Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Insomnia
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 20.02.2006 04:34    Post subject: Insomnia Reply with quote

I just can't get no sleep...

Evo neka ovo bude post za sve one koji nekad budu imali problema sa spavanjem :) Pa neka ode napišu što ih muči / što rade :)

BTW, ja bez razloga, ne mogu zaspati nikako, nisam uopće umoran nekako... Pa evo programiram lagano u Djangu... Ako netko još ne zna, Django je kick ass. I ima najbolji templating jezik koji sam ja vidia do sada, milina.

http://www.djangoproject.com/
Isto tako, to mi je jedan od najboljih "content-based" siteova koje sam vidia, tako je dobro izveden da to nije normalno, jednostavno bi moga cili dan visiti na njemu.
Back to top
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 20.02.2006 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ufff, zanimljivo, no dok se ne dočepam nekog pravog stroja koji će mi biti server, ne želim niti razmišljati o nestandardnim riješenjima...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.02.2006 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako cudno ali meni se lucidnost i ideje povecevaju negdje od 1 u noci pa do 4-5 gdje mi je mximum. i onda spavat do 7 i vec kamo obavaeze zovu Smile

Bilo je noci kada nisam mogo oka sklopiti, ali to nije bilo vezano uz kompjutore niti programiranje..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.02.2006 10:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.. kaj mislis od kud meni "Midnight Formula"? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 20.02.2006 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja spavam po 4-5 sati i to je to....Embarassed zadnjih ne znam koiko godina nisam zaspo prije dva, tak da cu se ja napisat ovdje Smile... al najgora od svega je pršutsomnia Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 20.02.2006 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uff... i mene nekad zeza. Čak mi se događa da sam fakat umoran a da svejedno nikako nemrem zaspati.. jedino šta isto kao _butch tad dobivam najbolje ideje i tak.. =)

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.02.2006 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

otkad radim idem uredno u krevet u 9 i pol, deset a budim se u 5 i pol - naime ne funkcioniram kad sam neispavana
al na faxu je bilo svega, često nisam mogla zaspati do nekih 5 ujutro
a puno puta mi se znalo i dogodit da sam recimo nešto programirala ili radila neke gadne matematičke zadatke prije spavanja i onda bih jedva zaspala a usred noći bih se znala probuditi i jednostavno znati rješenje na nešto što me mučilo cijeli prethodni dan pa sjesti za comp ili bilježnicu i završiti stvar - to mi se puno puta dogodilo pa sam zaključila da vjerojatno nastavim i sanjati algoritme i brojke ako prije spavanja radim nešto slično
zato sad da bih spavala ko beba od pet sati popodne stavljam uredno mozak na pašu... i ne znam za ništa od kad zaspem dok se ne probudim

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 20.02.2006 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo radio sam do 5 ujutro, usteo se prije sat vremena i nastavljam radit... jednostavno ne mogu zaspati dok nisam završio neki layout/komad koda, a često budem toliko entuzijastičan da se želim dignuti što prije ujutro kako bih mogao nastaviti raditi na tome --- naravno to često rezultira sa malo sna Confused

Eh kad bih mogao kao da Vinci Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.02.2006 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
... naravno to često rezultira sa malo sna Confused


Da i izgledas ko freaking zombie, mozak ti radi na frekvenciji web stvaralasta, a ostale funkcije su upitne.. Barem meni nakon 4 dana strogog rezima rada i miliona kubika kofeina.. Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 20.02.2006 12:24    Post subject: Reply with quote

Opaa, vidi ti ekipe ne spavalica :) Da, i ja od nedavno nikako da zaspem prije 2ure ujutro. Uglavnom uvik oko 2, a sinoć me uvatilo, zaspa sam oko 4ipo, 5...

E i slažem se za ideje i produktivnost. Baš je nekako drukčije raditi, neki feeling, sam si, niko ne smeta, tišina, samo se skoncentriraš na rad...

Makar ja ne srčem kofein, bullove i sl. sranja :) Ha!

BTW, je ste gledali onaj film Insomnia? Dobar.
Back to top
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 20.02.2006 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
BTW, je ste gledali onaj film Insomnia? Dobar.

Meni cist ok film, samo mi Robin Williamsa malo teze probaviti kao nekog bad guy-a..
Izprijesnjih filmova kao dobrica i pokusava te nasmijati, a tek nakon live-a na broadwayu vidim ga u nekom drugom svjetlu..
Citat od negdje: "Komicari ne bi trebali biti glumci.. Pogledajte sto se dogodilo Robinu Williamsu.."

