Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
...kako smo pocheli sa grafikom?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 09.04.2004 08:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
A zvalo se AHRILATZ. Smile


lol, koji smijeh rrrrrrrah

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.04.2004 08:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebala si ti vidjet nase scientific-like face dok smo razmisljali kaj ce to zapravo bit. Smile
bolesno.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 09.04.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima sam kompjuter od 2-3 razreda osnovne ali sam uglavnom igra igre. pokusa sam u srednjoj napravit neke demoe u pascalu ali je to lose zavrsilo.
onda sam ja mislim u 4 srednje sa prijateljem ripa diablo2.net site ja mislim. preveli smo ga na hrvatski i mislili smo ga stavit na net ali nismo znali kako. Smile
onda sam na faksu na pocetku 2002. valjda prvi put isa radit u photoshopu...pa sam napravija prvi logo za disorange i tad mi je to sve postalo totalno kul.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 09.04.2004 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma je, svi su postali fiju briju dobri u 2 godine (*jealous*)

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 09.04.2004 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo je to davne 1998. Grafika i ja smo se upoznali cist slucajno. Zeljela je podvaliti foru ucenicima srednje skole s oglasnog panoa. Lazni oglas dovukao je mnoge ljude na mjesto odrzavanja imaginarne predstave. Grafika je mamila srednjoskolce zeljne provoda, a meni je mamila osmjeh svojim sarmom. Dala mi je da ju diram u Wordu. Jos se sjecam kako smo se igrali i mucili, kako je spretno izbjegavala moje sugestije putem misa i tipkovnice. Nasli smo neki zajednicki jezik u Home Pageu, kasnije i Dreamweaveru. Ja sam se trudio, ali ona nikad nije bila zadovoljna i uvjek je moje najbolje ideje tvrdoglavo realizirala po svom. Onda sam joj otkrio slabe tocke. Vertexe, poligone, te naposlijetku razne misteriozne layere kojima je pokrivala svoje najseksipilnije strane. Probali smo konzumirati nasu ljubav u raznim verzijama softverske idile. Cesto se zalila da mi je hardverska strana slaba. Isprva sam se osjecao nemocno i jadno, a onda sam namaknuo neku lovu i zadovoljio joj i tu zelju. Sad se dobro slazemo Grafika i ja. Ipak se vec dugo znamo. Svasta smo prosli zajedno. Jos uvijek se dogodi neka sitna svadja, ali kad joj misem pomilujem mazne krivulje, pomirba je neminovna, a Grafika se osjeca zeljenom i mocnom, a ja osjetim kako sam na nju ponosan i kako ponekad uzivam u tastini i hvalama koje mi ona donosi.

I da.... ona me hrani, oblaci i placa mi cugu kad izadjem van, makar ju ostavio samu doma ili na poslu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 09.04.2004 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Bilo je to davne 1998. Grafika i ja smo se upoznali cist slucajno. Zeljela je podvaliti foru ucenicima srednje skole s oglasnog panoa. Lazni oglas dovukao je mnoge ljude na mjesto odrzavanja imaginarne predstave. Grafika je mamila srednjoskolce zeljne provoda, a meni je mamila osmjeh svojim sarmom. Dala mi je da ju diram u Wordu. Jos se sjecam kako smo se igrali i mucili, kako je spretno izbjegavala moje sugestije putem misa i tipkovnice. Nasli smo neki zajednicki jezik u Home Pageu, kasnije i Dreamweaveru. Ja sam se trudio, ali ona nikad nije bila zadovoljna i uvjek je moje najbolje ideje tvrdoglavo realizirala po svom. Onda sam joj otkrio slabe tocke. Vertexe, poligone, te naposlijetku razne misteriozne layere kojima je pokrivala svoje najseksipilnije strane. Probali smo konzumirati nasu ljubav u raznim verzijama softverske idile. Cesto se zalila da mi je hardverska strana slaba. Isprva sam se osjecao nemocno i jadno, a onda sam namaknuo neku lovu i zadovoljio joj i tu zelju. Sad se dobro slazemo Grafika i ja. Ipak se vec dugo znamo. Svasta smo prosli zajedno. Jos uvijek se dogodi neka sitna svadja, ali kad joj misem pomilujem mazne krivulje, pomirba je neminovna, a Grafika se osjeca zeljenom i mocnom, a ja osjetim kako sam na nju ponosan i kako ponekad uzivam u tastini i hvalama koje mi ona donosi.

