Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Latinica
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ian



Joined: 15 Dec 2003
Posts: 97
Location: zg

PostPosted: 15.01.2004 21:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grass is always greener on the other side !!!

fino, prvi korak u rješavanju problema je definiranje istoga!
Daklem, na posao radni narode republike Hrvatske! Uzmimo u ruke naše virtualne oruđa i oružja i krenimo hrabro u reformatiranje i instaliranje na friško ove naše lijepe Hrvatske!

JEEEEEE!!! Preko broadbanda do slobode!!!! Juriš braćo dialupovci!!!

Ups! zabrazdio ja, da li uopće ovdje itko zna što ja to parafraziram ?!?!

Wink
Back to top
View user's profile Send private message
davor



Joined: 28 Sep 2003
Posts: 13

PostPosted: 15.01.2004 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mah dajte, gdje ste bili prije? Pa Latin svaku emisiju vodi na ovakav nacin. Uvijek je pristran i uvijek forsira gosta koji ima misljenje 'podobno' njegovim. Ovo je bila jos samo jedna u nizu jako losih latinica, mozda i njagora do sada.
Usput budi receno; ne mogu vjerovat da postoje obrazovani ljudi (jer je frajer psiholog) koji imaju misljenje da dijeci do seste godine treba zabranit kompujuter... jao nama...
A kad ste vec o slonovskim i inim govnima, evo ja sam pobjego iz slonovskog u ne bas neko manje, ali ako nist drugo, evo me na dsl-u- 4mbita za samo 50 eura mjesecno Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.01.2004 00:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

davor wrote:
Mah dajte, gdje ste bili prije? Pa Latin svaku emisiju vodi na ovakav nacin. Uvijek je pristran i uvijek forsira gosta koji ima misljenje 'podobno' njegovim.

ne znam da li bas svaku ali po onom sto sam ja vidjela totalno se slazem.
[
Quote:
A kad ste vec o slonovskim i inim govnima, evo ja sam pobjego iz slonovskog u ne bas neko manje, ali ako nist drugo, evo me na dsl-u- 4mbita za samo 50 eura mjesecno Laughing Laughing

adsl 608 kbit/s 30 eura mjesecno Cool

kade ste vec OT... buduci da ste pricali o tome da li otic, ili ostat u svom selu.. ja sam definitivno za otic' Cool
u stvari stvar je vrlo jednostavna... sta ocekujes i sta ti je vazno u zivotu?
ja jos uvijek brijem da mi je vazan protok informacija, i podrazaj okoline, u mom gradu to nije bilo moguce, ja sam oduvijek znala da zelim otic'.
ah da... i zivjeti medju raznim ljudima i uciti jezike.i dobiti diplomu evropske zajednice. (jer mi to omogucava daljnje brijanje, bar sam tako nekad mislila).
meni je to bilo vazno u zivotu.
i vjerujte mi, placati porez parizu , milanu ili zagrebu nije isto.
ovdje platis i onda dobijes ono sto u nekoj drugoj drzavi ne bi niti sanjao da se moze imati.
a da ne pricamo ono sto ovaj grad nudi kod odrastanja djece... vec samo to sto je multietnicki grad, i moja kcer odrasta u trojezicnoj okolini stavlja je u idealnu poziciju po defaultu.

u stvari ne mozes imati sve u zivotu.
ja nemam prijatelje.
vi imate.
u stvari nemam s kim otici na kavu. (moj je social life ostao u hrvatskoj i italiji)
ono malo ljudi sto poznajem dobro ih izbjegavam jer me totalno deprimiraju.
ovdje su ljudi u totalnoj depresiji.
nema mora.
zima je.

zato stalno putujem.bar svaka dva mjeseca moram otic' negdje. a i to je cool.
a onda, kad mi sve to jednog dana dopi.... onda se vracam doma, bacim barku u more i odem pecat.
i na kave s frendovima.

