Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Latinica
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
collector



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 38
Location: Phobos

PostPosted: 12.01.2004 21:32    Post subject: Latinica Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel to emptihed rastura kvejk u latinici Mr. Green Laughing Mr. Green
pokazi ti njima kako se kvejka Mr. Green

_________________
Kowach
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 12.01.2004 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, ja pizdim doma pred teveom i razvijam agresiju (nagomilanu kvejkom) prema Latinu i ekipi.

http://www.bug.hr/ostav/zec1.asp
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 12.01.2004 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bojlera mi preko majke ako i jedan od ovih zadrtih panjeva zna upalit kompjuter. E da moram primjetit...inače ne kupujem Hacker al' ova Kristina mi je mučo simpa.
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 12.01.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empti g0g0g0g0

Popapaj pa idemo :))))))

Inace, Latinica totalno u qrcu, sranje...
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 12.01.2004 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebao sam gledati do kraja, i pročitao sam članak na Bugu, jako dobro rečeno i uopće me ne čudi to kod Latina!

koka je 2h rasturala.... u hladnoj prostoriiji velesajma....guuuuudddd...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2004 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

krivo su odradili poso. e da, kad su o gejmingu zvali ekipu kaj se jebaka po kaficima, zas ne bi sada na mi3dot doveli automehanicare da nam pokazu kak se radi sa corelom posto je to dvoje po meni u jednakom rangu.
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 12.01.2004 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno su napricali za igre,kao da je to najvece zlo na svijetu,uzas!Ipak zivimo u zemlji sa 900k nepismenih,i svaka tehnoloska novotarija je,po difoltu odbacena,jer je narafski nepoznata(jedino je pitanje koliko je komp novotarija).Mada se ne bih lisio igara iz djetinjstva,partizana i svaba,kad prijatelja vodis na streljanje i propucas mu oko emgejcem napunjenim cahurom,to je quake Smile)

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 12.01.2004 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

latin prica o onome o cemu se ne kuzi.

no dobro, 53% ljudi koji su zvali "tv referendum" misle da nove tehnologije pozitvno utjecu na djecu. eto.

a kristina i co.... stvarno su se razigrali Cool .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2004 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emti ja sam sad na internetu ovom nekom vidio kak se prave bombe od ljepila sapuna i folije.
ocemo? :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
amusic



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 82
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2004 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

napad na nove narastaje bi ja to nazvao....i da ljudi svi neki nacitani a nemaju jebe*e maste....
katastrofa....emisija(barem ta) saksa naveliko....
e da a sad idem malo bacit NFS pa da sutra poludim i odjednom pocnem jurnjavu po zagrebu pa da bude ko u americkim filmovima i da dodje fbiaj i pocnem onda pucati po ljudima i onda je svizac zamotao cokoladu....grrrrrrrr

cheers
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 13.01.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj koji vam je ???

pa oni su u pravu, kompjuter je ZLO, posebno za djecu !!!!






p.s. nemogu ne primjetit onu zenu - uciteljicu koja je glupa ko kurac...
i one fore sa mijesanjem kompjutera i stvarnosti... mislim ako klinac od 10 godina nemoze razlucit kompjuter od stvarnosti onda je glup - nije kriv nit kompjuter nit roditelji nego majka priroda.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 13.01.2004 00:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a je li zna tko kada ce se to reprizirat Question

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 13.01.2004 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
a je li zna tko kada ce se to reprizirat Question


Sutra oko jedan il' tako nešt'.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2004 01:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma problem je sa tim debilima koji pricaju o televiziji / kompjuteru / itd.

ako su te roditelji dobro odgojili, da znas razlikovat dobro od zla, onda neces sad ti vidit mel gibsona kak ubi nekog i ici ubiti sam. Ljudi koji to naprave, ima ih, fanatici bolesni. Koji su se isli obuc u kapute kozne i sa ganovima pobili x ljudi jer su brijali da su u metrixu. al oni su sam cekali takvu neku pizdariju da puknu. oni su debili iskomplesirani / potisteni / mentalno bolesni.