I da.... ona me hrani, oblaci i placa mi cugu kad izadjem van, makar ju ostavio samu doma ili na poslu...


you found your true love... Crying or Very sad happy tears
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 09.04.2004 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm, bilo je to 1994... nakon srednje... Photoshop 2.5, PageMaker5 i Hansova instalacija Corela 3 ili 5 nisam ziher na 18 disketa... Fuck... kako smo otkacili kada smo cdje nabavili Smile))
Uglavnom, vise mi je svega pun kufer... i urednika i novinara i marketinga i klijenata i sefova.... Fuck, a fino mi je mama govorila idi sine na ekonomiju... ali ne ja sam moro sarat po tekama i crtat kvazi grafite po gradu ko klinac...
Sad bi fino bio manager ko sav normalni svijet i ja bi bio taj koji bi vas graficare maltretirao sa svojim sululdim zahtjevima Smile)))
Ko mi je kriv...
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 09.04.2004 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ups, osjecam se malo staro:

1989. godina, atari st, calamus...

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.04.2004 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nazalost ne sjecam se imena softwarea ali bio je taj nekakav softie za c64 u kojem se crtalo. Kako sam ja oduvijek bio zaljubljen u c64 makar stalno prckao i po Nintendu i po 286/386/486.. uvijek sam se vracao na c64.. palio ga tu i tamo.. uglavnom taj neki soft je bio za crtanje i sjecam se da sam radio nekakva svemirska prostranstva, zvijezde, letjelice, nekakve post-traumatske vortexe, uglavnom glupooosti. Isto tako tj. tu sagu je nastavio i paint. Uglavnom to su bili kao nekakvi logaci ili ne znam sto sve ne, onda sam skuzio da to ne moze biti logo tj. tako pixeliziran. Nakon toga sam isao dalje traziti software, i tako to bi. mic po mic. Onda su pocele prve manipulacije sa fotkama, prvi backgroundovi, coveri za cd-e, itd itd..

@Bond: Smile hehe.. te sheme sa po 20-30 disketa su mi bile najbolje. Meni se po defaultu uvijek nesto desilo i 6-7 negdje nije radila. Smile Da ne pricam za Piratese na c64, loada se s jednog diska, dodjes do nekog dijela igre, opet se loada i krepa.. aaaaaaaaa.. a igrao onak, pol dana, mozda i dulje. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 09.04.2004 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to vam je bilo negdje krajem '98.
u stvari ja nikad nisam pocela s grafikom nego za web sajtovima Smile
to je islo ovako: u ozujku '98 tuznom igrom slucaja brat mi ostavi u nasljedstvo negov pc glanc novi. ja pocnem brljkat po tome ali tek u rujnu dodjem na net.
tmo upoznam nekog klinca, 16 godina koji ima svoju stranicu. onda upoznam nekog drugog tipa (u realnom zivotu) koji ima voju stranicu. onda si ja kazem da meni ti decki ne izgledaju bas neki genijalci i da to ziher ne mora bit komplicirano (u stilu ako on moze mogu i ja Laughing ).
i onda ja (zbog nekih mojih privatnih motivacija) odlucim posvetiti neke stranice mom bratu. to je kao Ivanov sajt. ali to vam je izgledalo ovako:
html mi je bio visa matematika, programirat nikad nisam znala znaci totalni bed, u wordu napisem text i to odstampam.
onda uzmem slike i sve kao kolaz saljepim na A4.
onda na scan i izadje veliki jpg Cool

e taj moj prvi "sajt" je bio u stvari stranica sa 4 linka a svaki link je otvarao svoj veliki jpg u obliku stranice Laughing
eto, nitko me nije ispljuvao jer je sadrzaj bio odlican. Razz

i poslije sam otkrila frontpage, bijelu stranicu, pogledam kod sta ima, dodam, pogledam kod sta se promijenilo i tiotalno se nafuram.
u stvari ja nikada nisam zeljela biti ni porgramer niti dizajner... ja sam samo htjela raditi pristojne stranice sa pristojnim kodovima Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 09.04.2004 15:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@keye:ful zakon ovo s kolazem Smile originalno ako nista drugo Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 09.04.2004 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

u stvari ja nikada nisam zeljela biti ni porgramer niti dizajner... ja sam samo htjela raditi pristojne stranice sa pristojnim kodovima Laughing


Applause Applause

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 10.04.2004 00:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Huh početak na kompovima
Tamo negdje 90 tih na AMIGI 500 u DPAINT 4+
maturalna radnja sa asemblerom povezane animacije mitoze i mejoza hahahaha.
Ručno još u vrtiću al sam zamrzio crtanje 80-tih uvijek sam
htio nacrtati drugačije nego što je "drugarica" željela pa me mrzila i ja nju -- krava realistička...
Sad se polako opet tjeram uzet olovku u ruku al' nemam vremena...nekako mi draži komp..lakše je a ja sam po defaultu lijen.
Web...odma sam počeo sa Flashom
Laughing još uvijek stoji na www.charlis.org valjda će sad peta-šesta godina, ne sječam se jel bila jedna il' nijedna izmjena...žao mi ugasit domenu ... nek stoji...treba kliknut AMERIKA link EUROPA je umrla davno.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.04.2004 17:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako, stavio sam i ja neke svoje prastare radove na net pa here they are....