Very Happy

ps. 4th i empty pa sta bas na novi zeland?
moja filozofija: dok si u evropi i ostanes svorc, ili ti dodje koma, uvijek skrpas neku lovu za vratit se doma. s drugog kontinentato ide malo teze.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.01.2004 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ps. 4th i empty pa sta bas na novi zeland?
moja filozofija: dok si u evropi i ostanes svorc, ili ti dodje koma, uvijek skrpas neku lovu za vratit se doma. s drugog kontinentato ide malo teze.


jer ako stvarno odem, ne zelim se vise vracati (osim u posjet). zelim imati dom tamo gdje zivim. ne zelim imati opciju da cmizdrim za doma-gdje-sam-rodjena, ne zelim otici nazad nakon 5-10-15-20 god. gastarbajtanja, ne zelim zbrisati cim pomislim da mi je pretesko.... ako odem idem da bih ostvarila neke zelje, a to podrazumijeva i biti negdje doma. ne biti daleko od doma.

osim toga, NZ ima klimu kao u Istri + malo vise vlage..., + ima more koje nije Sjeverno....+ tamo su svi stranci osim tetoviranih :)
(ove i mnoge druge su na popisu stvari radi kojih je NZ jedina zemlja u kojoj mislim da bih voljela zivjeti za stalno) +(jos ne znam da li zasita idem) +(popis stvari radi kojih zelim otici j povelik)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.01.2004 01:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:

jer ako stvarno odem, ne zelim se vise vracati (osim u posjet). zelim imati dom tamo gdje zivim. ne zelim imati opciju da cmizdrim za doma-gdje-sam-rodjena, ne zelim otici nazad nakon 5-10-15-20 god. gastarbajtanja, ne zelim zbrisati cim pomislim da mi je pretesko.... )


ali to ne mozes znati dok ne odes...
u stvari ja kad sam otisla uopce nisam razmisljala o tome da se vratim doma, sve do prije par godina... nikad ne reci nikad Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.01.2004 02:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim, to gledam iz perspektive s kojim filmom zelim otic ako cu otic.... tj. ne zelim ici kao svjesni gastarbajter koji se namjerava vratiti kad skupi love. zelim negdje ici zivjeti, ne raditi :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
davor



Joined: 28 Sep 2003
Posts: 13

PostPosted: 16.01.2004 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
adsl 608 kbit/s 30 eura mjesecno.


To ti je download rate....dakle imas 6 mbit-nu vezu za 30 eura mjesecno... stvarno cool
Back to top
View user's profile Send private message
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 16.01.2004 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:

jer ako stvarno odem, ne zelim se vise vracati (osim u posjet). zelim imati dom tamo gdje zivim. ne zelim imati opciju da cmizdrim za doma-gdje-sam-rodjena, ne zelim otici nazad nakon 5-10-15-20 god. gastarbajtanja, ne zelim zbrisati cim pomislim da mi je pretesko.... ako odem idem da bih ostvarila neke zelje, a to podrazumijeva i biti negdje doma. ne biti daleko od doma.


nikad ne reci...sada nemas pojma sto ce ti nedostajati kada odes, to saznas tek kad si tamo, i onda vidis koliko ima cool malih divnih stvari koje prije nisi primjecivala. ovisi o tome kakva si osoba, ali svakako treba zivjeti malo negdje drugdje a istina je da tek kad odes i kad te nema shvatis gdje zelis biti.

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 16.01.2004 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sve to kuzim, o tom odlasku vec dugo razmisljam i eto..jos sam tu... a nije da cu otici onako bezglavo, ipak imam 3 banke i ako odemo na zeland nema bas lako nazad...(za odlazak tamo treba prodat sve sto se ima i bla...:) nece biti bas next weekend "ma bez veze je tu..." )... u svakom sllucaju, nisam nikad imala problema sa seljenjima (a bilo ih je oko 20) i navikla sam biti daleko od rodnog doma od svoje 18-te... (s pauzama i prekidima)....

ne brinite, javimo vam novi mail ako i kada odemo :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2004 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kakva je dizajn scena na new zilandu? :)
ja neznam nis o nju zilandu malo mi bed. znam di je, al thats about it. zvuci ko kul mjesto. samo ime mi kul. i zamisljam si veleke zelene povrsine, nebrdovito, ljepo vrijeme, plavo more.
neznam...

ja se nadam da ti se zelja ostvari 4th
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

i zamisljam si veleke zelene povrsine, nebrdovito, ljepo vrijeme, plavo more.
neznam...



da ne kazemo predivna povecana koncentracija UV zraka :>
zelim ti srecu pri odlasku (vjerujem da ces otic tamo), samo se nemoj razocarat Smile

inace, /me hates velike zelene nebrdovite povrsine.
nema ko kod doma :>, iz svabije sam zbriso u roku 3 mj nazad.
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 16.01.2004 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
a kakva je dizajn scena na new zilandu? Smile
i zamisljam si veleke zelene povrsine, nebrdovito, ljepo vrijeme, plavo more.