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 20.02.2006 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uf, ja nemrem funkcionirat normalno ak ne odspavam po noći 6-7 sati u komadu. Rijetko idem spavat poslije 3, a još rjeđe se dižem nakon 10:30 (ne volim "propustiti" jutro).

Kod mene je isto kaj se kreativnosti i produktivnosti tiče, uvijek po noći najbolje stvaram. Tu je mir i tišina već nakon 21h pa mogu na miru radit.

Kava? Nikad ikad.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 20.02.2006 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Od kako radim full time krevet susrećem oko ponoć - jedan, jer kasnonoćni rad dovede do zombie stanja drugo jutro .... koncentracija i kreativnost = 0
Prije su stvari drukčije izgledale: svi radovi nastajali su iza ponoći, uz hektolitre kave i kilograme duhana ....

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 20.02.2006 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
jednostavno ne mogu zaspati dok nisam završio neki layout/komad koda

same here... nazalost, moji starci to ne kuze pa uvijek shize kad se netko od njih ustane oko 4-5 ujutro i vidi me pred kompom Confused
odmalena sam mogla uciti jedino navecer, kad sam ujutro na faksu ne funkcioniram do podneva... mogu se ja ustati ujutro, ali ako ne odspavam 7-8 sati nisam za nista - opet do negdje 9 navecer Smile

i ne pijem kavu gotovo nikad Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.02.2006 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To!! Anti-kava do kraja! Very Happy glavno je da nas ima

Gledam kolege developere... stalno se jadni muče sa cigaretom i šalicom, premještaju s jedne strane na drugu, pada im pepeo po tastaturi, piljeći u monitor traže drhtavom rukom kavu, svuda okolo po stolu i po kučištu smeđe mrlje... možda i povećava productivity, ali pod koju cijenu?

Ahh ova insomnia rasprava me podsjetila kako sam jednom codirao od petka do nedjelje - bez spavanja... u nedjelju sam završio kod frendice u domu jer nisam imao snage do kuće doć, napravila mi je krevet, ja sam crashao i uspio odspavati negdje dva sata prije 8 ujutro kad smo se morali ustat, ona na posao a ja u muzičku... bio sam pun energije, nikad se u životu nisam tako dobro naspavao kao ta dva sata

Nešto ima čudno sa tim spavanjem... sleep cycles i to Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 21.02.2006 01:36    Post subject: Reply with quote

Ja u životu nisam kavu popia! majkemi. Samo par onih nekih slatkih cappuccina iz vrećice i to je to :) Mislim, ko može zemlju pit, svaka mu čast :p
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 21.02.2006 09:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Niti ja, ni kapi. Smile Kad smo već kod toga, nisam niti jedan jedini dim iz cigarete potegnuo, mrzim taj prokleti dim.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 21.02.2006 09:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam se okanio dima nakon jako dugo, i uživam Smile

Ali kave ću se teško riješiti....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 21.02.2006 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Niti ja, ni kapi. Smile Kad smo već kod toga, nisam niti jedan jedini dim iz cigarete potegnuo, mrzim taj prokleti dim.


Je*ote, kol'ko nas ima... =)
Ni ja.. još sam radio sam s čovjekom koji je stalno imal cigaretu zapaljenu, u zatvorenom prostoru. Sick

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 21.02.2006 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mali. wrote:

Ni ja.. još sam radio sam s čovjekom koji je stalno imal cigaretu zapaljenu, u zatvorenom prostoru. Sick


Ja pusim i pijem kavu Very Happy, al sto se tice pusenja i meni smeta ako se pusi non stop, i to jos u zatvorenom prostoru. Dim se izraci, al miris ostaje.. damn..
Navece ne pijem kavu (ne zato sto ne mogu zaspati).
Sada sam smanjio pusenje, jos mi ostaje taj mali korak da se ostavim..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 21.02.2006 18:34    Post subject: Reply with quote

Da, nisam ni ja u životu niti jedan dim povuka isto... Nije mi čak ni u ustim bila! :D (Možda ako su mi je starci uvalili kad sam mali bia za fotku il nešto slično al nevirujem :)
Back to top
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 21.02.2006 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pijem, pušim, ne spavam. life is good.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mirza



Joined: 08 May 2004
Posts: 34
Location: Zagreb

PostPosted: 21.02.2006 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
pijem, pušim, ne spavam. life is good.


Napokon neko normalan... Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 21.02.2006 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked Shocked ovdje vlada neporočnost ..... Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 21.02.2006 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Navecer milina za raditi. Sve mirno, nitko ne ometa, a skoro nikad mi se ne zaspe, nekad odem spavati onako, reda radi.
Kavu ne pijem, probao pusiti, ali prestao.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group