Kao sto se i da vidjeti, svi siteovi imaju nesto flasha - preporucam da pricekate da se loada jer je stvarno onako, fora.. ima mjuze i mjuza je super. To je jedna od stvari koje su svi hvalili.. Preloadera naravno NEMA. Smile
Online sam stavio tri sitea.. CAGE, GRAF i TRACE PLANET.. pa idemo redom.. Smile
[ Svaki site ima sve skupa ono 2MB!!!! - out of that time siteovi! Smile ]

CAGE
Cage je site koji sam slozio u stilu tog nekakvog robota oko kojeg sam slinio. Napravio sam nekakvu skicu i zabrijao si u glavi da cu uz pomoc robotike slozit robota. Anyway, trebao se zvati cage i ovaj cijeli site sam kao posvetio njemu.
Pricekajte da se loada muzika u flashu.
http://www.midnightformula.com/old/cage/Index.html

GRAF
Ovo je site koji je trebao biti kao nekakva komuna writera sa grafovima gore i tako dalje, nije dugo zazivilo.. a ovako je izgledao site. Smile Isto tako, pricekajte da se loada muzika u flashu.
http://www.midnightformula.com/old/graf/Index.html

TRACE PLANET
ahh.. tu ima nekih radova koje sam radio, uglavnom sam mixao sliek koje sam slikao, nesto sto sam crtao i fotografirao te ih sve skupa slozio u photoshopu. And again, pricekajte da se loada muzika. Smile
http://www.midnightformula.com/old/traceplanet/Index.html

Maxy.. jos uvijek trazim onu verziju Awesome-a sa kostima, to mi je negdje na nekom hardu pa ono, moram iskopat pa cu stavit online. Smile

EDIT 01:
Da.. ovako, izgleda da je sve fucked up totalno itd.. to mi se ne da mjenjat pa evo neki quick linkovi..
sve mora bit napisano velikim slovima!!! Smile damn.

http://www.midnightformula.com/old/traceplanet/MAIN_1.HTM
http://www.midnightformula.com/old/graf/MAIN_1.HTM

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 11.04.2004 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sm poceo malo ozbiljnije srachkat po papiru jos u osnovnjaku, onda je nastupio period di kupim komp, srachkam po falloutu i skoro spusim godinu u srednjoj... na kraju mi dosadi klikanje po tulavim igrama i for teh first time se spojim na HInternet! To je bilo doba dok je photoshop 5 roxo a ja sam tikvesa radijo u paint shop pro-u. Nije mi dugo trebalo da nadjem Hans2k sajt i prebacim se na photoshop. Tad sam se skompo s hamsom i bemtijem i nesto malo-puno nakon toga je pukla ideja o MI3dot-u. Bogami, od tad se totalno ljepim na grafku Smile

poof!

_________________
lolorem roflsum lmaolor lolt lmaomet
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.04.2004 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, nebi danas bio tu bez mi3a, ziher
zaboravih to Embarassed , nakon mi3a je sve krenulo, kaj sam ja znal ko je srf.lu tad

tenkju gajz veri mač!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 12.04.2004 03:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod mene onako, negdje 97. poceo se baviti svojom najvecom opsesijom.. sviranjem, bubnja.. nakon mnogo muke i nagovaranja ostalih napokon osnovao bend, poceli s nekim koncerticima pa eto mi doslo da nam slozim i sajt, tad sam se prvi puta poblize upoznao sa html-om i photoshopom makar me to pocelo privlaciti jos dosta prije. tada sam tek dobio razlog zbog kojeg poceti. sjecam se kad sam s gustom prolazio frontpageov bogznakoji tutorial i polako kretao s time.. web dizajn mi je postao jednako velik gust kao i sviranje pa sam tako poceo radit neke svoje osobne homepageove na kojima sam eksperimentirao/ucio pa onda to iskustvo primjenjivao na sajtovima bendova u kojima sam svirao Smile tako da je otprilike web dizajn napredovao paralelno sa sviranjem Very Happy tako je ostalo i do dan danas..kako se razvijao obujam ritmova tako su se s druge strane stvarale ideje i potreba za stvaranjem. jedino je upitno od cega cu prije pocet ozbiljnije zaradivat, mislim vrijeme je Smile

e sta nije stifanic igrao u impulse9 il tak nes? ja sam igrao u prvom hrvatskom clanu Very Happy zap.clan samo sto to niko nezna Smile bio drugi u hrvatskoj u doomu bla bla..aaaah to su bili dani!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.04.2004 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stifanic je igro u impulseu, pod nadimkom fritz.
ali to nema veze sa grafikom Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 13.04.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajoooj,...
evo sad ce te se strgat od smijeha,...
ja sam poceo pije nekih 5 godina radit flash. Nista drugo nisam ni pipnuo.
PS me je tako nervirao da sam trgao CD-e koji su ga imali na sebi Smile
i tako jednog dana posaljem ja svoj CV u tramot gdje je radio moj golega Leon.
par minuta nakon toga nazove on mene i pita da zasto ja njemu saljem svoj CV?!?
Ja mu kazem da se znam to i to i koji mjesec kasnije on mene ubaci na Tramot Education grupu. E tako je to pocelo.