'si gledao LOTR. to ti je to. meni totalno kul mjesto. nekakva varijacija na temu skotske (ako se ne varam) a to obozavam. onako zeleno, svjeze... dunno, ali mi je to neusporedivo bolje od nekakvih krajeva gdje rastu palme i sl.
e da, znam zasto vam je bas NZ napet, pa dolje cete biti nasi antipodi - nasa stopala ce gledati vasa stopala - am I the only one who sees the connection? Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2004 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nekakva varijacija na temu skotske (ako se ne varam) a to obozavam

da, ja imam to u glavi (irska skotska), neznam zakaj :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.01.2004 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, samo sto osim velikih povrsina ima i gro planina, nesto vulkana, i sl...:) ima svasta: more i brda, jezerca, rijeke, livade, planine, prasume...nisu nis zaboravili nacrtat tamo :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 17.01.2004 02:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

davor wrote:
Quote:
adsl 608 kbit/s 30 eura mjesecno.


To ti je download rate....dakle imas 6 mbit-nu vezu za 30 eura mjesecno... stvarno cool


i matematika ti je stvarno cool :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 17.01.2004 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
je, samo sto osim velikih povrsina ima i gro planina, nesto vulkana, i sl...:) ima svasta: more i brda, jezerca, rijeke, livade, planine, prasume...nisu nis zaboravili nacrtat tamo :)


ofce! jel imaju ofce? :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.01.2004 02:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fkorz! pa sto smislis da cu tamo radit? pa idem dizajnirat sve za ofce :)
a emti ce im dizajnirat sajtove :)) ali samo skupim ofcama

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 17.01.2004 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo... ja sam tek sad vidio ovu zgodnu temu i moram se malo ukljucit...
Latinicu nisam gledao (Carr, mozesh mi sprzit pliz?) al ima tu nekih stvari o kojima treba progovorit...

Kao prvo, igre su totalno zakon i nikako ne bi sad trebalo napraviti lov na vjestice radi toga... obozavam se igrati, totalno su dobar ispusni ventil...
No, netko je preostro reagirao na ono "zabranjivanje kompjutera" djeci do 6 godina... mozda ne zabraniti, ali dnevno limitirati na odredjen broj sati, jer se u toj dobi definira najvise stvari u djetetovom zivotu, pa tako i pozicija u drustvu...
Mislim, pogledajte sad situaciju.... dok smo mi bili klinci, poslije skole smo visili vani, naganjali se po parkicima, shumarcima... kasnije se otislo doma, upalio se komodorac ili tak nekaj, malo se poigralo i onda opet van...
Djecu treba nauciti da ima i drugih vaznih stvari u zivotu osim kompova... a kasnije neka sami odluce sta ce dalje sa zivotom, kada ce biti u dobi da o tome sami odlucuju (znaci, pubertet recimo)... ali nikako im govoriti da je komp, ili igre zlo...dapace... racunalo je nuzno u svakodnevnom zivotu....

Onda se kasnije potegnunla rasprava (koja nije nastavljena) o tome da se ljudi svigdje zale na situaciju u drzavi... istina... no nasa je u generalnom kurcu...
Evo primjer... imam frendicu koja je odselila u ameriku; gore je silovana prije par godina, prosle godine joj je od najbolje frendice stari popusio metak u glavu od prvog susjeda... uglavnom prica kako je gore koma, al da opet nije tolko u kurcu kao kod nas... da gore ima nekih izgleda za buducnost (ma kakvi bili), i da se ne mislim vracati u ovu prokletu drzavu...