I ta stvar da je ubojstvo ispred stvari koja se tretira ko neznam kaj, sex
mislim, u 12popodne moze biti krv i ubijanje 100ljudi na televiziji i patnja i mentalno bolesni al nedaj boze da deca vide kaj se normalno radi po svijetu. oma Embarassed

to me iritira. i jos puno stvari sam nervozan i agresivan nakon ovog igranja Smile

a ono, nisam al moram srat Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2004 01:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@shilokko:
10.20 Latinica: Izgubljeni pred ekranom (R)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Amore_E_Motre
Guest





PostPosted: 13.01.2004 01:16    Post subject: Reply with quote

Ovo je teska sramota Denisa Latina, i cijelog HRT-a. Imao sam uvijek nisko misljenje o novinarima, ali Latin je bio iznimka. Sada, samo je potvrdaio da su novinari obicna piskarala koja su imali 5 iz hrvatskog jezika i bili omiljeni ucenici profesorici.
Vidi se da tog covjeka ova tema ocito ne zanima, i da je napravio emisiju jer "drugi o tome pricaju". Katastrofalna priprema, i povrsnot D.L. me iznenadila (tj. jos uvijek me iznenaduje, jer emisiju jos uvijek gledam).

Dok Latin pljuje po ovome obliku zabave, bas danas pise u Jutarnjem listu o najvecem okupljanju gamera u HR na LAN-u u Velikoj Gorici, pod nazivom "new generation LAN: the gathering 2"; gdje pise o novom nacinu zabave i kroz mnoge se novine pisalo o tome prije kao necem pozitivnom i korisnom. Vjerujem da Latin nije ni svjestan toga da se gaming u nekim istocnim zemljama smatra profesijom, te postoji placeno zanimanje "gamer" tj. igrac kompjuterskih igara. i taj posao je placen bolje od gotovo bilo kojeg posla u HR.
Sumnjam da je Latin svjestan toga da se organiziraju natjecanja u igranju igara, i da se u nekim zemljama gaming tretira kao sport.

Latin u ovoj emisiji vjesto barata nekim "statistikama" i izrazima koje uopce ne podupire nikakvim cinjecima, dok za razliku postavlja pitanje kojemu vec sam daje odgovor i onda od sugovornika ocekuje samo da prokomentira ono sto je on vec izjasnio. TO nije diskusija.
Od kud njemu podatak "da se u Americi gaming tretira kao bolest, i da se uspjesno ljeci" ??? Jel on to stvarno izvukao negdje, ili je izmislio samo da bi potvrdio svoje misljenje da je to "bolest". Ako je "igranje igara" bolest, onda, kojih igara??? Znamo svi da je kockanje, tj. igranje brzih igara na srecu bolest, ali, mislim da je on izvukao krivi podatak, jer se ono odnosilo na koockanje.
Ako i je to bolest, koji ljecnici i znastvenici su donjeli taj zakljucak, na kojem institutu, koliko je bilo ispitanika, koliko od njih je pocelo pokazivati stanje opsesije, i koliko ih je pomahnitalo i pocelo trcati sa motorkom po gradu???

Zalosno je da jedan priznati novinar poput Latina ismije sebe i cijelu nacionalnu televiziju, te ljudima koji su ne upucni u temu prikaze gamere kao neke zle ljude i "potencijalne masovne ubojice". Sada ce neupuceni roditelji koji su za Bozic kupili djeci racunala da se igraju poceti ih masovno prodavati, jer bi se jednog dana njihovo djiete moglo probuditi sa misli "sta ce biti ako pucam tati u glavu sa miniganom"!

Nije uredu, i nije korektno od Latina ovo sto je napravio, i ovim putem trazim, a trazit cu i putem svih ostalih internte portala (jer sam ovisan o internetu) i ostalih medija da se Denis latin javno isprica gamerskoj populaciji u HR, i ljudima koje je omalovažavao, te doveo u upit njihovo socijolosko, psihicko i moralno stanje.

--
Ajmo mi svi gameri opljackat vojsku, i igrat se po zagrebu Vice city - Live.
Ja cu minigan, vi flametrower, ili oruzje po ozboru, idemo u upravu HRTa i dokazat da je latin bio u pravu?? moze??
Sawdoff shot gun na rame i ajmo... mozemo usput do ZETa, i nekih obliznjih skola! ha?
Branit cemo se na sudu poremecenoscu, i sjeb**anoscu igrama, i dobit cemo 6 mjeseci uvjetno, jer ovo je Hrvatska. kod nas to ide lako...

Ajmo, el dorado!
UDRI DO KOSTI!!! JEEEE!!!
POMAHNITALI GAMERI NA SLOBODI!!!!

disclamer:
Ovo je samo sarkasticni post, ja ubiti nisam lud, i ne igram igrice u slobodno vrijeme i ne milim nikog ubit u naredno vrijeme. Ja sam obicni novinar, i ja samo piskaram, i neznam sta je kompjuter, i plasim se primit gameboy u ruke.
Tehnologija je Evil!!!!


