Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
NE djeci za komp
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 24.02.2006 10:53    Post subject: NE djeci za komp Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.break.com/index/patiencechild.html

Last edited by Chali on 24.02.2006 10:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 24.02.2006 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Laughing Laughing
mene je bilo malo strah kad sam gledala ovog manijaka...
Back to top
View user's profile Send private message
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 24.02.2006 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro,jako strah
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.02.2006 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
irfan



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 24.02.2006 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nece ovaj jos dugo!

jetz gez loss
jetz gez lossssss!!!!!!!!!!!!!

Very Happy




(neznam njemacki)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 24.02.2006 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovome definitivno treba psihijatar i zabrana pristupa jadnome računalu

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 24.02.2006 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

omg!!! someone please call 911. fast.
o čemu priča? igrica neka ili?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 24.02.2006 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ROFL!

NE-MREŠ bilivit !!!
Back to top
View user's profile Send private message
irfan



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 24.02.2006 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
omg!!! someone please call 911. fast.
o čemu priča? igrica neka ili?


i mene zanima! ajd neka neko brzo prevede ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.02.2006 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma mali stoji pred kompjuterom i zivcano vristi na ekran i razbija sve oko sebe, ne kuzim sta to ima na ekranu Shocked

da sam mu ja mater golim rukama bih ga zadavila tako blesavog! Rolling Eyes

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 24.02.2006 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oops, mali je poludio. Strasno. I ja bi ga zadavila. Maksimum igrica koje bi igrao da sam mu ja mama je onj blesavi "pingpong" ...ili kak se vec zove...bila je u nekom spotu. Jos kak urla na njemacki...to ga cini jos strasnijim... Bang!

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 24.02.2006 12:52    Post subject: chemical inbalance of the brain.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj klinac ima anger issue, iovo nema veze sa računalima,
osim činjenice da pljuje po monitoru vrišteći na njega i lupa tastaturom o stol..
no on bi to radio i sa mamom i tatom i legićima..
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.02.2006 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bit ce opaki sistemac kada naraste, necu reci ferovac ali hehe ne bi volio da mi takav kada odraste odrzava server Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.02.2006 13:18    Post subject: Re: chemical inbalance of the brain.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

no on bi to radio i sa mamom i tatom i legićima..

zato bi ga ja zadavila da sam mu mater, prije nego on zadavi mene Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 24.02.2006 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od ovoga materijala bi se moga smontirat dobar video rad Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 24.02.2006 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

irfan wrote:
ars wrote:
omg!!! someone please call 911. fast.
o čemu priča? igrica neka ili?


i mene zanima! ajd neka neko brzo prevede ...

ukratko: mali hoće igrat igricu, ali mu se ne pokreće. onda napokon krene pa mu zbrejka pa ovaj poludi. i na kraju brutalni raspašoj.
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 24.02.2006 13:55    Post subject: Reply with quote

da se mene pita lik ili JAKO dobro glumi za svoje godine, ono JAAAAAAAAAAAAAAKO dobro, ili jednostavno ima neki poremećaj. vjerojatno je ovo drugo, jer da je clip traja nekih minut vrimena, onda dobro-iznervirala ga neka igra do bola, ali ovo sranje traje i traje, that ain't right Confused . Sve šta san skužija je da pri kraju govori nešto "ne treba mi pomoć, ne treba mi pomoć", a prije spominje igru, i po rasporedu lijeve ruke na tipkovnici (vidljivo na nekih pola sekunde Laughing Laughing Laughing ) se da zaključit da je to vjerojatno neki fps ili tako nešto(WASD). Sumnjam da je diablo(pojšni na 1234) jer on je taman, a ovome je ekran bile boje stalno. U početku ka da se svađa s nekin... my guess is da je možda igra na warsheep priko ICQ-a, to objašnjava svađanje s nekin, lik kaže isto "pa nisan to vidija", znači biće nije zna u koga pucat, i bijeli ekran je objašnjen sa paralelno upaljenin prozoron u kojem chat-a, iako očito verbalno a ne tipkanjem Very Happy Very Happy Very Happy

Sve u svemu, that ain't right.


peace, noiz
Back to top
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 24.02.2006 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najluđe je kad se smiruje "pozitivno razmišljat, jednostavno pozitivno razmišljat" ili kad razvaljuje tipkovnicu pa skuži da mu fali esc onda histerično "escape tipka fali, gdje je escape tipka, gdje je" i onda ju vrati natrag pa odjednom "ne treba mi pomoć, ne treba mi pomoć". a cijelo vrijeme se dere na monitor "kurvin sine, uzmi ovo, požderi ovo". sve u svemu... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Chali



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 132

PostPosted: 24.02.2006 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

::noiz:: wrote:
lik kaže isto "pa nisan to vidija"

nisam to skužio. kad to veli?
Back to top
View user's profile Send private message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 24.02.2006 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

igra unreal tournament.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
irfan



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 90
Location: Tuzla

PostPosted: 24.02.2006 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala Chali Wink

::noiz:: wrote:
my guess is da je možda igra na warsheep priko ICQ-a, to objašnjava svađanje s nekin..


dobar je warsheep. stalno igram..al ne bi rekao da je bas ta u pitanju Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
beyes
Guest





PostPosted: 24.02.2006 15:20    Post subject: Reply with quote

Sad eto još 5 min moga života, bačenih u vjetar. Prvo je bio smiješan, kasnije me iživcirao, a da je moj, jaooo kako bi taj batina dobio. Naučio bi se samokontroli, a ne jao, mali dragi, pa nemoj, pa ovo, pa ono, pa kod doktora, šamar i gotovo, nema rasprave.

Osim ako ne postoji obiteljski trag takvoga ponašanja u prošlosti. Ali ono obično se radi samo o razmaženom derištu
Back to top
mali.



Joined: 07 Jul 2004
Posts: 128
Location: Zagreb

PostPosted: 24.02.2006 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Đizs...
ali s ovim malim fakat nešto nije u redu....
prije bi ga trebalo zatvorit u onu mekanu sobu di nemre nekog/sam sebe ozljedit... Rolling Eyes

Quote:
to objašnjava svađanje s nekin..

kolko sam ja skužio, on se ne svađa s nekim, nego sam sa sobom/kompom/igricom lol...

_________________
http://mali.3dfuturebits.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 24.02.2006 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uh... Rolling Eyes
Ak sam dobro skuzio igra je Unreal Tournament, nest na pocetku veli, samo neznam dal sam dobro cuo Smile

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 24.02.2006 20:21    Post subject: Re: chemical inbalance of the brain.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
ovaj klinac ima anger issue, iovo nema veze sa računalima,
osim činjenice da pljuje po monitoru vrišteći na njega i lupa tastaturom o stol..
no on bi to radio i sa mamom i tatom i legićima..

Moram se s ovim složit... Roditeljima na dušu.....

Tužna činjenica je da znam bar još troje ovakve djece, šize na svaku piz*ariju, urlanje bacanje po podu samo zato što nije po njihovom. Katastrofa. I onda kad naletim na fino pristojno, skulirano dijete sva sam šokirana. Umjesto da je obrnuto.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group