a kad mi Carr snimi emisiju Smile i to pogledam, mislim da ce na adresu latinice stici jedan opsirniji mail osude sa mog maila...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 17.01.2004 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
fkorz! pa sto smislis da cu tamo radit? pa idem dizajnirat sve za ofce Smile
a emti ce im dizajnirat sajtove Smile) ali samo skupim ofcama


graaaaaande!! Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 17.01.2004 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
Evo... ja sam tek sad vidio ovu zgodnu temu i moram se malo ukljucit...
Latinicu nisam gledao (Carr, mozesh mi sprzit pliz?) al ima tu nekih stvari o kojima treba progovorit..


mogu ti sprzit, ali imam samo zadnjih 1h i 15 minuta (neznam koliko je cijela trajala) pa ako ti to odgovara.
iz karlovca sam pa neznam ni kolki ti je to problem.
ali idem danas navecer u zagreb pa daj mi posalji [url=mailto:tomislav.car@ka.hinet.hr]mejl[/url] ako oces...s brojem mobitela ili nesto. (ako niko iz zagreba to nema)
uglavnom javi se na mejl ak ti pase

Last edited by carr on 17.01.2004 16:43; edited 2 times in total

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2004 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakav si ti programer neznas ni ubb code koristit :))))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 17.01.2004 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kakav si ti programer neznas ni ubb code koristit Smile)))


a los ocito Smile
al jos nisam skuzio kako sloziti "mailto:" link

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 17.01.2004 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad dok sam ponovo citala 4th koja kaze da ako ubije sefa potrazimo razlog u nekoj igrici... bas mi je zao sto nisam vidjela tu latinicu...

jer mi je palo na pamet da bi latin mogao napraviti emisiju o generacijama "opce narodne obrane i drustvene samozastite", 4 godine totalnih gluposti, pucanja iz zracnih (u osnovnoj) pa onda iz M48 u srednjoj, o driblanju o bojnim otrovima i kemijskim ratovima, i sve mi to padne nekako napamet, i svi oni predivni filmovi u stilu sedlarov"cetverored" (da bi mladim generacijama bilo jasnije o cemu pricam) u kojem glumcima samo mjenja uniforme a ja sam te njegove sadisticke filmove (i ne samo njegove) morala gledat pa da poslije pisem zadacnicu su skoli, i sve mi te jebene slike prolaze kroz glavu, ostale su zacrtane za cijeli zivot, kako bata zivojinovic i masu drugih siluju neku zenu, kako ustase muce partizana cupajuci mu nokte u prvom planu i nakon toga mu stavljaju stakora na stomak i zaklope loncem a potom lonac zagriju i taj stakor prozdere stomak partizanu (tog se sjecam k'o danas a bila sam 4 osnovne kad sam to morala gledati za zadacu...

eto tako, dodje mi da napisem i ja otvoren pismo latinu i zamolim ga da malo pogleda u proslost ako zeli traziti razloge agresiju u nasem drustvu, ja bih bila puno sretnija da sam umjesto sa M48 pucala sa joystickom u nekim igricama.
i malo manje nervozna.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.01.2004 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
jer mi je palo na pamet da bi latin mogao napraviti emisiju o generacijama "opce narodne obrane i drustvene samozastite", 4 godine totalnih gluposti, pucanja iz zracnih (u osnovnoj) pa onda iz M48 u srednjoj, o driblanju o bojnim otrovima i kemijskim ratovima, i sve mi to padne nekako napamet, .....


... i drmali po 10 sklekova ako nismo znali gradivo, trcali u dvoriste skole po index bacen kroz prozor ako smo htjeli proc bez popravnog iz Opcenarodneobraneidrustvenesamozastite..... je, njega sam svaki put zamisljala na meti za pucanje (mozda sam zato imala tako dobre rezultate).... jebemusve! moj smjer se barem ispucavao na tetrisu s "Partnera" :) mozda je komp tom kretenu spasio zivot, a da o tome nema pojma...


(da vam nesto pojednostavim: Keye i ja smo otkrile da smo isle u istu srednju i jos stosta...1 generacija razlike... nevjerojatno, ha? :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 18.01.2004 03:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
i nakon toga mu stavljaju stakora na stomak i zaklope loncem a potom lonac zagriju i taj stakor prozdere stomak partizanu


to sam nedavno vidio u nekom filmu. nemozem se sjetit kojem. ista fora
triple x (vin diesel) ili tako nesto?..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group