bes to.

pred cca 3 godine ekipa se skupila za ić u Maribor gledat Janicu (Zlatna Lisica?). Naši navijači silnu netrpeljivost prema Anji Paerson pokazali su gađajući je bocama i grudama dok je ulazila u cilj ...... a kasnije krenuli u divljački pohod po Mariboru, razbijajući inventar svakog kafića ...... Između ostalog i onog u kojem smo mi bili ...... Sramota na kvadrat ..... Tu je pala odluka da je pred televizijom ugodnije i sigurnije

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 04.02.2006 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde ljudi pa nemojte tako o navijacima Smile

oni su divni ljudi, recimo ja poznajem njih dosta, tu u osijeku, ali ipak najdrazi su mi Curla, Bigla i Kompic. prekrasni momci, uzoriti, pravi rvatine, sirokog vokabulara "eee aaa kohoorttaaa"...

mislim pa morate ih razumiti, tesko je kod kuce, zena, poso birtija, nisu oni culi za http://www.ventil.org/ pa im zato dobro dode utakmica ili neko sportsko dogadanje...

ok to je jedan tip navijaca, dok se drugi vole prepustiti masi, a i tu je sindrom "male zemlje" pa se moramo u necemu iskazati, da mi njima pokazemo...

"...jedan narod, jedna zemlja, jedan put..." Smile

meni je samo zao sto mlada dama tako zbori

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 04.02.2006 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bojan wrote:
oni su divni ljudi, recimo ja poznajem njih dosta, tu u osijeku, ali ipak najdrazi su mi Curla, Bigla i Kompic. prekrasni momci, uzoriti, pravi rvatine, sirokog vokabulara "eee aaa kohoorttaaa"...
Mr. Green

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 22

PostPosted: 04.02.2006 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pazi buda da ti nevide sliku sa avatara, pa te ispizde dok recimo budes izlazio iz kadilaka Wink

_________________
Bojan, pa to je onaj ludi mačak iz crtićta koji sve što takne oboja, a fura sa sobom tri kantice boje u CMY kombinaciji Smile
Back to top
View user's profile Send private message
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 04.02.2006 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maryyy wrote:
srbi su bili bacili dasku, i skoro me je ubila... tada sam se bila uplasila, ali se isplatilo!!! nasih je bilo tri put vise, i nadglasali smo ih, nisu imali sanse
u boj, u boj, za narod svoj!


Applause
hehe, jos si pod dojmom Dancing
Back to top
View user's profile Send private message
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 05.02.2006 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a dobro, i ja inace nisam za to da se sprotski event pretvori u rasisticki dogadjaj, ali kad si tamo, onda se tesko sabrati... i ja sam dosta toga vikala sto bas nije trebalo biti, ali sta ces, bar sam skuzila da nije sasvim u redu... sport bi trebao spajati, a ne biti povod za tucnjave itd.. ali iskreno receno mi je to bilo za vrijeme tekme sasvim svejedno Twisted Evil

steta sto su nasi izgubili protiv francuske Sad nadajmo se da ce barem trece mjesto biti nase
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 05.02.2006 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maryyy wrote:
steta sto su nasi izgubili protiv francuske Sad nadajmo se da ce barem trece mjesto biti nase


Nažalost nisu dobili ni broncu. I izgubili sa 6 razlike, a da ne spominjem da je bilo i 10 razlike... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 05.02.2006 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jednostavno se nisu htjeli boriti za broncu nit su imali snage oni su došli po zlato. po meni naši dečki su najbolji. i bit će. poklopit će se i nama
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
maryyy



Joined: 15 Dec 2005
Posts: 99
Location: Switzerland St.Gallen

PostPosted: 05.02.2006 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad
kod nas nije ni bio live prijenos, nego sam tek kasnije mogla gledati... znala sam vec da su nasi izgubili, ali nisam mogla vjerovat!
jadan Balic kako se zaljepio za pod, i jos Danac padne na njega Mad nasi su tada nekako izgubili snagu, a kad su se opet sabrali je vec bilo pre kasno... bili su demotivirani, sta nije cudo. jednostavno se primjetilo da ne igraju vise srcem, nego sto moraju. a i nisu imali nikako srece.
za mene su svejedno najbolji!!!
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 06.02.2006 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sve ok ... 4. mjesto je super ... da smo bar u drugim stvarima osim u sportu među najboljima i 4. u europi ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group