P.S. Steta sto ovo nece citat nitko osim ljudi koji su ovisni o internetu.

be well!
Back to top
amusic



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 82
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2004 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pa neka si reko, dobro si reko!!!!
I JA SAM OVISNIK O INTERNETU!
Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 13.01.2004 01:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma definitivno loše odrađena tema, a uostalom Latinicu ne pratim više uopće - jer smatram da je ne samo ova, već i dosta emisija prije spomenute loše ili "partly" odn. djelomično odrađeno ...
a HRT kao TV House je posebna priča ... Kako je jedan moj kolega rekao:
$Start "HRT je repriza reprize + saborske sjednice + reklame" $End Of Quote

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 13.01.2004 02:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

s obzirom na kolicinu agresije koju osjecam i imam potrebu ispucati nakon posla, zakljucujem da je POSAO kompletno ZLO!
g. Latin bi trebao mozda poraditi na toj temi (btw, jel i vama djelovao kao da je na tabletama???)

i, da, da ostane negdje zapisano, kao smjernica forenzicarima: ako uskoro ubijem sefa, trazite uzrok u Mah Jongu.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 13.01.2004 02:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
s obzirom na kolicinu agresije koju osjecam i imam potrebu ispucati nakon posla, zakljucujem da je POSAO kompletno ZLO!
g. Latin bi trebao mozda poraditi na toj temi (btw, jel i vama djelovao kao da je na tabletama???)

i, da, da ostane negdje zapisano, kao smjernica forenzicarima: ako uskoro ubijem sefa, trazite uzrok u Mah Jongu.


ahahahahahahaha Very Happy Very Happy

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2004 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma totalno su u pravu,... ja nakon 5 sati igranja minesweepera se toliko isfrustriram da idem okolo postavljat bombe po gradu Smile

mislim da je Latin napravio glupost prikazujuci samo losu stranu gejmanja.
ja mislim da je bolje da nakon posla dodem doma i upalim kvejk ili UT pa da virtualni neprijatelji plate za sve glupe klijente koji su mi digli zivac taj dan .

totalno se slazem sa blackdukeom, djeca su bolesna jer su ih takvim roditelji napravili, a e grice.

kao sto su rekli, klinci cim otkriju cure bacaju gejmanje, dakle ja sam po tome totalan mutant, gejmam skoro svaki dan po par sati, a imam i curu s kojom se `gejmam` jos bolje,...
mislim koja glupost.

e da sam bar bio tamo, kako bi poludio, napravio bi neku scenu,...

cuo sam da je prije nekoliko godina neki tip u americi otisao u kino totalno loaded i sa hevi armorom na sebi poceo brijat na djuku, pobio je pol ekipe, a pol se uspjelo spasit,...
jel zna netko nesto o tome??

ajde svi vi qvejkeri priznajte da nakon trodnevnog LAN-partija vidite crosshairove pred ocima Smile

long live gejming.

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 13.01.2004 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
ajde svi vi qvejkeri priznajte da nakon trodnevnog LAN-partija vidite crosshairove pred ocima Smile


aj zamisli kako bi kulj bilo kad bi imo crosshair za svoju tolju.
recimo dok pisas imas crosshair di pisas. pa ciljas jel.
ili kad prcis il slicno. buahaha!!! Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2004 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
aj zamisli kako bi kulj bilo kad bi imo crosshair za svoju tolju.
recimo dok pisas imas crosshair di pisas. pa ciljas jel.
ili kad prcis il slicno. buahaha!!!

hehehe, my gooood.. i imas onako 'puter crveni display koji ti kaze, insert here.. i onda uletis negdje i kazes .."Gimme your pants, your jacket and your boots...".. Smile

SINteX wrote:
e da sam bar bio tamo, kako bi poludio, napravio bi neku scenu,...

ma joj, ne isplati se radit scenu pred hrpom ljudi i tabletomanom. Smile

4tHshadOw wrote:
(btw, jel i vama djelovao kao da je na tabletama???) .

as usual.. samo klimanje s glavom i pricanje "da, da, da.. razumijem .. da.. da .. hmm.. ",
i prekidanje usred recenice.. a na to najvise poludim.. mislim, ako te ne zanima sto zelim reci, necu pricati uopce..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2004 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima kronovu bolest,... sigurno mu je drago sto postoje ikakve tablete,... pa makar izgledao high na njima,...

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2004 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je gadno...

Crohnova bolest uzrokuje upalu stijenke tankog crijeva.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group