ovo je moj prvi sajt star 5 godina..

http://free-zg.hinet.hr/sintex/

umrite od smjeha ekipo! Smile
ja jesam Smile


SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 13.04.2004 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:

http://free-zg.hinet.hr/sintex/

umrite od smjeha ekipo! Smile
ja jesam Smile


SINteX


Bolje od mog prvog sitea anyway... Smile Tupac i Slipknot? ha? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.04.2004 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
SINteX wrote:

http://free-zg.hinet.hr/sintex/
umrite od smjeha ekipo! Smile
ja jesam Smile
SINteX

Bolje od mog prvog sitea anyway... Smile Tupac i Slipknot? ha? Smile

u ovo je neki ono.. scaaaary crew bio? Smile
E da na 2pac i Slipknot sam se slomio.

Mi smo imali nekakav kao crew writera, site je bio u izradi ali nikad nije stavljen online, sa nekakvim fotkama kako se crta itd.. ali ono, maaaaaad crew. Smile

PHilatZ Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 13.04.2004 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam komp imao jos od malena, nekih 5-6 godina,
uglavnom sam brijo po igrama,
dok nisam otkrio internet, surfo malo po nekih hr siteovima,
neznajuci ista...niti sta je to internet,niti ps... Smile

I kasnije sam stalno visio po netu, uglavnom sve i svašta ali ništa vezano uz dizajn,
onda sam imo neki jadni site za msn-u i geocitiesu,
htio sam stavit counter na stranicu al je za to trebalo petljat se htmlom, a posto nisam znao od frenda sam dobio neki html tutorial, mislio si sta je sad ovo, neki glupi tagovi, necu ja to nikad, i nikad nisam volio programiranje...

I sasvim slucajno bez apsolutno ikakve namjere nabasao na neke hr design siteove,
jedan od njih je bio dukeov site, mislim v6 il tak nesto, grunge uglavnom,
i to mi se svidjelo i posjetio ja sve linkove sa njegovog sitea i ufuro se u dizajn.
i nedugo kasnije dobio dreamweaver i fireworks i iso ja nekaj sarati, i napravio neki site...

Onda sam saznao za mi3, unit74 i puno ostalih portala...
Moram reci da nisam dosao na dukeov site, mozda se nikad nebih bavio dizajnom niti saznao za bilo koji dizajn portal i sad radio nekaj potpuno drugo...thanks duke! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2004 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U osnovnoj je samo moj ucitelj vidio talenat u meni i slao moje radove na takmicenje, no nisu pobjedjivali jer su mi partizani i svabe bili isti pa je moglo biti problema Smile Previse apstraktno. No covjek me je ipak naucio nekim bitnim stvarima u crtanju, koje nisam skoro nikad ni primjenio jer me crtanje nije zanimalo sve do pojave kompjutera ZX spectrum i Orla ( jedan je imao susjed, a drugi je bio u skoli u koju sam isao ) i onda sam u Modroj Lasti citao o programskom jeziku Basic, i to mi bilo skroz cool. Onda ja probam to sa PLOT i DRAW i vidim ja, ovo meni zanimljivo. I tako ja crtao, pa dodavao one poznate a=a+1, Plot (a,10) i odvaljivao na cuda sto ih je Orao radio. Pa onda nista dok nisam napunio 24 godine i vidio da "Djavo odnijo salu" i da se nesto mora raditi u zivotu. Odem u jednu firmu javiti se na ogldas za crtaca filmova za sitotisak i dobio posao, premda blage veze nisam imao sto je to sito tisak, al rekli da znam crtati i da cu ja to nauciti. A u toj kancelariji gdje su me smjestili da se mazem tusem i rapidografima, bila stara 486-tica i 2 nova kompa ( neki P166, mislim ) i dozvole mi da prckam po 486. Mislim da sam je godinu dana unistavao, dok jadna nije odahnula, al sam skuzio Windovse i kukajuci da me puste da radim na ovim boljima, dobio priliku i tako to krenulo.
Eto.

P.S. Najdraze mi se u ovoj prici bilo sjetiti Orla. ZX sam kupio sebi za kolekciju, al Orla nikako naci. Ako netko ima neka javi posto ?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group